dr Marta Kuczma

Byłam w Poradni na ul. Komorowskiego z wizytą u Pani doktor. Spóźniła się do pracy 50 min. Weszłam do gabinetu z dwugodzinnym poślizgiem. Odmówiła prowadzenia mnie, bo ona ,,inaczej leczy jaskrę", nie tak jak ja byłam leczona do tej pory. Była opryskliwa. Nie będę do niej chodzić. Być może w prywatnym gabinecie zachowuje się uprzejmiej w Przychodni na ul. Komorowskiego nie polecam.

Do pani doktor moja mama dostała się przez polecenie innego lekarza. Jest pacjentką jednooczną, mało brakowało, a jaskra pozbawiłaby ją też drugiego oka. Pani doktor skierowała na zabieg przeciwjaskrowy u jednego z najlepszych specjalistów w Polsce (prywatnie) i prawdopodobnie dzięki temu moja mama jeszcze widzi. Wcześniej lekarze w specjalistycznym szpitalu okulistycznym (NFZ) mówili, że w wyniku powikłań operacja i tak może skończyć się utratą wzroku i ryzyko jest bardzo duże. Pani doktor dokładnie wyjaśniła na czym polega problem, dała nawet swój numer telefonu, żeby zadzwonić do niej do domu późnym wieczorem, żeby dokładnie mogła przekazać informacje nt. lekarza, do którego poleciła się udać, gdzie przyjmuje, jak dojechać, itp. Prosiła o kontakt po operacji, żeby wiedzieć, że wszystko ok. Podjęła się też dalszego leczenia.Teraz mama nie musi używać żadnych leków ani kropli, dodatkowo okazało się, że nie musi nosić okularów, bo bez nich lepiej widzi. Zlecone kontrole raz na pół roku/rok. Wizyta trwa długo (bardzo indywidualne podejście do pacjenta, przez co czasami czas oczekiwania na wizytę przedłuża się znacznie w stosunku do ustalonej godziny), zadaje dużo pytań, robi badania, namawia na badania kontrole krwi (na NFZ), ciśnienia, żeby jak najbardziej ograniczać skutki jaskry.

Nie polecam! Moja mama ma zator w żyle ocznej i wylew krwotoczny, a ta kobieta przepisuje jej leki na wzmocnienie żył, które tylko pogorszyły sytuację. Obecnie jest na L4 już drugi miesiąc (w co wątpie iż jest chora). A moja mama czeka na litośc tego lekarza od siedmiu boleści aż wróci, bo potrzebna jest operacja - a żaden inny okulista nie wyda skierowania (miejsca na następny rok).

Nie polecam!

Byłam z mężem (który ma poważne problemy ze zdrowiem) u Pani Dr Kuczmy na prywatnej wizycie - wizyta trwała ponad 90 minut. Po raz pierwszy mąż miał wykonane tak specjalistyczne badania z dużą dokładnością. Miałam wrażenie, że wreszcie znalazłam lekarza, które chce naprawdę pomóc a nie tylko "zaliczyć wizytę". Pacjenci przyjmowani przed nami również mieli również takie samo zdanie o dr Kuczmie. Po dwóch wizytach Pani dr skierowała męża do poradni NFZ w której pracuje. Już trzeci rok jesteśmy pacjentami Pani doktor w poradni NFZ. Każda wizyta to bardzo dokładne badanie pacjenta. Pani dr jest bardzo miła i delikatna podczas badań. Co najważniejsze jest bardzo kompetentna. Jest lekarzem jakich mało - godnym polecenia.

bylem z tata w przychodni na komorowskiego z zap spojowki a dr opieprzyla tate na dzien dobry/pielegniarka mowila ze dzisiaj nie ma humoru/ i zamiast zajac sie leczeniem zaczela upierac sie ze tata ma jaskre i do prywatnego gabinetu na lasery i jakiies badania namawiac, bol oka nie interesowal pani dr, na poczekalni inni pacjenci sie smiali ze kazdemu rozpozna jaskre i laser gdzies kolo bonarki za200-300zl by zrobila.a oko dalej ropialo mimo drogich kropli,dopiero na szwedzkiej dostalem dobre leki

Bardzo miła osoba, kompetentna, umiejąca wytłumaczyć laikowi sekrety medycyny. Zdecydowanie polecam!

Wspaniały lekarz!!! Ekspert w dziedzinie jaskry. Zajmuje się chorym kompleksowo, dokładnie wszystko tłumaczy, zleca szczegółowe badania, stara się by badania dało się zrobić na NFZ. Poświęca pacjentowi bardzo dużo czasu- wizyta trwa od pół do pełnej godziny. Widać, że w to co robi wkłada całe serce. Lekarz naprawdę godny polecenia!!! Profesjonalistka w każdym calu!!!

Ta doktorka jest nie kompletnym ,chamskim , sfrustrowanym człowiekiem w dodatku widziałem jak pochamsku potraktowała jedna panią w ten Piątek która pomyliła się weszłą do jej gabinetu

Pani doktor dała mi 4 leki do kropienia na jaskrę, a ja czytałam, że wiecej niż 3 leki nie powinno sie dawać. Była nieuprzejma na moje uwagi. Wszystkie leki z jednej firmy. Nie polecam lekarza