Neurolog Kraków

dr n. med. Sławomir Kroczka

Pediatra, Neurolog dziecięcy

Centrum Medyczne Prokocim Nowy Sp. z o.o.
ulica Teligi 8

Niestety bardzo przykro mi to stwierdzić, ale bardzo zawiodłam się na lekarzu. Byłam u niego z niespełna 3miesieczna córka, u której podejrzewałam wzmożone napięcie mięśniowe. Lekarz owszem potwierdził moje podejrzenia, ale nie odpowiedział na ani jedno zadane przeze mnie pytanie. Wizyta trwała około 5 minut, dłużej czekaliśmy w poczekalni. Pokladalam ogromne nadzieje w tej wizycie i bardzo się zawiodłam. Nie dowiedziałam się niczego więcej, czego już wcześniej nie wiedziałam.
Opinia dodana przez: Matka

lekarz Elżbieta Szczygieł

Szpital Uniwersytecki
oddz.Chorób zwyrodn. i chor. nerw. mięśn.

Droga Pani Doktor. Jestem Pani pacjentem z neurologii.( 55 lat) Wcześniej leczyłem się u innych lekarzy tez i za granicą.w Niemczech czy Włoszech. Ale nie wiele to pomagało. Lecz po wizycie u Pani Doktor w Szpitalu Jana Pawła II, stan mojego zdrowia stał się o wiele lepszy i czuje efekty prawdziwego i konsekwentnego leczenia. Stan mojego zdrowia stał się o wiele lepszy. Dziękuję Pani Doktor za wysokie kwalifikacje i specjalistyczne ...
Opinia dodana przez: Marek

lekarz Beata Mitera

Józefitów 19 lok. 2

A Wy chcielibyście uśmiechnietą Panią która gada przez godzinę z uśmiechem i nic z tego nie wynika ? Pani doktor jest może szybka ale jej diagnozy są trafne.Dziękuję jej za wyleczenie nie tylko mnie ale i mojego ciężko chorego brata.Bardzo polecem jej profesjonalizm i to właśnie że jej postawa uczy nas że to co owiane uśmiechem nie koniecznie dla pacjenta jest dobre.Ja myślę że lekarz też człowiek, może mieć bardzo ...
Opinia dodana przez: Małgorzata

dr Joanna Angrot-Rydzewska

Szpital Specjalistyczny
Prądnicka 35-37

Pani Doktor Rydzewska jest nie tylko wspaniałym fachowcem ale przede wszystkim cudownym i dobrym człowiekiem, pełnym empatii i zrozumienia. Wizyta przebiegła w miłej atmosferze, pani doktor wszystko dokładnie wytłumaczyła, poświęciła dużo czasu, nie spieszyła się ani przy wywiadzie, ani przy badaniu. Bardzo polecam i Dziekuje za pomoc.
Opinia dodana przez: Ewa

lek. med. Urszula Nowak

Pediatra, Neurolog dziecięcy

ul. Strzelecka 2
31-503 Stare Miasto, Kraków

Pani Doktor jest przemiłą osobą, z podejściem do dzieci, dokładnie bada oraz tłumaczy, zawsze można do niej zadzwonić i zapytać wyrazie jakiś niejasności! Szczerze polecam!

lekarz Katarzyna Kasprzyk

SZPITAL UNIWERSYTECKI W KRAKOWIE
Botaniczna 3
Kraków

Pani Doktor jest przecudowną, wspaniałą pełną empatii osobą, trafiłam do niej po kilku innych konsultacjach niestety błędnych... Pani doktor przede wszystkim rozmawia ze swoimi pacjentami i słucha, słucha przez duże S . Jest wspaniałą specjalistką kochającą swoją pracę. Jestem jej bardzo wdzięczna , wdzięczna za poświęcenie, za empatię , za możliwość spotkania jej na swojej drodze, za pomoc i wsparcie jakie mi okazała. Słowa nie są w stanie opisać mojej ...

Anna Lis-Hille

Neurolog dziecięcy

Serdeczne podziękowanie za:
- poświęcony czas,
-rzeczowym i spokojnym podejściu do pacjenta,
-dobroć,
-pomoc w dalszej diagnostyce...
Dziękujemy :)
Opinia dodana przez: Agnieszka z synem

lekarz Anna Rokosz

Szpital im. Żeromskiego w Krakowie

Kraków

Lek.Anna Rokosz jest lekarzem z dużym doświadczeniem, jest b.kompetentna, rzeczowa.Do pacjenta podchodzi całościowo interesując się również środowiskiem jego życia.Chorobe i leczenie objaśnia rzeczowo.Poświęca wystarczający czas na badanie.Jest uprzejma i zyczliwa.Wzbudza zaufanie i jest godna polecenia.Stanowi dobry przykład dla personelu i młodszych kolegów.
Opinia dodana przez: Magdalena

lekarz Magdalena Bosak

SZPITAL UNIWERSYTECKI W KRAKOWIE
Botaniczna 3
Kraków

Jest Bardzo dobrą lekarką leczy mnie od wielu lat . Służy swą radą i pomocą. Bardzo sympatyczna osoba.

lekarz Tomasz Iskra

CM LUX MED
Jasnogórska 11

Byłem jakiś czas temu u lekarza. Podejście bardzo słabe , wgl nie zainteresowany tym co miałem do powiedzenia. Leczenie jak później się okazało przepisał złe , w złych dawkach, nie przeprowadził podstawowego wywiadu. Wymądrzał się. Mama chciała się również coś więcej dowiedzieć. Odesłał ją. Na szczęście potem trafiłem do dobrego neurologa i udało się zdiagnozować sprawę.
Opinia dodana przez: Paweł

Neurolodzy w Krakowie