Lekarze Neurolog Wrocław

- 136
Znasz tego lekarza? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘ
Znasz tego lekarza? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘ
 Neurolog
                    lekarz Marta Fuchs

lekarz Marta Fuchs

Neurolog, Lekarz rehabilitacji medycznej

liczba opinii: 26

Średnia ocen: 5,0/5
Pani Marta to najcudowniejszy lekarz do którego trafiłam. Dzięki niej dostałam szansę na lepsze życie bez bólów głowy. Wiedza Pani Marty, jej zaangażowanie, ciepla atmosfera, ktortóra panuje w gabinecie, oraz holistyczne podejście to tylko nieliczne z jej zalet. Przedewszystkim rozmawia z pacjentem, bez pośpiechu, analizuje to co pacjent mówi i wyciąga trafne wnioski. Nie spieszy się i poświęca mi zawsze tyle czasu ile potrzebuje P. MARTA już na pierwszej wizycie ...
Opinia dodana przez: ELIZA M
Średnia ocen: 5,0/5
Pani doktor Perlicka jest bardzo dobrym lekarzem. Potrafi empatycznie podejść do problemów zdrowotnych pacjenta. Nigdy się nie śpieszy ,cierpliwie wysłuchuje pacjentów i adekwatnie diagnozuje i udziela pomocy. Przez ostatnie lata pod Jej opieką byliśmy razem z mężem. Nieodżałowana szkoda, że nie będzie już pracować w Przychodni na Nowym Dworze. Ewa G.
Opinia dodana przez: Ewa Golec
Średnia ocen: 5,0/5
Każda wizyta u lekarza powinna moim zdaniem zawierać elementy które powodują pewne zadowolenie ze spotkania z lekarzem. Pani doktor, od kompetencji poprzez podejście, tłumaczenie, grzeczność i czas poświęcony wizycie może być wzorem służby wobec pacjenta.
Opinia dodana przez: Stanisław
Średnia ocen: 5,0/5
Gabinet świadczy usługi na najwyższym poziomie. Polecam wszystkim, którzy cenią sobie jakość i profesjonalne podejście do pacjenta. Pani doktor Goździkowska jest bardzo miłą, ciepłą, kulturalną i inteligentną osobą. Bardzo rzetelna lekarka, która cierpliwie mnie wysłuchała, postawiła trafną diagnozę i udzieliła mi porad oraz wyjaśnień. Ważny dla niej jest pacjent i czuje się, że jest to lekarz z powołania. Pełen profesjonalizm. Polecam.
Opinia dodana przez: Teresa
Średnia ocen: 5,0/5
Pani Doktor jest przede wszystkim świetnie wykształconym lekarzem, który ma ogromną, fachową wiedzę. W każdym przypadku szuka rozwiązań i nie zbywa pacjenta dając mu kolejny niedziałający lek. Od wielu lat borykam się z migreną i dopiero pod opieka Pani Doktor czuje się naprawdę zaopiekowana.
Opinia dodana przez: Mariola
Średnia ocen: 5,0/5
Uszkodzony nerw strzałkowy. Po konsultacji moja opinia. Profesjonalizm w pełnym wydaniu, podejście do pacjenta bardzo wysoka klasa. Wyjaśnienie choroby, oraz przebieg terapii wytłumaczony na zrozumiały język. Naprawdę polecam.
Opinia dodana przez: Andrzej
Średnia ocen: 5,0/5
Pani Doktor jest Bardzo dobrym Lekarzem , jest miła i uprzejma , nie zbywa pacjenta , oraz mam pełne zaufanie do kompetencji Pani Doktor , szkoda że straciłem z Pani Doktor kontakt , nie mogę teraz odnaleźć Przychodni Zdrowia w której pracuje , może ktoś wie i mi odpisze .
Opinia dodana przez: Jerzy Nowacki
Średnia ocen: 5,0/5
Pomagajmy Razem Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Sawicki 8455 pomagacie mi Państwo w walce z chorobą, zakup leków, rehabilitację w codziennym funkcjonowaniu w problemach życia codziennego za co serdecznie dziękuję z całego serca. Proszę Przekaż 1% podatku KRS OOOO270809 Cel Szczególny 1% Sawicki 8455 Serdeczna Prośba o Pomoc Zwracam się z bardzo gorącym apelem do Państwa i z serdeczną ogromną prośbą jako do ludzi życzliwych wyrozumiałych ...
