lekarz Barbara Wilczek

Neurolog

Bardzo dobry specjalista. Do pani doktor zgłosiłem się z problemami z drżąca ręką. Teraz już mnie to nie męczy - stosuję się do zaleceń, biorę leki, które przepisała dr Wilczek i jest naprawdę lepiej. Polecam każdemu kto ma podobny problem.

Mogę bez wahania polecić doświadczenie oraz ogromną wiedzę pani Doktor wszystkim, którzy mają problemy bólowe. Pani doktor zajmowała się u mnie kręczem szyjnym i dzięki zastosowaniu różnorodnych metod i ćwiczeń, uniknęłam operacji. Gorąco polecam.

Do pani dr Wilczek jeżdżę od kilku miesięcy. Miałam od lat straszne bóle stawów. Wydaje mi się, że dzięki regularnym konsultacjom, badaniom i lekom przepisanym przez panią doktor choroba przystopowała. A w dodatku Pani Barbara Wilczek jest naprawdę ciepłą i wrażliwą osobą. Bardzo się cieszę i gorąco pozdrawiam. Będę Panią doktor polecać znajomym :)

Od kilku lat cierpię na zapalenie stawów. Dzięki leczeniu i pomocy pani dr widzę, że choroba zaczęła ustępować, ostatnio nawet powoli odstawiam leki. Skuteczna lekarka!

Pani doktor to najlepsza specjalistka, z jaką mogłam się spotkać. Podchodzi do każdego indywidualnie. Leczenie moich stawów pomaga a ja nabieram sił. Dziękuję, pozdrawiam i polecam!!

Ja również jestem zadowolona z wizyty u tej pani doktor. Doktor Wilczek traktuje człowieka, któremu coś dolega bardzo poważnie.

Bardzo miła i cierpliwa Pani doktor. Trafiłam do niej po wypadku kiedy miałam częściowy paraliż ręki. Dzięki jej pomocy paraliż mija a ja wracam do wcześniejszej sprawności

bardzo sympatyczna i ciepła kobieta, oprócz skutecznego leczenia potrafi także podnieść psychicznie na duchu. polecam

Bardzo gorąco polecam Panią Doktor, przemiła, cierpliwa z ogromną wiedzą, a najbardziej jestem jej wdzięczna za to, że znowu dzięki niej chce mi się żyć:)

Wspaniała lekarka!!! Zastosowała mojej mamie nowoczesne leki, przez co choroba parkinsona przestała postępować! I przy okazji tak wybrała leki, że nie zrujnowały naszej kieszeni! Szczerze polecam panią dr Barbarę Wilczek wszystkim z problemami neurologicznymi!