lekarz Marta Dubik-Jezierzańska

Neurolog

Właściwa osoba na właściwym miejscu! Wspaniały lekarz, godny polecenia:) Uprzejma, zawsze uśmiechnięta z niesamowitym podejściem do pacjenta.

Właściwa osoba na właściwym miejscu!
Wspaniały lekarz, godny polecenia:)
Uprzejma, zawsze uśmiechnięta z niesamowitym podejściem do pacjenta.

Wspaniały lekarz,cierpliwy,poświęca pacjentowi tyle czasu ile wymaga sytuacja.Zyczliwa,ciepła.Super profesjonalista!

Zdecydowanie zgadzam się z przedmówcami. Fraza Marta Dubik Jezierzańska powinna być odnajdywana jako synonim słowa profesjonalista i kompetentny w słowniku synonimów. Po wizycie u Pani Marty byłem bardzo zadowolony z trafnej diagnozy, której towarzyszyły wszystkie pozytywne epitety zamieszczone przez pacjentów na niniejszym forum. Nie miałem jeszcze natomiast 100% pewności co do kompetencji Pani neurolog. Jestem bowiem z natury nieufny i sądziłem, że lekarz miała kolokwialnie mówiąc farta i trafiła ze swoją diagnozą w sedno. Po wizycie u Pani Jeziorzańskiej dwóch moich znajomych i ich potwierdzeniach mojej tezy, nie mam już wątpliwości co do kompetencji Pani Dubik-Jezierzańskiej. Choć trudno w to uwierzyć ale Wygląda na to że temu lekarzowi zależy na zdrowiu pacjentów. Dziwne.

Leczę się u Pani doktor od 3 lat (choroba kręgosłupa). Najbardziej cenie sobie u niej kompetentność i poświęcenie pacjentowi. Kazda wizyta to pełna kompleksowa roozmowa i wnikliwe badanie. Polecam Panią doktor.

Bardzo dobry neurolog, leczę się od wielu lat, po zmianie neurloga nastąpiła znaczna poprawa.

Wciąż poszukujesz "Neurolog Wrocław"?

NZOZ Centrum Usług Medycznych "PROXIMUM" Sp. z o.o.
Żelazna 34

Neurolog dziecięcy
Gabinet Lekarski - Przychodnia CathMed
ul. Przyjaźni 66/6
Wrocław
Centrum Diagnostyczno Terapeutyczne MEDICUS Sp. z o.o.
Armii Krajowej 35a
59-300 Lubin