Neurolog Kraków

dr n. med. Sławomir Kroczka

Neurolog dziecięcy, Pediatra

Centrum Medyczne Prokocim Nowy Sp. z o.o.
ulica Teligi 8

Niestety bardzo przykro mi to stwierdzić, ale bardzo zawiodłam się na lekarzu. Byłam u niego z niespełna 3miesieczna córka, u której podejrzewałam wzmożone napięcie mięśniowe. Lekarz owszem potwierdził moje podejrzenia, ale nie odpowiedział na ani jedno zadane przeze mnie pytanie. Wizyta trwała około 5 minut, dłużej czekaliśmy w poczekalni. Pokladalam ogromne nadzieje w tej wizycie i bardzo się zawiodłam. Nie dowiedziałam się niczego więcej, czego już wcześniej nie wiedziałam.
Opinia dodana przez: Matka

lekarz Elżbieta Szczygieł

Szpital Uniwersytecki
oddz.Chorób zwyrodn. i chor. nerw. mięśn.

Moge śmiało powiedzieć, że Pani dr n. med. Elżbieta Szczygieł-Pilut zmieniła moje życie na lepsze. Od kilku lat doświadczałem aur i problemów z pamięcią - przeszedłem przez konsultacje z lekarzami neurologami i scenariusz zawsze był ten sam: skierowanie na rezonans i badanie EEG. Obraz na rezonansie czysty, badanie EEG w czuwaniu i pod deprawacji snu, z fotostymulacją nic nie wykazywało.

Dolegliwości zdarzały się jednak coraz częściej - poczucie ...
Opinia dodana przez: Kamil

lekarz Beata Mitera

Józefitów 19 lok. 2

A Wy chcielibyście uśmiechnietą Panią która gada przez godzinę z uśmiechem i nic z tego nie wynika ? Pani doktor jest może szybka ale jej diagnozy są trafne.Dziękuję jej za wyleczenie nie tylko mnie ale i mojego ciężko chorego brata.Bardzo polecem jej profesjonalizm i to właśnie że jej postawa uczy nas że to co owiane uśmiechem nie koniecznie dla pacjenta jest dobre.Ja myślę że lekarz też człowiek, może mieć bardzo ...
Opinia dodana przez: Małgorzata

dr Joanna Angrot-Rydzewska

Szpital Specjalistyczny
Prądnicka 35-37

Pani Doktor Rydzewska jest nie tylko wspaniałym fachowcem ale przede wszystkim cudownym i dobrym człowiekiem, pełnym empatii i zrozumienia. Wizyta przebiegła w miłej atmosferze, pani doktor wszystko dokładnie wytłumaczyła, poświęciła dużo czasu, nie spieszyła się ani przy wywiadzie, ani przy badaniu. Bardzo polecam i Dziekuje za pomoc.
Opinia dodana przez: Ewa

lek. med. Urszula Nowak

Neurolog dziecięcy, Pediatra

ul. Strzelecka 2
31-503 Stare Miasto, Kraków

Pani Doktor jest przemiłą osobą, z podejściem do dzieci, dokładnie bada oraz tłumaczy, zawsze można do niej zadzwonić i zapytać wyrazie jakiś niejasności! Szczerze polecam!

lekarz Tomasz Iskra

CM LUX MED
Jasnogórska 11

Dawno nie spotkałem tak zblazowanego lekarza. Całość konsultacji trwała może jakieś 10 minut? Jedyne co się dowiedziałem to, że 'neurologicznie' nic mi nie jest. Kilka recept bez wyjaśnienia co i jak brać.
Z wielką łaską dane L4 na 5 dni bez zapytania się mnie o adres zamieszkania - podobno jest to mój obowiązek według lekarza i on takich danych nie może przekazać do ZUS.
W Krakowie są znacznie lepsi ...
Opinia dodana przez: Tomasz

lekarz Katarzyna Kasprzyk

SZPITAL UNIWERSYTECKI W KRAKOWIE
Botaniczna 3
Kraków

Pani Doktor jest przecudowną, wspaniałą pełną empatii osobą, trafiłam do niej po kilku innych konsultacjach niestety błędnych... Pani doktor przede wszystkim rozmawia ze swoimi pacjentami i słucha, słucha przez duże S . Jest wspaniałą specjalistką kochającą swoją pracę. Jestem jej bardzo wdzięczna , wdzięczna za poświęcenie, za empatię , za możliwość spotkania jej na swojej drodze, za pomoc i wsparcie jakie mi okazała. Słowa nie są w stanie opisać mojej ...

Anna Lis-Hille

Neurolog dziecięcy

Serdeczne podziękowanie za:
- poświęcony czas,
-rzeczowym i spokojnym podejściu do pacjenta,
-dobroć,
-pomoc w dalszej diagnostyce...
Dziękujemy :)
Opinia dodana przez: Agnieszka z synem

lekarz Anna Rokosz

Szpital im. Żeromskiego w Krakowie

Kraków

Lek.Anna Rokosz jest lekarzem z dużym doświadczeniem, jest b.kompetentna, rzeczowa.Do pacjenta podchodzi całościowo interesując się również środowiskiem jego życia.Chorobe i leczenie objaśnia rzeczowo.Poświęca wystarczający czas na badanie.Jest uprzejma i zyczliwa.Wzbudza zaufanie i jest godna polecenia.Stanowi dobry przykład dla personelu i młodszych kolegów.
Opinia dodana przez: Magdalena

lekarz Magdalena Bosak

SZPITAL UNIWERSYTECKI W KRAKOWIE
Botaniczna 3
Kraków

Jest Bardzo dobrą lekarką leczy mnie od wielu lat . Służy swą radą i pomocą. Bardzo sympatyczna osoba.

Neurolodzy w Krakowie