lekarz Barbara Wilczek

Neurolog

Rozczarowanie.. Najwidoczniej powodzenie wizyty zależy od nastroju doktor Wilczek. Mało delikatna przy badaniu.Słabo naświetla temat , notuje , lepiej nie zadawać dodatkowych pytań , bo się tym irytuje i burczy pod nosem. Doktor zbywa , bo czas ją goni i ma pacjentów za drzwiami. Bynajmniej chodzi o wizyte na NFZ . Bardzo impulsywna i arogancka lekarz i brak jej kultury języka ,łącznie z użyciem niecenzuralnych słów. Tak dosłownie. Osobie lekarza nie przystoi takie zachowanie.Prawdziwy wstyd. Gdzie powołanie , profesjonslizm , gdzie empatia? NFZ nie powinien z takim lekarzem podpisywać umów, bo jest to ze stratą dla pacjenta. Nie polecam tej doktor.

Jestem bardzo zadowolona szybka reakcja lekarza na objawy. Postawienie diagnozy i dalsze leczenie które bardzo pomogło

Pani dr Wilczek jest konkretna, rzeczowa i bardzo mi odpowiada jej podejście do pacjenta. Wysłuchała moich problemów, powiedziała co jej zdaniem należy zrobić i jak leczyć żeby podnieść komfort życia bez bólu.

Specjalista godny polecenia. Trafność diagnozy, profesjonalne podejście do pacjenta, konkretny plan leczenia.

Pani Doktor Wilczek bardzo szczegółowo wyjaśniła mi metodę leczenia, w miłej atmosferze w pełni zaangażowana. Polecam zdecydowanie !

Pani dr bardzo uprzejma, zbadała, uspokoiła. Wszystko bardzo sprawnie, bez opóźnień. Pojawię się na następnej wizycie.

Poważne podejście do sprawy. Odpowiednio dobrane leki. Odpowiednia osoba na odpowiedznim miejscu dlatego ją polecam.

Konkretny i miły oraz b.cierpliwy neurolog. Ból głowy nie dawał mi spokoju. Po przeprowadzeniu wywiadu i skierowania na prześwietlenie pani dr znalazła przyczyny moich dolegliwości. Serdecznie polecam!!!

bardzo szybko pani doktor podjęła trafną decyzję męczyłam się z bólem od dłuższego czasu. jestem zadowolona mam już umówioną kolejną wizytę polecam

Z wizyty jestem bardzo zadowolona,bardzo miła Pani Doktor,super podejście do pacjenta.Trafna diagnoza.Gorąco polecam