Opinia dodana przez: Eugeniusz
Średnia ocen: 5,0/5
Pani Dr jest lekarzem bardzo kompetentnym o ogromnej wiedzy i empatii. Jestem Jej pacjentką od wielu lat (na NFZ). Zawsze uprzejma, z uwagą, cierpliwością i zrozumieniem wysłucha. Z sercem podchodzi do pacjenta , nigdy nie odmówi pomocy. Poświęca dużo czasu pacjentowi , wyjaśniając stan chorobowy i przebieg leczenia. Mam wielkie zaufanie do kompetencji Pani doktor Czesławy Zaruckiej - Hałub i z całą stanowczością polecam.
Opinia dodana przez: Danuta D.
Średnia ocen: 5,0/5
Ponad 20 lat jestem pacjentką Pani doktor ,mam pełne zaufanie do wiedzy i prawidłowej diagnozy. Sympatyczna o wysokiej kulturze.
Opinia dodana przez: Lucyna
Średnia ocen: 5,0/5
Zglosilam sie po porade w naglej sprawie. Zostalam milo przyjeta, poswiecono mi wystarczajaco czasu i wyjasniono w czym rzecz. Dostalam odpowiednie skierowania i leki. Jestem bardzo zadowolona.
Opinia dodana przez: Lidia
Średnia ocen: 5,0/5
Rewelacyjne podejście do pacjenta, empatyczna, fachowa, szczegółowo omawia przypadek. Polecam p. Doktor
Opinia dodana przez: Magdalena
Średnia ocen: 5,0/5
Lekarz, który cały poświęca się pacjentowi. Jest bardzo kompetentny i pomocny. Zawsze uprzejmy i traktujący każdego z dużym szacunkiem.
Opinia dodana przez: Jola
Średnia ocen: 5,0/5
Super neurolog rzetelny lekarz Pani doktor przebadala mojego synka bardzo dokladnie łącznie z roznymi konsultacjami wszystko tlumaczy diagnozę stawia po kompleksowych badaniach pacjeta.Serdecznie polecam Panią doktor:)
Opinia dodana przez: Dorota
Średnia ocen: 4,9/5
Zdecydowanie zgadzam się z przedmówcami. Fraza Marta Dubik Jezierzańska powinna być odnajdywana jako synonim słowa profesjonalista i kompetentny w słowniku synonimów. Po wizycie u Pani Marty byłem bardzo zadowolony z trafnej diagnozy, której towarzyszyły wszystkie pozytywne epitety zamieszczone przez pacjentów na niniejszym forum. Nie miałem jeszcze natomiast 100% pewności co do kompetencji Pani neurolog. Jestem bowiem z natury nieufny i sądziłem, że lekarz miała kolokwialnie mówiąc farta i trafiła ze ...
Opinia dodana przez: neke
Średnia ocen: 4,9/5
Polecam, bardzo doświadczony, mądry lekarz. Uważnie słucha pacjenta, empatyczny i skuteczny. Z leczenia jestem bardzo zadowolona.
Opinia dodana przez: Anonim
Średnia ocen: 4,9/5
Doskonała lekarka. Bardzo wnikliwie prowadzi wywiad i badania.
Opinia dodana przez: Anonim
Średnia ocen: 4,9/5
Pani Doktor jest niezwykle kompetentna, życzliwa, uprzejma, z troską podchodzi do pacjenta. Nie sugeruje się dotychczasowym leczeniem i wynikami badań zleconych przez innych lekarzy choć bierze je pod uwagę Badanie prowadzi szczegółowo, dokładnie i od podstaw. Poświęca pacjentowi odpowiednio dużo czasu (wywiad i pierwsze badanie trwało 1 godz. 20 min.mimo, iż poczekalnia była pełna pacjentów) Drobiazgowo i cierpliwie tłumaczy chorobę i zastosowane leczenie. Wyczerpująco informuje o działaniu przepisywanych leków i ...
Opinia dodana przez: Anonim


Strefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay stat