Okulista Kraków

Okulista Kraków dr n. med. Marek Hanarz

OKOAKCENT Specjalistyczny Gabinet Okulistyczny dr.n.med.Marek Hanarz
Kalwaryjska 63

Zaufany lekarz, już długi czas do niego chodzę na wizyty. Ma ogromną wiedzę, widać że się zna na tym co robi plus jest dokładny i szczegółowy. Szybka diagnoza przypadłości jaka nam dolega. Było pewne podejrzenie, które badania tylko potwierdziły.Leczy się u niego też mój brat oraz babcia i wszyscy go chwalimy za rzetelność, plus nie trzeba czekać na wizytę, bo niejednokrotnie się gdzies idzie np. na godz 15:00 a kończy się na tym, że wchodzimy o 17:00. Bardzo na plus!

Opinia dodana przez: Wioletta

Gabinet Okulistyczny Stefan Stefura
osiedle Złotej Jesieni 15C

polecam doktora Stefure
Mama po operacji zacmy po roku znowu przestała dobrze widzieć,bylismy u 3 okulistów zmiany okularów nic nie pomogły tylko 800 zł zmarnowane, sasiadka poleciła doktora, od razu wybadał że to znowu zaćma odrosła,umówił do zabiegu zaćmy za 2 tygodnie który wykonał w przychodni na Złotej Jesieni i mama teraz lepiej widzi jak po pierwszej operacji zaćmy, zabieg był na nfz bezpłatnie
polecam

polecam doktora Stefure
polecam

Opinia dodana przez: ewa

Sienkiewicza 9 lok. 1

Fajna Pani Lekarz. Miła, uprzejma, bardzo kompetentna, cierpliwa. Diagnoza prawidłowa. , ,, ,, , ,, , ,, ,, , , , ,, , , ,, , , , , , ,, , , , ,, , , ,

Ps Bardzo ładna Pani.

Ps Bardzo ładna Pani.

Zespoły Wyjazdowe
św. Łazarza 14

Widać, że zna się na fachu. Ma ogromną wiedzę i świetnie ją stosuje w praktyce, bardzo dobry diagnosta. W stosunku do pacjenta zawsze profesjonalna, służy radą, bardzo miła.

Opinia dodana przez: Aśka

dr n. med. Ewa Ortyl

Okulista dziecięcy, Okulista

Kraków

Fachowa, kompetentna i uprzejma Pani doktor. Byłam u niej z wizytą z moją 2 miesięczną córeczką i muszę przyznać, że to jeden z najlepszych okulistów dziecięcych w Krakowie. Terminy rejestracji z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem przy wizycie prywatnej - ale warto!!! Polecam

Wojewódzki Szpital Okulistyczny
Dożynkowa 61
Kraków

Pani doktor Małgorzata Fałdzińska-Tętnowska świetnie zajęłą się naszym synkiem. Jego kanaliki były wcześniej przetykane dwukrotnie u innych lekarzy. Gdy to nie pomogło skontaktowaliśmy się z Panią doktor i pojechaliśmy z maleństwem 150 km. do Krakowa. Wizyta krótka rzeczowa i co najważniejsze skuteczna. Bardzo dobra organizacja. Jeśli tylko rodzice "współpracują" to wszystko przebiega szybko i bezproblemowo. Polecam.

Centrum Okulistyki OCULUS
Zyblikiewicza 5/71
31-029 Śródmieście, Kraków

Szczerze polecam dr Arkadiusza Pogrzebielskiego. Od 5 lat jestem jego pacjentką. Bardzo rzadko spotyka się tak kompetentnego i oddanego pacjentowi lekarza. Potrafi z dużą cierpliwością, zrozumiałymi dla pacjenta słowami tłumaczyć zawiłości choroby i leczenia. Czuję, że moje problemy są tak samo ważne dla tego lekarza jak dla mnie.

Opinia dodana przez: Elżbieta

Zdrowa 22A/1

Bardzo kompetentna i uprzejma Pani Doktór. Świetnie i przekonywująco tłumaczy i daje możliwość leczenia szpitalnego. Jesteśmy zadowoleni.

Opinia dodana przez: Anna

wojwwódzki szpital okulistyczny

Kraków

Starsza lekarka,która nauczyła strabologii wielu okulistów.Znakomity fachowiec.Zna się na zezach ,jest cierpliwa,nie podejmuje pochopnych decyzji co do zabiegu.Wiele dzieci wyleczyła z zeza okularami bez zabiegu.POLECAM póki jeszcze pracuje.

ulica Kobierzyńska 67/23

Leczyłem się u pani Dudzik w przychodni wojewódzkiej na Wzgórzach Krzesławickich w Krakowie, na przewlekłe zapalenie powiek , spojówek oraz jaskra otwartego konta. Stosując się do zaleceń i leków które miałem przepisywane przez lekarza ,stan mojego wzroku zdecydowanie się polepszył !!! Polecam tą okulistkę, ponieważ jest profesionalna ,bardzo dokładnie tłumaczy na temat choroby i leczenia a przede wszystkim poświęca dużo czasu dla pacjenta . Wszystkie oceny które wystawiłem temu lekarzowi są bardzo szczere. Pozdrawiam Zbyszek Piskorz

Opinia dodana przez: Zbigniew

Okuliści w mieście Kraków