lek. dent. Mariusz Szanecki

Fantastyczny lekarz stomatolog i przemiły człowiek. Leczymy się całą rodziną ponad 30 lat. Wspaniały fachowiec, kompetentny i delikatny. Mega uczciwy.

Super lekarz, świetny fachowiec,kompetentny cierpliwy uczciwy,nawet mój mąż nie ma problemów,żeby leczyć zęby!!

Niesamowity dentysta. Lecze sie u nieo juz ponad 10 lat i nie wyobrazam sobie szukac nowego dentysty. Bardzo polecam choc trudno sie do niego dostac.

KOMPETENTNY, UPRZEJMY, CIERPLIWY, A NA DODATEK... PRZYSTOJNY! PO PROSTU CUDOWNY :) POLECAM GORĄCO!