lekarz Barbara Wilczek

Neurolog

Już na samym wstępie chciała odesłać mnie do domu bez zapoznania się ze sprawą.. Powiedziała - Oczy ? To proszę iść do okulisty. Ja mówię, że właśnie byłem 2 razy u okulisty i skierowali mnie neurologa. To w takim razie ta lekarka mówi do mnie , co panu dolega . Mówię że na skierowaniu od internisty jest wszystko napisane. Ona odpowiada - ja nie czytam skierowań . To mówię jej pokrótce co się dzieje i podaje jej papierowe skierowanie od internisty. Przeczytała skierowanie i krzyczy na mnie, że jest źle napisane i nie może mi wypisać skierowania na MR głowy. Następnie przeprowadza takie rutynowe badanie neurologiczne a na końcu macha palcem przed oczami . Tłumaczę jej że to jest bardziej skomplikowane i tak palcem nie da się tego zbadać. Zdenerwowana przechodzi do biurka , wypisuje mi skierowanie na MR i receptę na witaminę B . W domu jednak okazuje się że to jest 100 tabletek neurovitu . Więcej ta lekarka nic już nie powiedziała i nie chciała więcej ze mną rozmawiać . Zabrałem skierowanie i receptę i wyszedłem.
Kiedy rejestrowałem się w szpitalu na badanie MR byli zdziwili że nie jest na cito.
Moja refleksja po tej wizycie i po poprzednich jest taka, że przez 30 lat nic się nie zmieniło w naszej służbie zdrowia, niekompetencja, kompletny brak zainteresowania pacjentem i jeden lekarz kryje drugiego

Nie polecam Pani doktor. Kiedy zaczęłam przedstawiaj jej moje objawy, zaśmiała się pod nosem i powiedziała że z tym to nie do niej tylko do innego lekarza, choć dostałam skierowanie od lekarza rodzinnego do neurologa. Wcześniej byłam na wizycie prywatnej u innej pani neurolog, która podeszła do moich objawów profesjonalnie, poważnie i potwierdziła to z czym skierował mnie mój lekarz rodzinny. Ale Pani Wilczek zachowuje się w gabinecie tak jakby siedziała tam za karę, bez zrozumienia drugiego człowieka i jeszcze śmiejąc się mu w twarz. Odradzam wizyty u tej Pani. ...

A dr Wilczek życzę więcej zrozumienia i życzliwości dla swojego pacjenta.

Jestem bardzo rozczarowana wizytą.Pani doktor nie jest godna polecenie więcej do niej nie pójdę na wizytę.

Najgorsza wizyta u lekarza na jakiej byłam. Od wejścia do gabinetu Pani Barbara jest zła,zniecierpliwiona i zachowuje się jakby była tam za karę. Gdy kazała wymienić objawy przerwała w połowie wymieniania ich pytając zła po co w ogóle do niej przyszłam poczym stwierdziła że i owszem jej zdaniem powinnam zrobić rezonans głowy ale ona mi nie da skierowania bo coś się nie zgadza ze skierowaniem. Musiałam wracać godzinę drogi spowrotem załatwiać nowe skierowanie z innym kodem czekać na kolejny wolny termin. Gdy wróciłam drugi raz do gabinetu Pani Barbary znowu jadąc godzinę w jedną stronę i biorąc poraz kolejny wolne w pracy znowu od wejścia spotkała mnie niemiła atmosfera. Gdy zobaczyła moje skierowanie zaczęła krzyczeć jakby to była moja wina i mówić że znowu mam zly numer skierowania i że ona mi nic nie wystawi. Na pytanie czy mogę szybko załatwić prawidłowy numer bo jechałam specjalnie po raz drugi z daleka powiedziała że to koniec wizyty. Jak się później okazało do bzdura że miałam zły numer skierowania i powinnam je dostać już przy pierwszej wizycie! Nie polecam nikomu i to skandal żeby lekarz się tak zachowywał!

Rozczarowanie.. Najwidoczniej powodzenie wizyty zależy od nastroju doktor Wilczek. Mało delikatna przy badaniu.Słabo naświetla temat , notuje , lepiej nie zadawać dodatkowych pytań , bo się tym irytuje i burczy pod nosem. Doktor zbywa , bo czas ją goni i ma pacjentów za drzwiami. Bynajmniej chodzi o wizyte na NFZ . Bardzo impulsywna i arogancka lekarz i brak jej kultury języka ,łącznie z użyciem niecenzuralnych słów. Tak dosłownie. Osobie lekarza nie przystoi takie zachowanie.Prawdziwy wstyd. Gdzie powołanie , profesjonslizm , gdzie empatia? NFZ nie powinien z takim lekarzem podpisywać umów, bo jest to ze stratą dla pacjenta. Nie polecam tej doktor.

Specjalista godny polecenia. Trafność diagnozy, profesjonalne podejście do pacjenta, konkretny plan leczenia.

Jestem bardzo zadowolona szybka reakcja lekarza na objawy. Postawienie diagnozy i dalsze leczenie które bardzo pomogło

Pani Doktor Wilczek bardzo szczegółowo wyjaśniła mi metodę leczenia, w miłej atmosferze w pełni zaangażowana. Polecam zdecydowanie !

Poważne podejście do sprawy. Odpowiednio dobrane leki. Odpowiednia osoba na odpowiedznim miejscu dlatego ją polecam.

Pani dr bardzo uprzejma, zbadała, uspokoiła. Wszystko bardzo sprawnie, bez opóźnień. Pojawię się na następnej wizycie.