lek. med. Michał Michalski

Neurolog

Dodaj opinię Umów wizytę

Lekarz godny polecenia,nie poniza członków rodziny pacjenta,spokojnie tłumaczy,ma czas by wysłuchac,jest pełen empatii.Dziękuje za opiekę Panu ordynatorowi.

Najleprzy lekarz u jakiego bylam. Gdy lezalam w klinice to dr Michalski byl moim doktorem prowadzacym z dr Rudzinska opiekowalisie mna bardzo dobrze.Gdyby wszyscy lekarze byli tacyjak doktor to bysmy mieli najlepsza suzbe zdrowia

Pan doktor jest rzeczowy, miły, pomocny, a przy tym konkretny. Człowiek z powołaniem. Wiedziałam, że jestem w dobrych rękach. Pozdrawiam Pana Doktora i cały wspaniały personel z Kliniki.

jest super pod wszystkimi względami, nie traktuje chorego jak przedmiot, można z Nim porozmawiać o wszystkim a nie tylko o chorobie

Fantastyczny lekarz. Podejście do pacjenta i rodziny wzorowe. Nie szczędzi czasu, wszystko dokładnie tłumaczy. Gdyby chociaż połowa lekarzy w Polsce była jak dr Michalski, to nasza służba zdrowia wyglądałaby zupełnie inaczej. Można go polecić z całą odpowiedzialnością.

Wciąż poszukujesz "Neurolog Kraków"?

Szpital Uniwersytecki
oddz.Chorób zwyrodn. i chor. nerw. mięśn.

CM LUX MED
Jasnogórska 11