lekarz Barbara Wilczek

Neurolog

Najlepszy lekarz, jakiego spotkałam. Bardzo kompetentny w swojej dziedzinie, spokojna pani neurolog i wyrozumiała. Dokładnie tłumaczy jaki jest cel leczenia ...Polecam panią dr Wilczek jako świetnego diagnostę z Centrum diagnostyki medycznej Medix we Wrocławiu.!!!

Przyjemna wizyta. pani Wilczek imponuje mi pamiecia na temat mojej choroby i kompetencjami. Lecze się długo u niej. Polecam pania doktor

znam panią doktor Barbarę Wilczek wiele lat. Jest wzorem lekarza, wykonuje swój zawód z powołania, bardzo dokładna, posiada ogromną wiedzę,którą należycie wykorzystuje dla dobra pacjentów więc bardzo bardzo Ją polecam. !! :))

WIDZĘ , ŻE DOKTOR WILCZEK JEST LUBIANA I WSZYSCY DOBRZE O NIEJ MÓWIĄ..........!! A JA SZUKAJĄC LEKARZA I PODEJMUJĄC DECYZJĘ KIERUJĘ SIĘ TRGO TYPU FORAMI. JAKOŚ WCZEŚNIEJ TU NIE TRAFIŁAM. POSTANOWIŁAM ZARYZYKOWAĆ I WYBRAĆ SIĘ DO PANI WILCZEK. MUSZĘ PRZYZNAĆ ŻE BYŁA TO DOBRE DECYZJA. WIZYTA BYŁA REWELACYJNA. DOKTOR WILCZEK JEST MIŁĄ ŻYCZLIWĄ OSOBĄ I ŚWITNYM NEUROLOGIEM. BARDZO GORĄCO POOLECAM..........!!

Dzięki za przyjęcie! Ze zwykłej przyzwoitości muszę napisać kilka słów od siebie bo o dobrych rzeczach pisze się tylko czasami. Moja znajoma - dobre dusza- poleciła mi panią Basię Wilczek z przychodni na Hirszfelda. Nie dość, że zostałem przyjęty po ludzku to sam pobyt w gabinecie sprawił że lepiej się poczułem i bolało nawet mniej :))). Pani doktor, dziękuję Pani uprzejmie za pomoc, jestem bardzo wdzięczny. Pozdrawiam

Dostałam namiar do Pani Wilczek od znajomej, która jest rownierz jej pacjentką . Jestem po 1 wizycie i szczerze powiem , ze jestem bardzo zadowolona! Pani Dr nie dość że jest kobietą zadbaną to posiada dobra energie, co bardzo zachęca do kontaktu-dysponuje ogromem wiedzy. Więc serdecznie ją polecam!!

Doktor Barbara Wilczek jest jednym z lepszych specjalistów neurologii we Wrocławiu - według mnie. Wysokie kompetencje i umiejętności. Uprzejma i komunikatywna, godna polecenia. Pozdrawiam

Doktor B. Wilczek wszystko dokładnie tłumaczy, nie wyciąga kasy, odpowiednio dobrała mi leczenie nie mając jakichkolwiek wątpliwości. Jestem bardzo zadowolona z opieki. DZIĘKUJĘ !!

Bardzo dobry neurolog. Nie mam nic do zarzucenia. Moje leczenie poprowadzone jak należy. Gdy dolegliwości wracają ide tylko do dr Wilczek.

Polecam wszystkim Panią Basię Wilczek, która jest wspaniałym lekarzem. Jestem jej czestą pacjentką. Zawsze gdy mam jakieś pytania służy pomocą. Podczas wizyty panuje miła atmosfera. Polecam!