lek. dent. Michał Lizurej

Pana doktora Michała poleciła mi moja koleżanka z sugestią, że to bardzo dobry specjalista. I miała całkowitą rację. Doktor Michał to człowiek o dużym doświadczeniu zawodowym i bardzo dobrym podejściu do pacjenta. Zawsze miły i uśmiechnięty. W gabinecie doktora Michała zaliczyłem prawie cały wachlarz zabiegów dentystycznych i mogę potwierdzić jego profesjonalizm w każdym calu. Moje leczenie stomatologiczne jeszcze trwa, ale już teraz mogę z pełnym przekonaniem polecić usługi w gabinecie doktora Michała Lizureja, gdzie zabiegi przebiegają w miłej, relaksującej atmosferze. Na słowa pochwały zasługuje też Pani Ola, asystentka Pana doktora, bardzo miła i pomocna przy zabiegach. Gabinet doktora Lizureja wraz z jego personelem jest jednym z najlepszych na Opolszczyżnie i nie tylko. Szczerze polecam.

BARDZO POLECAM Przyjechalam do Polski z zagranicy ponaprawiac zabki.Mialam wiele ubytkow prochnicowych a wiec poumawialam sie do 4 stomatologow na leczenie. Pan Michal Lizurej byl wsrod nich. I to wlasnie do niego bede wracac w razie potrzeby. Stomatolog wykazuje pelna koncentracje i profesjonalizm podczas wykonywania zabiegow. Ma pewna reke i ogromny talent. Podczas zabiegow prawie zasnelam. Wszystko odbywalo sie bezbolesnie do tego odpowiednia muzyka relaksacyjna sprawilo ze czulam sie prawie jak w spa:) Pan Michal ma bardzo korzystne ceny. Zaplacilam u niego najmniej a jakosc swiadczonych przez niego uslug byla ...

BARDZO POLECAM
I to wlasnie do niego bede wracac w razie potrzeby.
Pan Michal ma bardzo korzystne ceny. Zaplacilam u niego najmniej a jakosc swiadczonych przez niego uslug byla najlepsza.
Gabinet sterylny,bardzo nowoczesny wystroj i sprzet.
Uwazam ze trudno jest znalezc dobrego stomatologa ktory nie mysli tylko o wlasnej kieszeni lecz o dobrze pacjenta i do tego z wlasciwymi umiejetnosciami. Ciesze sie ze ja znalazlam i jest nim pan doktor Lizurej