Lekarze Okulista Kraków

dr n. med. Marek Hanarz

OKOAKCENT Specjalistyczny Gabinet Okulistyczny dr.n.med.Marek Hanarz
Kalwaryjska 63
30-504 Kraków

Zaufany lekarz, już długi czas do niego chodzę na wizyty. Ma ogromną wiedzę, widać że się zna na tym co robi plus jest dokładny i szczegółowy. Szybka diagnoza przypadłości jaka nam dolega. Było pewne podejrzenie, które badania tylko potwierdziły.Leczy się u niego też mój brat oraz babcia i wszyscy go chwalimy za rzetelność, plus nie trzeba czekać na wizytę, bo niejednokrotnie się gdzies idzie np. na godz 15:00 a kończy ...
Opinia dodana przez: Wioletta

lekarz Stefan Stefura

Gabinet Okulistyczny Stefan Stefura w NZOZ ZŁOTA JESIEŃ SP. Z O.O.
os. Złotej Jesieni 3
31-826 Kraków

Beznadziejny lekarz! Do pracy przyszedł spóźniony (65 minut). Był niegrzeczny, miał wyraźnie lekceważący stosunek do pacjenta, czułam się traktowana jak powietrze. Nie usłyszałam żadnej diagnozy, jedynie wręczył mi kartkę z nazwą jakichś kropli i rzucił w powietrze: „Następna kontrola za pół roku”. Taka „konsultacja” to strata czasu i nerwów. Jakaś starsza pani wychodząca z gabinetu przede mną pożaliła się „Pan doktor źle mnie potraktował. Gniewał się, bo ja źle słyszę”. ...
Opinia dodana przez: jolanta
{'id': 41595, 'name': u'Krak\xf3w'} Okulista
                                       lekarz Aneta Taranek

lekarz Aneta Taranek

Skopia Estetic Clinic Sp. z o.o.
Josepha Conrada 79
31-357 Kraków

Od kilku lat korzystam z usług Pani A.Taranek i dlatego z pełną odpowiedzialnością mogę polecić jako okulistę z wiedzą i powołaniem. Traktuje pacjenta ze szczególną uwagą i uprzejmością. Ostatnio miałam usuwane znamię w okolicach oka- nie ma śladu po skalpelu i szwach, a sam zabieg nie był tak stresujący, jak się spodziewałam. Szczerze polecam tego lekarza a Pani doktor bardzo dziękuję za wszelką pomoc, jaką doświadczyłam w ciągu ostatnich lat.
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Rafał Pawlikowski

Oddział Kliniczny Kliniki Okulistyki i Onkologii Okulistycznej - Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Szpital Uniwersytecki w Krakowie
Kopernika 36
31-501 Kraków

Lekarz z klasą. Fantastyczny fachowiec.Wysoka kultura osobista. Ma podejście do pacjenta. Wytłumaczy, jak potrzeba powtórzy jeszcze raz. Polecam wszystkim. Takich dobrych lekarzy jest bardzo mało. Rewelacja. Dziękuję za wszystko Panie Doktorze.
Opinia dodana przez: Jowita

lekarz Anna Napora-Krawiec

Sienkiewicza 9 lok. 1
30-033 Kraków

Fajna Pani Lekarz. Miła, uprzejma, bardzo kompetentna, cierpliwa. Diagnoza prawidłowa. , ,, ,, , ,, , ,, ,, , , , ,, , , ,, , , , , , ,, , , , ,, , , , Ps Bardzo ładna Pani.

dr n. med. Małgorzata Woś

Zespoły Wyjazdowe
św. Łazarza 14
31-530 Kraków

Widać, że zna się na fachu. Ma ogromną wiedzę i świetnie ją stosuje w praktyce, bardzo dobry diagnosta. W stosunku do pacjenta zawsze profesjonalna, służy radą, bardzo miła.
Opinia dodana przez: Aśka

lekarz Maria Pociej-Żero

Ukryta 14
30-203 Kraków

Pani dr Maria P.Ż. to doświadczony specjalista. Regularnie korzystamy z usług w OkoMedzie, prowadzi leczenie syna. Mam zaufanie do Pani doktor. Za każdym razem analizuje co było już zrobione, porównuje odczyty z badań, dopytuje. Jest osobą, która tłumaczy zrozumiale, rozmawia z rodzicami. Jest konkretna, ale przy tym zachęcająca do współpracy najmłodszych pacjentów. Niezdecydowanym szczerze polecam.
Opinia dodana przez: P.

