mgr Marzena Okoń-Pietryszak

Dietetyk

Opinia Bardzo dobra! Pani MARZENA przeprowadziła ze mną wywiad, co lubię jeść a czego nie, wykonała analizę składu ciała. Ułożyła dietę zgodnie z naszą rozmową. Wszystko jest pyszne i szybkie do przygotowania. Ani razu nie czułam się głodna. Cieszę się że każde spotkanie przynosi coraz lepsze rezultaty!

Panią Marzenę poleciła mi przyjaciółka. Nie żałuje, że udałam się do poradni, gdyż bardzo dobrze pracowało mi się z Panią Marzenką, ma ogromną wiedzę, która była potrzebna przy moich chorobach.

Pełen profesjonalizm, do Pani Marzeny trafiłam rok temu i dzięki jej opiece pożegnałam się ze zbędnymi kilogramami jak również nauczyłam się zdrowo odżywiać i komponować swoje menu. Gorąco polecam!

Gorąco polecam!

Współpracuje z Panią Marzeną aby poprawić swoje osiągnięcia sportowe. To na prawdę znakomity fachowiec w swoim fachu. Jestem pozytywnie zaskoczony, że samą dietą można osiągnąć tak wiele. Do maratonu jeszcze trochę czasu mam nadzieję, że dzięki Pani Marzenie pobije swój rekord.

Wciąż poszukujesz "Dietetyk Gliwice"?

ZOZ Przychodnia Specjalistyczna "Diagnoza" A.C.Banaszkiewicz

Piekary Śląskie
Centrum Psychodietetyki i Leczenia Zaburzeń Odżywiania Przemiana
Staromiejska 6
Katowice
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Fizjoterapii "FIZJOFIT"
Szparagowa 19
44-141 Gliwice