Neurolog Wrocław

Neurolog Wrocław dr n. med. Ewa Jarzębska

Dolnośląskie Centrum Psychoterapii - Placówka 2
ul. Dyrekcyjna 33 F (Parter)
50-528 Wrocław

Dolnośląskie Centrum Psychoterapii - Placówka 1
Dyrekcyjna 37/47 (VI piętro)
50-528 Wrocław

Gabinet Neurologiczny Otomed
Zwycięska 14e/4
Wrocław

ZOZ PSIE POLE Przychodnia Zdrowia Nr 3
Brucknera 47-49
51-411 Wrocław

Każda wizyta u lekarza powinna moim zdaniem zawierać elementy które powodują
pewne zadowolenie ze spotkania z lekarzem. Pani doktor, od kompetencji poprzez podejście, tłumaczenie, grzeczność i czas poświęcony wizycie może być wzorem służby wobec pacjenta.
Opinia dodana przez: Stanisław

Grabiszyńska 311/53
53-326 Wrocław

Jestem bardzo zadowolony z pierwszej wizyty. Pani Doktor uważnie i cierpliwie wysłuchała mojej relacji.Bardzo kompetentna, empatyczna, z wielką uwagą pochyla się nad pacjentem. Jest świetnym fachowcem.
Opinia dodana przez: Przemek

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. J. Gromkowskiego
ulica Koszarowa 5
51-149 Wrocław

Pani Doktor kompleksowo podchodzi do pacjenta. Przeprowadza dokładny wywiad i stara się wyjaśnić przyczynę choroby poprzez zlecanie różnego rodzaju badań. Poza tym wizyta przebiega w miłej atmosferze. Gorąco polecam. Do tej pory Pani Perlicka przyjmowała w Szpitalu na Koszarowej, jednak kiedy ostatnio (wrzesień 2016) chciałam się zarejestrować na wizytę okazało się, ze już w tej przychodni nie pracuje. Jeśli ktoś posiada informację o aktualnym miejscu pracy dr Perlickiej bardzo proszę ...
Opinia dodana przez: Aleksandra

Lekarze Specjaliści
ulica Wejherowska 28/4
54-239 Wrocław

Uszkodzony nerw strzałkowy. Po konsultacji moja opinia. Profesjonalizm w pełnym wydaniu, podejście do pacjenta bardzo wysoka klasa. Wyjaśnienie choroby, oraz przebieg terapii wytłumaczony na zrozumiały język. Naprawdę polecam.
Opinia dodana przez: Andrzej

ul. gen. Romualda Traugutta 132/36
50-420 Wrocław

Pani Doktor jest Bardzo dobrym Lekarzem , jest miła i uprzejma , nie zbywa pacjenta , oraz mam pełne zaufanie do kompetencji Pani Doktor , szkoda że straciłem z Pani Doktor kontakt , nie mogę teraz odnaleźć Przychodni Zdrowia w której pracuje , może ktoś wie i mi odpisze .
Opinia dodana przez: Jerzy Nowacki

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. J. Gromkowskiego
ulica Koszarowa 5
51-149 Wrocław

Lekarz, który cały poświęca się pacjentowi. Jest bardzo kompetentny i pomocny. Zawsze uprzejmy i traktujący każdego z dużym szacunkiem.
Opinia dodana przez: Jola

Euromedic Dolnośląskie Centrum Medyczne
ulica Traugutta 116/118
50-420 Wrocław

Szczerze polecam Panią doktor. Przemiła osoba, bardzo dobre podejście do dziecka. Wszystko tłumaczy, mówi co bada, jak jest, a jak być powinno. Oby wiecej takich lekarzy. Nie żałuje ani jednego kilometra, który przejechałam z córką na wizyte do Pani doktor, a troche ich było. :) Jeszcze raz szczerze polecam bardzo dobry lekarz.
Opinia dodana przez: Agnieszka

Neurolodzy w Wrocławiu