lekarz Agnieszka Papierniak

ul. Henryka Sienkiewicza 13/11
30-033 Kraków

Moje problemy z widzeniem pojawiły się po ponad 10 latach noszenia soczewek, m.in. zaczął się tworzyć rozmazany obraz. Z racji tego trafiłam do Szpitala Okulistycznego, gdzie lekarze kazali odłożyć soczewki całkowicie (czego nie mogłam przeżyć, bo okularów nie lubiałam). Mus to mus, okulary musiały być na nosie 😢 Na kontrolę trafiłam zupełnie przez przypadek do dr Agnieszki Papierniak. To Pani Doktor tak naprawdę pokierowała moim leczeniem, a przede wszystkim powalczyła ...
Opinia dodana przez: Joanna

dr n. med. Ewa Ortyl

Okulista, Okulista dziecięcy

Kraków

Fachowa, kompetentna i uprzejma Pani doktor. Byłam u niej z wizytą z moją 2 miesięczną córeczką i muszę przyznać, że to jeden z najlepszych okulistów dziecięcych w Krakowie. Terminy rejestracji z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem przy wizycie prywatnej - ale warto!!! Polecam

lekarz Renata Rakoczy-Gołda

Zdrowa
31-216 Kraków

Bardzo kompetentna i uprzejma Pani Doktór. Świetnie i przekonywująco tłumaczy i daje możliwość leczenia szpitalnego. Jesteśmy zadowoleni.
Opinia dodana przez: Anna

dr n. med. Stefania Pająk

wojwwódzki szpital okulistyczny
Kraków

Starsza lekarka,która nauczyła strabologii wielu okulistów.Znakomity fachowiec.Zna się na zezach ,jest cierpliwa,nie podejmuje pochopnych decyzji co do zabiegu.Wiele dzieci wyleczyła z zeza okularami bez zabiegu.POLECAM póki jeszcze pracuje.

dr n. med. Małgorzata Fałdzińska-Tętnowska

Wojewódzki Szpital Okulistyczny
Dożynkowa 61
Kraków

Pani doktor Małgorzata Fałdzińska-Tętnowska świetnie zajęłą się naszym synkiem. Jego kanaliki były wcześniej przetykane dwukrotnie u innych lekarzy. Gdy to nie pomogło skontaktowaliśmy się z Panią doktor i pojechaliśmy z maleństwem 150 km. do Krakowa. Wizyta krótka rzeczowa i co najważniejsze skuteczna. Bardzo dobra organizacja. Jeśli tylko rodzice "współpracują" to wszystko przebiega szybko i bezproblemowo. Polecam.

lekarz Anna Myć

WOJEWÓDZKI SZPITAL SPECJALISTYCZNY im.L. RYDYGIERA
os. Złotej Jesieni 1 31-826 KRAKÓW
31-826 Kraków

dziekuje serdecznie za zabieg. Ten lekarz to profesjonalista i wie co robi. Nic więcej do dodania.
Opinia dodana przez: Paweł

lekarz Anna Dudzik

ulica Kobierzyńska 67/23
30-363 Kraków

Leczyłem się u pani Dudzik w przychodni wojewódzkiej na Wzgórzach Krzesławickich w Krakowie, na przewlekłe zapalenie powiek , spojówek oraz jaskra otwartego konta. Stosując się do zaleceń i leków które miałem przepisywane przez lekarza ,stan mojego wzroku zdecydowanie się polepszył !!! Polecam tą okulistkę, ponieważ jest profesionalna ,bardzo dokładnie tłumaczy na temat choroby i leczenia a przede wszystkim poświęca dużo czasu dla pacjenta . Wszystkie oceny które wystawiłem temu lekarzowi ...
Opinia dodana przez: Zbigniew

lekarz Ewa Starzycka-Bigaj

Okulista, Pediatra

Św. Krzyża 5
31-028 Kraków

Pani doktor to wyjątkowy lekarz o niespotykanej cierpliwości wobec pacjenta, wysokiej kulturze osobistej. Jest godna polecenia, profesjonalna i bardzo dokładna w badaniu, taka sama wobec pacjentów prywatnych w gabinecie prywatnym jak i na oddziale okulistycznym na Kopernika. Jej siła spokoju i opanowania bardzo pomaga w przezwyciężeniu lęku przed operacją.
Opinia dodana przez: Lidia

lekarz Monika Kruk-Malczewska

ul. Kazimierza Chałupnika 12F/21
31-464 Kraków

Wizyta u Pani doktor była czystą przyjemnością. Niezwykle uprzejma osoba. Potrafiąca poświęcić czas pacjentowi, stawiając go pierwszym miejscu.
Opinia dodana przez: Krzyszof

lekarz Agnieszka Łapuszek-Bratek

"Centrum Medyczne POLMED" Oddział Kraków
ulica Lubicz 23A
31-503 Kraków

Pani doktor kompetentna, mila , wytlumaczy nawet najbardziej zawily problem. Lekarz godny polecenia.
Opinia dodana przez: barbara

lekarz Joanna Kunz

Optyk Koczorowski
ul. Pilotów 6
31-246 Kraków

Od kilkunastu lat okresowo korzystam z porad Pani Doktór, osoby o wysokich kwalifikacjach. Polecam wszystkim potrzebującym pomocy.
Profesjonalizm, rzetelność, uprzejmość, indywidualne podejście do pacjenta. Jestem wdzięczny za tak miłe potraktowanie mojej 85 letniej mamy
Opinia dodana przez: Krzysztof

lekarz Anna Leśniak

Centrum Medyczne Dietla 19
ul. Dietla 19/3
Kraków

Trafiłam do Pani doktor z polecenia znajomej. Poszłam na kwalifikację do zabiegu plastyki powiek, która otrzymałam. Następnie Pani doktor przeprowadzila zabieg. Nie sposob opisac róznicy w funkcjonowaniu (pomijajac aspekty wizualne) po usunięciu nadmiaru skóry. Polecam bardzo serdecznie.
Opinia dodana przez: Aga