lek. dent. Marta Czaplińska

Pozwolę sobie napisać ,że dr Marta:-) tak usłyszałam oczekując na moje dziecko w rejestracji to dentystka z niesamowitym podejściem do dziecka. Do tego rzetelna moja córcia chętnie siadała na fotel. Zalakowaliśmy zęby stałe i wyleczyliśmy jakiś czas temu wszystkie ząbki, mamy założone kolorowe plomby i uśmiech na twarzy. Mała dostała dyplom za odwagę . Polecam doktor do leczenia dzieci z pełną odpowiedzialnością. agata

Jestem bardzo zadowolony z obsługi u doktor. zapisałem się przypadkowo przez internet i trochę z przymusu poszedłem bo bolał ząb. doktor potrafiła załagodzić lęk , dużo rozmawiała i poświęca wystarczającą ilość czasu. już Ją komuś poleciłem a i będę polecać kolejnym

EMPATIA I UPRZEJMOŚĆ to te cechy powodują, że odwiedzam panią doktor . nie za często ale gdy już się zdecyduję to jestem zadowolony. pani doktor tłumaczy wszystko dokładnie, jest cierpliwa, nie spieszy się i to jest cenne. traktuje pacjenta z szacunkiem i uwagą. POLECAM

Swietnie usunięte zęby, szybko, sprawnie mimo młodego wyglądu. Polecam chirurg z zamiłowania :-)

Pani doktor w moim odczuciu jest kompetentna , bardzo dokładnie wszystko tłumaczy, robi bardzo estetyczne wypełnienia. Chodzę do niej ponad rok - wcześniej do drugiego miejsca. To centrum jest bardzo czyste, nowoczesne, mają bardzo dobry sprzęt i kadrę. Polecam

Polecam

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Wrocław"?

Horizon Prywatny Ośrodek Terapii Uzależnień
Wrocław
51-502 Wrocław
Indywidualna Praktyka Lekarska i Stomatologiczna
Świętego Jerzego 15
Wrocław
Łużyckie Centrum Medyczne s.c.
ulica Strzelców 10
68-200 Żary