Okulista Kraków

Okulista Kraków dr n. med. Marek Hanarz

OKOAKCENT Specjalistyczny Gabinet Okulistyczny dr.n.med.Marek Hanarz
Kalwaryjska 63

Rzeczowy, miły i uśmeichnięty doktor. bardzo sympatyczny, z dużą wiedzą. Zaangażowany w pacjenta, odpowiada na pytania, można z nim normalnie porozmawiać. Doktor z powołania!

Opinia dodana przez: Jadwiga

Gabinet Okulistyczny Stefan Stefura
osiedle Złotej Jesieni 15C

Dobry lekarz, można polecić. Ma wiele lat praktyki i tylko trzeba się cieszyć, że stara się też zaistnieć w internecie w XXI wieku. Dobrze wyjaśnia i doradza. Sporo mi wytłumaczył i jestem Panu wdzięczny za pomoc, pozdrawiam Bartek

Opinia dodana przez: Bartek

Sienkiewicza 9 lok. 1

Fajna Pani Lekarz. Miła, uprzejma, bardzo kompetentna, cierpliwa. Diagnoza prawidłowa. , ,, ,, , ,, , ,, ,, , , , ,, , , ,, , , , , , ,, , , , ,, , , ,

Ps ...

Ps Bardzo ładna Pani.

Prywatny Gabinet Okulistyczny

Świetny specjalista! Kompetentny, cierpliwy, miły, dokładnie tłumaczy daną chorobę. Poświęca pacjentowi tyle czasu ile potrzebuje. Polecam serdecznie.

Zespoły Wyjazdowe
św. Łazarza 14

Widać, że zna się na fachu. Ma ogromną wiedzę i świetnie ją stosuje w praktyce, bardzo dobry diagnosta. W stosunku do pacjenta zawsze profesjonalna, służy radą, bardzo miła.

Opinia dodana przez: Aśka

dr n. med. Ewa Ortyl

Okulista dziecięcy, Okulista

Kraków

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pani Doktor.

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pani Doktor.

Centrum Okulistyki OCULUS
Zyblikiewicza 5/71
31-029 Śródmieście, Kraków

Szczerze polecam dr Arkadiusza Pogrzebielskiego. Od 5 lat jestem jego pacjentką. Bardzo rzadko spotyka się tak kompetentnego i oddanego pacjentowi lekarza. Potrafi z dużą cierpliwością, zrozumiałymi dla pacjenta słowami tłumaczyć zawiłości choroby i leczenia. Czuję, że moje problemy są tak samo ważne dla tego lekarza jak dla mnie.

Opinia dodana przez: Elżbieta

Wojewódzki Szpital Okulistyczny
Dożynkowa 61
Kraków

Pani doktor Małgorzata Fałdzińska-Tętnowska świetnie zajęłą się naszym synkiem. Jego kanaliki były wcześniej przetykane dwukrotnie u innych lekarzy. Gdy to nie pomogło skontaktowaliśmy się z Panią doktor i pojechaliśmy z maleństwem 150 km. do Krakowa. Wizyta krótka rzeczowa i co najważniejsze skuteczna. Bardzo dobra organizacja. Jeśli tylko rodzice "współpracują" to wszystko przebiega szybko i bezproblemowo. Polecam.

Zdrowa 22A/1

Bardzo kompetentna i uprzejma Pani Doktór. Świetnie i przekonywująco tłumaczy i daje możliwość leczenia szpitalnego. Jesteśmy zadowoleni.

Opinia dodana przez: Anna

wojwwódzki szpital okulistyczny

Kraków

Prawdziwy lekarz z powołaniem, wzbudza zaufanie, pełna energii i humoru, wizyta u Pani doktor to prawdziwa przyjemność.