lekarz Barbara Wilczek

Neurolog

bardzo szybko pani doktor podjęła trafną decyzję męczyłam się z bólem od dłuższego czasu. jestem zadowolona mam już umówioną kolejną wizytę polecam

Konkretny i miły oraz b.cierpliwy neurolog. Ból głowy nie dawał mi spokoju. Po przeprowadzeniu wywiadu i skierowania na prześwietlenie pani dr znalazła przyczyny moich dolegliwości. Serdecznie polecam!!!

Zgłosiłam się do dr Wilczek z bólem barku. Pani doktor nie zlekceważyła mojego problemu, wykazała bardzo dobre podejście do pacjenta, pomogła lekami i zleciła rehabilitację. Jestem już po leczeniu i polecam panią Barbarę.

Z wizyty jestem bardzo zadowolona,bardzo miła Pani Doktor,super podejście do pacjenta.Trafna diagnoza.Gorąco polecam

Pani doktor Barbara Wilczek wyleczyła mnie z dokuczających mi bóli głowy, które miałam po utracie pracy. Wizyty wspominam bardzo miło,zastosowane leczenie okazało się bardzo skuteczne. Pozdrawiam i polecam Panią doktor.

Bardzo polecam Pania Doktor. Leczyłam się na kręgosłup od wielu lat, dopiero wizyta u Pani Doktor Wilczek przyniosła ulgę i czuję się bardzo dobrze. Polecam z całego serca.

To byla moja pierwsza wizyta i nie ostatnia. Dziękuję pani dr za profesjonalną fachową pomoc. Już tak nie boli....Doktor jest bardzo mila i zyczliwa, szczegolowo wszystko wyjasnia. -Agata

bardzo dobry i kompetentny lekarz neurolog, wszystko dokładnie wyjaśnia i konkretnie odpowiada na pytania i daje zalecenia. Wizyta przebiegała w bardzo miłej atmosferze

Polecam. Lekarz bardzo dokładnie zbadał mnie, wszystko wyjaśnił i podał prawdopodobną przyczynę bólu. Lekarz kontaktowy, Szczerze polecam! Wszystko dokładnie wyjaśnione.

Dzięki za przyjęcie! Ze zwykłej przyzwoitości muszę napisać kilka słów od siebie bo o dobrych rzeczach pisze się tylko czasami. Moja znajoma - dobre dusza- poleciła mi panią Basię Wilczek z przychodni na Hirszfelda. Nie dość, że zostałem przyjęty po ludzku to sam pobyt w gabinecie sprawił że lepiej się poczułem i bolało nawet mniej :))). Pani doktor, dziękuję Pani uprzejmie za pomoc, jestem bardzo wdzięczny. Pozdrawiam