lekarz Barbara Wilczek

Neurolog

U Pani Barbary Wilczek byłam parę razy. Po wstępnych badaniach dobrała mi odpowiednie leki które naprawdę działają. Pani doktor jest miłym i wspaniałym człowiekiem . Polecam wszystkim osobą, które chcą żyć bez bólu.

Z przyjemnością potwierdzam wszystkie pozytywne opinie o pani doktor Wilczek. Szczerze polecam wizyty w jej gabinecie, zwłaszcza tym osobom, które chciałyby pozbyć się bólu kręgosłupa.

Polecam wszystkim osobom. W centrum byłam kilka razy u pani doktor. Mam poważne problemy z kręgosłupem. Od kiedy uczęszczam na wizyty ból stopniowo zmniejsza się . Wspaniały specjalista

PAni doktor dokładnie wszystko sprawdza. Bardzo dobry lekarz bardzo dociekliwa. Nie działa chaotycznie. Byłam diagnozowana przez panią doktor. Jestem bardzo wdzięczna.Polecam

Bardzo dobry lekarz i świetny specjalista. Tłumaczy i utrzymuje dobry kontakt z pacjentem widać że zależy JEJ na pacjentach i dba o nich.

Pani DR Barbara Wilczek bardzo mi pomogła w walce z bólem barku, z którym zmagałam się od długiego czasu. Dzieki niej nadal chce mi się chcieć. Spokojnie polecam.

Warto było spróbować. Problemy z plecami to coś z czym już sama nie byłam w stanie sobie poradzić . Pani Barbara Wilczek pomogła mi poradzić sobie z tym wszystkim i stanąć na nogi. Dziękuje Pani.

Z czystym sumieniem mogę polecić. Drogo nie jest. Regularnie robię badania lekarskie. Odwiedzam najlepszych specjalistów. Zdaję sobie sprawę, że zły stan kręgosłupa ma wpływ na inne organy. Doktor Wilczek co jakiś czas skutecznie mnie stawia na nogi. Polecam !!!

To bardzo dobry neurolog, po kilku latach szukania dobrego specjalisty trafiłam na panią Barbarę i to dzięki niej mogę nadal chodzić bez bóli kręgosłupa- jest przede wszystkim człowiekiem, lekarzem i specjalistą.

Trafiłam do tej Pani doktor dwa razy w dość pilnych sprawach (silne bóle kręgosłupa) i muszę powiedzieć,że Pani doktor z dużą życzliwością mi pomogła. I sama zaproponowała parę dni zwolnienia.