Okulista Kraków

Kraków Okulista dr n. med. Marek Hanarz

dr n. med. Marek Hanarz

OKOAKCENT Specjalistyczny Gabinet Okulistyczny dr.n.med.Marek Hanarz
Kalwaryjska 63

Zaufany lekarz, już długi czas do niego chodzę na wizyty. Ma ogromną wiedzę, widać że się zna na tym co robi plus jest dokładny i szczegółowy. Szybka diagnoza przypadłości jaka nam dolega. Było pewne podejrzenie, które badania tylko potwierdziły.Leczy się u niego też mój brat oraz babcia i wszyscy go chwalimy za rzetelność, plus nie trzeba czekać na wizytę, bo niejednokrotnie się gdzies idzie np. na godz 15:00 a kończy ...
Opinia dodana przez: Wioletta

lekarz Stefan Stefura

Okulista

Gabinet Okulistyczny Stefan Stefura w NZOZ ZŁOTA JESIEŃ SP. Z O.O.
os. Złotej Jesieni 3

polecam doktora Stefure
Mama po operacji zacmy po roku znowu przestała dobrze widzieć,bylismy u 3 okulistów zmiany okularów nic nie pomogły tylko 800 zł zmarnowane, sasiadka poleciła doktora, od razu wybadał że to znowu zaćma odrosła,umówił do zabiegu zaćmy za 2 tygodnie który wykonał w przychodni na Złotej Jesieni i mama teraz lepiej widzi jak po pierwszej operacji zaćmy, zabieg był na nfz bezpłatnie
polecam
Opinia dodana przez: ewa

lekarz Wojciech Markun

Okulista

Centrum Diagnostyki Okulistycznej INTEROFTALMIKA s.c.
Fieldorfa Nila 10/3U

Doskonały specjalista, perfekcja, bardzo trafne diagnozy i skuteczne leczenie, wysoka kultura osobista, lekarz przyjazny pacjentom. Od wielu lat ja i maż jesteśmy pacjentami pana doktora. Szczerze polecam
Opinia dodana przez: Maria

Dariusz Kliszczewski

Szpital Wojskowy
ul. Wrocławska
Kraków

Spytał, czy noszę soczewki a potem powiedział, no dobra sprawdzimy. Po prostu mi nie uwierzył :) Spytał też czym się zajmuję a na koniec zapytał czy naprawdę...itd. Przyszedłem do lekarza i spotkałem się z brakiem zaufania z jego strony. Nie spotkałem się jeszcze z takim podejściem. Nieuprzejmy człowiek.

lekarz Ewa Filipowicz

witkowice

Trafiłam do Pani doktor z polecenia na konsultacje z dzieckiem. Jesteśmy po zabiegu OP. Pani doktor na wizycie oraz podczas pobytu w szpitalu wszystko wyjaśniła, zbadała dokładnie oczka. Jest miła, sympatyczna, z świetnym podejściem do pacjenta. Dziękujemy Pani doktor za opiekę i przeprowadzony zabieg. Lekarz godny polecenia
Opinia dodana przez: Agnieszka

lek. med. Anna Piwowarczyk

Okulista, Okulista dziecięcy

Centrum Okulistyki OCULUS
Zyblikiewicza 5/71
31-029 Śródmieście, Kraków

wizyta już od 100
Witam. Zwykle raczej nie biore udziału w internetowych rankingach, ale po przeczytaniu wypowiedzi pacjentki niezadowolonej z dr Piwowarczyk postanowilam się wypowiedziec. Jestem pacjentka pani dr od trzech lat, w ramach NFZ. Nigdy nie mialam najmniejszego powodu do narzekania. Pani dr jest świetnym lekarzem, fachowcem, bbardzo dbajacym o pacjenta. Nie wiem, cz,ego oczekiwala pani niezadowolona, może po prostu miała potrzebę wyladowania złego humoru. Cóż, to tylko świadczy o ludziach... Serdecznie polecam ...

lekarz Paweł Papee

Medicus
ul. Lubicz 25/15 (NAFTA)

Nie jestem zadowolona z tego lekarza. Na wizycie trzeba ciągnąć za język żeby usłyszeć diagnozę. Mam dużą wadę wzroku i często łapie jakies infekcje oka. Leczenie odbywa sie na zasadzie chybił trafił. Najczęściej jest to chybił... Mojego męża leczył na jaskrę, przez 1,5 roku. A okazało się, że stan jego oczu spowodowała alergia... To chyba mówi samo za siebie...Nie polecam.
Opinia dodana przez: Jaga

lekarz Krzysztof Musiał

Szyllinga 24

Szybko tanio i do rzeczy. Wystarczył jeden telefon aby umówić się na wieczorna wizytę. Sama wizyta była sprawna i bezproblemowa :)
Opinia dodana przez: asioR57

lekarz Małgorzata Orska

Medicus
ul. Lubicz 25/15 (NAFTA)

Bardzo dobry lekarz, specjalista o wysokich kwalifikacjach. Uprzejma dla pacjentów. Polecam. Tacy profesjonalni lekarze są najbardziej poszukiwani przez pacjentów. Najważniejsze jest zaufanie do lekarza. Pani doktor Małgorzacie Orskiej można zaufać.

dr n. med. Krystyna Krukar-Baster

Krakowskie Centrum Medyczne

Kraków

Znajomy 3 lata temu polecił mi Panią doktor Krystynę Krukar-Baster jako b.dobrego lekarza okulistę. Nie żałuję tego wyboru.Okazało się Pani doktor to lekarz o wysokich kwalifikacjach, choroba moja została opanowana co potwierdzają okresowe kontrole. Wizyty te potwierdzają również wzorowy, pełen życzliwości i ciepła stosunek do pacjenta . Stan Krot

Okuliści w Krakowie