Neurolog Kraków

- 147 lekarzy

dr n. med. Sławomir Kroczka

Neurolog dziecięcy, Pediatra

liczba opinii: 38

Centrum Medyczne Prokocim Nowy Sp. z o.o.
ulica Teligi 8
30-835 Kraków

Średnia ocen: 2,8/5
Niestety bardzo przykro mi to stwierdzić, ale bardzo zawiodłam się na lekarzu. Byłam u niego z niespełna 3miesieczna córka, u której podejrzewałam wzmożone napięcie mięśniowe. Lekarz owszem potwierdził moje podejrzenia, ale nie odpowiedział na ani jedno zadane przeze mnie pytanie. Wizyta trwała około 5 minut, dłużej czekaliśmy w poczekalni. Pokladalam ogromne nadzieje w tej wizycie i bardzo się zawiodłam. Nie dowiedziałam się niczego więcej, czego już wcześniej nie wiedziałam.
Opinia dodana przez: Matka

lekarz Elżbieta Szczygieł

Neurolog

liczba opinii: 18

Szpital Uniwersytecki
oddz.Chorób zwyrodn. i chor. nerw. mięśn.
31-503 Kraków

Średnia ocen: 4,8/5
Moge śmiało powiedzieć, że Pani dr n. med. Elżbieta Szczygieł-Pilut zmieniła moje życie na lepsze. Od kilku lat doświadczałem aur i problemów z pamięcią - przeszedłem przez konsultacje z lekarzami neurologami i scenariusz zawsze był ten sam: skierowanie na rezonans i badanie EEG. Obraz na rezonansie czysty, badanie EEG w czuwaniu i pod deprawacji snu, z fotostymulacją nic nie wykazywało.

Dolegliwości zdarzały się jednak coraz częściej - poczucie ...
Opinia dodana przez: Kamil

lekarz Beata Mitera

Neurolog

liczba opinii: 18

Gabinet
Józefitów 19 lok. 2
30-045 Kraków

Średnia ocen: 2,1/5
A Wy chcielibyście uśmiechnietą Panią która gada przez godzinę z uśmiechem i nic z tego nie wynika ? Pani doktor jest może szybka ale jej diagnozy są trafne.Dziękuję jej za wyleczenie nie tylko mnie ale i mojego ciężko chorego brata.Bardzo polecem jej profesjonalizm i to właśnie że jej postawa uczy nas że to co owiane uśmiechem nie koniecznie dla pacjenta jest dobre.Ja myślę że lekarz też człowiek, może mieć bardzo ...
Opinia dodana przez: Małgorzata

lek. med. Urszula Nowak

Neurolog dziecięcy, Pediatra

liczba opinii: 13

Wojewódzki Specjalistyczny Szpital Dziecięcy im. św. Ludwika w Krakowie - Instytucja Województwa Małopolskiego
ul. Strzelecka 2
31-503 Stare Miasto, Kraków

Średnia ocen: 4,3/5
Pani Doktor jest przemiłą osobą, z podejściem do dzieci, dokładnie bada oraz tłumaczy, zawsze można do niej zadzwonić i zapytać wyrazie jakiś niejasności! Szczerze polecam!
Opinia dodana przez: Anonim

Anna Lis-Hille

Neurolog dziecięcy

liczba opinii: 13

Gabinet

Kraków

Średnia ocen: 3,1/5
Czekanie na umówioną wizytę 3 godziny, przy czym przyjmowani są ludzie bez umówienia. Nie polecam kogoś kto nie potrafi wywiązać się z obowiązków czasowo a co dopiero rzeczowo.
Opinia dodana przez: Pacjent

dr Joanna Angrot-Rydzewska

Neurolog

liczba opinii: 12

Szpital Specjalistyczny
Prądnicka 35-37
31-202 Kraków

Średnia ocen: 4,6/5
Pani Doktor Rydzewska jest nie tylko wspaniałym fachowcem ale przede wszystkim cudownym i dobrym człowiekiem, pełnym empatii i zrozumienia. Wizyta przebiegła w miłej atmosferze, pani doktor wszystko dokładnie wytłumaczyła, poświęciła dużo czasu, nie spieszyła się ani przy wywiadzie, ani przy badaniu. Bardzo polecam i Dziekuje za pomoc.
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Tomasz Iskra

Neurolog

liczba opinii: 12

CM LUX MED
Jasnogórska 11
31-358 Kraków

Średnia ocen: 4,0/5
Dawno nie spotkałem tak zblazowanego lekarza. Całość konsultacji trwała może jakieś 10 minut? Jedyne co się dowiedziałem to, że 'neurologicznie' nic mi nie jest. Kilka recept bez wyjaśnienia co i jak brać.
Z wielką łaską dane L4 na 5 dni bez zapytania się mnie o adres zamieszkania - podobno jest to mój obowiązek według lekarza i on takich danych nie może przekazać do ZUS.
W Krakowie są znacznie lepsi ...
Opinia dodana przez: Tomasz

lekarz Katarzyna Kasprzyk

Neurolog

liczba opinii: 12

SZPITAL UNIWERSYTECKI W KRAKOWIE
Botaniczna 3
Kraków

Średnia ocen: 3,9/5
Pani Doktor jest przecudowną, wspaniałą pełną empatii osobą, trafiłam do niej po kilku innych konsultacjach niestety błędnych... Pani doktor przede wszystkim rozmawia ze swoimi pacjentami i słucha, słucha przez duże S . Jest wspaniałą specjalistką kochającą swoją pracę. Jestem jej bardzo wdzięczna , wdzięczna za poświęcenie, za empatię , za możliwość spotkania jej na swojej drodze, za pomoc i wsparcie jakie mi okazała. Słowa nie są w stanie opisać mojej ...
Opinia dodana przez: Anonim

lekarz Anna Rokosz

Neurolog

liczba opinii: 11

Szpital im. Żeromskiego w Krakowie

Kraków

Średnia ocen: 3,9/5
Lek.Anna Rokosz jest lekarzem z dużym doświadczeniem, jest b.kompetentna, rzeczowa.Do pacjenta podchodzi całościowo interesując się również środowiskiem jego życia.Chorobe i leczenie objaśnia rzeczowo.Poświęca wystarczający czas na badanie.Jest uprzejma i zyczliwa.Wzbudza zaufanie i jest godna polecenia.Stanowi dobry przykład dla personelu i młodszych kolegów.
Opinia dodana przez: Magdalena

lekarz Magdalena Bosak

Neurolog

liczba opinii: 11

SZPITAL UNIWERSYTECKI W KRAKOWIE
Botaniczna 3
Kraków

Średnia ocen: 3,5/5
Jest Bardzo dobrą lekarką leczy mnie od wielu lat . Służy swą radą i pomocą. Bardzo sympatyczna osoba.
Opinia dodana przez: Anonim

Neurolodzy w KrakowieStrefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay stat