Lekarze Neurolog Wrocław

Neurolog
                                       lekarz Marta Fuchs

lekarz Marta Fuchs

Neurolog, Lekarz rehabilitacji medycznej

Pani Marta to najcudowniejszy lekarz do którego trafiłam. Dzięki niej dostałam szansę na lepsze życie bez bólów głowy. Wiedza Pani Marty, jej zaangażowanie, ciepla atmosfera, ktortóra panuje w gabinecie, oraz holistyczne podejście to tylko nieliczne z jej zalet. Przedewszystkim rozmawia z pacjentem, bez pośpiechu, analizuje to co pacjent mówi i wyciąga trafne wnioski. Nie spieszy się i poświęca mi zawsze tyle czasu ile potrzebuje P. MARTA już na pierwszej wizycie ...
Opinia dodana przez: ELIZA M
Pani doktor Perlicka jest bardzo dobrym lekarzem. Potrafi empatycznie podejść do problemów zdrowotnych pacjenta. Nigdy się nie śpieszy ,cierpliwie wysłuchuje pacjentów i adekwatnie diagnozuje i udziela pomocy. Przez ostatnie lata pod Jej opieką byliśmy razem z mężem. Nieodżałowana szkoda, że nie będzie już pracować w Przychodni na Nowym Dworze. Ewa G.
Opinia dodana przez: Ewa Golec
Każda wizyta u lekarza powinna moim zdaniem zawierać elementy które powodują pewne zadowolenie ze spotkania z lekarzem. Pani doktor, od kompetencji poprzez podejście, tłumaczenie, grzeczność i czas poświęcony wizycie może być wzorem służby wobec pacjenta.
Opinia dodana przez: Stanisław
Gabinet świadczy usługi na najwyższym poziomie. Polecam wszystkim, którzy cenią sobie jakość i profesjonalne podejście do pacjenta. Pani doktor Goździkowska jest bardzo miłą, ciepłą, kulturalną i inteligentną osobą. Bardzo rzetelna lekarka, która cierpliwie mnie wysłuchała, postawiła trafną diagnozę i udzieliła mi porad oraz wyjaśnień. Ważny dla niej jest pacjent i czuje się, że jest to lekarz z powołania. Pełen profesjonalizm. Polecam.
Opinia dodana przez: Teresa
Pani Doktor jest przede wszystkim świetnie wykształconym lekarzem, który ma ogromną, fachową wiedzę. W każdym przypadku szuka rozwiązań i nie zbywa pacjenta dając mu kolejny niedziałający lek. Od wielu lat borykam się z migreną i dopiero pod opieka Pani Doktor czuje się naprawdę zaopiekowana.
Opinia dodana przez: Mariola
Uszkodzony nerw strzałkowy. Po konsultacji moja opinia. Profesjonalizm w pełnym wydaniu, podejście do pacjenta bardzo wysoka klasa. Wyjaśnienie choroby, oraz przebieg terapii wytłumaczony na zrozumiały język. Naprawdę polecam.
Opinia dodana przez: Andrzej
Pani Doktor jest Bardzo dobrym Lekarzem , jest miła i uprzejma , nie zbywa pacjenta , oraz mam pełne zaufanie do kompetencji Pani Doktor , szkoda że straciłem z Pani Doktor kontakt , nie mogę teraz odnaleźć Przychodni Zdrowia w której pracuje , może ktoś wie i mi odpisze .
Opinia dodana przez: Jerzy Nowacki
Pomagajmy Razem Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Sawicki 8455 pomagacie mi Państwo w walce z chorobą, zakup leków, rehabilitację w codziennym funkcjonowaniu w problemach życia codziennego za co serdecznie dziękuję z całego serca. Proszę Przekaż 1% podatku KRS OOOO270809 Cel Szczególny 1% Sawicki 8455 Serdeczna Prośba o Pomoc Zwracam się z bardzo gorącym apelem do Państwa i z serdeczną ogromną prośbą jako do ludzi życzliwych wyrozumiałych ...
Opinia dodana przez: Eugeniusz
Pani Dr jest lekarzem bardzo kompetentnym o ogromnej wiedzy i empatii. Jestem Jej pacjentką od wielu lat (na NFZ). Zawsze uprzejma, z uwagą, cierpliwością i zrozumieniem wysłucha. Z sercem podchodzi do pacjenta , nigdy nie odmówi pomocy. Poświęca dużo czasu pacjentowi , wyjaśniając stan chorobowy i przebieg leczenia. Mam wielkie zaufanie do kompetencji Pani doktor Czesławy Zaruckiej - Hałub i z całą stanowczością polecam.
Opinia dodana przez: Danuta D.
Ponad 20 lat jestem pacjentką Pani doktor ,mam pełne zaufanie do wiedzy i prawidłowej diagnozy. Sympatyczna o wysokiej kulturze.
Opinia dodana przez: Lucyna
Zglosilam sie po porade w naglej sprawie. Zostalam milo przyjeta, poswiecono mi wystarczajaco czasu i wyjasniono w czym rzecz. Dostalam odpowiednie skierowania i leki. Jestem bardzo zadowolona.
Opinia dodana przez: Lidia
Rewelacyjne podejście do pacjenta, empatyczna, fachowa, szczegółowo omawia przypadek. Polecam p. Doktor
Opinia dodana przez: Magdalena
Lekarz, który cały poświęca się pacjentowi. Jest bardzo kompetentny i pomocny. Zawsze uprzejmy i traktujący każdego z dużym szacunkiem.
Opinia dodana przez: Jola
Super neurolog rzetelny lekarz Pani doktor przebadala mojego synka bardzo dokladnie łącznie z roznymi konsultacjami wszystko tlumaczy diagnozę stawia po kompleksowych badaniach pacjeta.Serdecznie polecam Panią doktor:)
Opinia dodana przez: Dorota
Zdecydowanie zgadzam się z przedmówcami. Fraza Marta Dubik Jezierzańska powinna być odnajdywana jako synonim słowa profesjonalista i kompetentny w słowniku synonimów. Po wizycie u Pani Marty byłem bardzo zadowolony z trafnej diagnozy, której towarzyszyły wszystkie pozytywne epitety zamieszczone przez pacjentów na niniejszym forum. Nie miałem jeszcze natomiast 100% pewności co do kompetencji Pani neurolog. Jestem bowiem z natury nieufny i sądziłem, że lekarz miała kolokwialnie mówiąc farta i trafiła ze ...
Opinia dodana przez: neke
Polecam, bardzo doświadczony, mądry lekarz. Uważnie słucha pacjenta, empatyczny i skuteczny. Z leczenia jestem bardzo zadowolona.
Doskonała lekarka. Bardzo wnikliwie prowadzi wywiad i badania.
Pani Doktor jest niezwykle kompetentna, życzliwa, uprzejma, z troską podchodzi do pacjenta. Nie sugeruje się dotychczasowym leczeniem i wynikami badań zleconych przez innych lekarzy choć bierze je pod uwagę Badanie prowadzi szczegółowo, dokładnie i od podstaw. Poświęca pacjentowi odpowiednio dużo czasu (wywiad i pierwsze badanie trwało 1 godz. 20 min.mimo, iż poczekalnia była pełna pacjentów) Drobiazgowo i cierpliwie tłumaczy chorobę i zastosowane leczenie. Wyczerpująco informuje o działaniu przepisywanych leków i ...