lekarz Barbara Wilczek

Neurolog

U Pani doktor leczyla sie moja corka i ja. Podejscie bardzo dobre. Umiejetnosci bardzo wysokie, efekt bardzo dobry. Polecam

Jestem pacjentką Pani Doktor Wilczek. To świetny neurolog, lekarz i wspaniała osoba. Moje wszystkie wizyty u niej oceniam na 6 z plusem. Polecam wszystkim

Na dłuższe leczenie to tylko tu! Doktor Wilczek jest bardzo sympatycznym neurologiem. Regularne wizyty sprawiły że pozbyłam się już prawie bólu w barku. Pani doktor na bieżąco dba o moje zdrowie. Znam ją od wielu lat. Dziękuję i polecam innym!!!

Arogancja i cynizm . Żadnej uprzejmości, empatii czy zrozumienia. Prośbę o skierowanie skwitowała śmiechem i stwierdzeniem, że mam coś z głową i powinnam zgłosić się do PSYCHIATRY. Absolutnie nie polecam wizyt u tej lekarz. Takich pseudo specjalistów powinno się eliminować z grona zacnych lekarzy.

dr Wilczek bardzo profesjonalnie podchodzi do pacjenta - zawsze zyczliwa i delikatna - szczerze polecam

Powiem krótko ! Uratowała mnie i moich najbliższych z wielu przykrych dolegliwości. Nigdy nie musiałam czekać.Oby każdy z Was miał takich neurologów.

Chodziłam do wielu neurologów i stwierdzam, że jest to bardzo dobra pani troszcy się o pacjenta. Leczenie naprawde skuteczne i wrazie nagłej sytuacji zawsze przyjmie z otwartymi rękami. POLECAM naprawde warto!

chodze do tego neurologa juz wiele lat ,jestem zadowolona.Umawiam sie na telefon w dogodnym terminie i wizyty sa miłe. polecam

PO PIERWSZEJ WIZYCIE U DR WILCZEK JESTEM MIŁO ZASKOCZONA ŻE W KOŃCU JAKIŚ LEKARZ WYSŁUCHAŁ MNIE TAK DOKŁADNIE (PRZED DR. WILCZEK BYŁAM U 2 INNYCH NEUROLOGÓW KTÓRZY TYLKO CHCIELI NACIĄGNĄĆ MNIE NA KASĘ). DOSTAŁAM SKIEROWANIE NA BADANIA I TERAZ PRZEDEMNĄ DALSZE LECZENIE. JAK DO TEJ PORY JESTEM ZADOWOLONA Z PODEJŚCIA INDYWIDUALNEGO DO MOJEGO PROBLEMU

Ja chodzę do p. Wilczek od kilku lat. Jestem bardzo zadowolona - chodzę z uwagi na to że przeszłam udar i potrzebuję stałej konsultacji z lekarzem i niezawodnego leczenia. Nie zdarzyło, żeby pani Wilczek w moim przypadku się pomyliła. A dobry i trafiony lekarz to spora oszczędność - czasu i pieniędzy.