Neurolog Kraków

PRIMA-MED Centrum Medyczno-Diagnostyczne
Cieszyńska 16

Pani Doktor jest bardzo sympatyczna, podczas wizyty interesuje sie pacjentem, celnie stawia diagnozy.

NZOZ CENTRUM MEDYCZNE LARMED
UL. LWOWSKA 17/1

Pani Doktor jest bardzo ciepłym i pomocnym człowiekiem. Byłam na wizycie kilka tygodni temu i muszę przyznać, że to jeden z najserdeczniejszych lekarzy z jakim miałam kontakt do tej pory - poświęciła mi tyle czasu, ile potrzebowałam, dokładnie wyjaśniała, słuchała uważnie tego, co mówię, zadawała pytania, badała mnie, oglądała wyniki badań (a nie każdy lekarz był tak uprzejmy żeby chociaż na nie spojrzeć), przygotowała opinię, o którą prosiłam. Pani Doktor ...
Opinia dodana przez: agnieszka

NZOZ CENTRUM MEDYCZNE LARMED
UL. LWOWSKA 17/1

dr n. med. Teresa Róg

Neurolog

wizyta już od 100

Centrum Neurologii Klinicznej
ul. Ariańska 7/3

Pani Doktor jest osobą bardzo miłą ,kompetentną, rzeczową, wnikliwą i posiadającą dużą wiedzę. Dokładnie zbadała córkę.Wysłuchała cierpliwie długą historię choroby, przeczytała karty informacyjne i obejrzała rezonanse magnetyczne.Mając wątpliwości co do diagnozy skonsultowała nas lekarzem genetykiem. Poświęciła nam ponad 2 godziny Jest Lekarzem godnym polecenia.

Oddział NZOZ "SONO-X " Sp z o.o.
Pomorska 10/1

Wspaniały lekarz, leczę się już od kilku lat nie łatwo znaleźć neurologa który pochyli się nad losem pacjenta, moje schorzenie jest rzadkie i część lekarzy kompletnie mnie ignorowała mając za małą wiedzę nie chcieli się dokształcić. Pan Mariusz Rożnowski należy do nielicznych zainteresowanych i chwała mu za takie podejście.Polecam z czystym sumieniem.
Wdzięczna pacjentka.

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Medyczne Centra Diagnostyczne VOXEL Kraków Ośrodek PET-TK-MR
Wrocławska 1-3

Dawno nie trafiłam na tak miłego i otwartego na problemy pacjenta lekarza. Czułam, że została mi poświęcona pełna uwaga ze strony Pana Doktora, jak również czas wizyty był adekwatny do problemu z jakim przyszłam- nie była to wizyta na zasadzie "wejść i wyjść". Do momentu wykonania badania potwierdzającego możliwą chorobę, Pan doktor przepisał mi leki, które nim zostanie wdrożone pełne leczenie pomogą uśmierzyć mi ból i normalnie funkcjonować, za co ...
Opinia dodana przez: Kinga

Kraków

Fantastyczny lekarz. Podejscie do pacjenta i rodziny wzorowe. Nie szczedzi czasu, wszystko dokładnie tłumaczy, lekarz z powołaniem. Wiedzialam, ze moja mama jest w dobrych rękach. Gdyby wszyscy lekarze byli jak dr Zbigniew Frycz, to mielibysmy najlepsza slużbe zdrowia. Pozdrawiam Pana doktora. Pacjentka ze Wzgórz.

Centrum Neurologii Klinicznej
ul. Ariańska 7/3

Wybitny lekarz specjalista o ogromnym doświadczeniu - bezbłędnie diagnozuje, bez przeprowadzania zbędnych i kosztownych badań. Osoba skupiona na pacjencie i jego dolegliwościach. Bardzo polecam.
Opinia dodana przez: D

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej TRIMED
KAZIMIERZA WIELKIEGO 118/4

Rewelacyjna Pani doktor, jesteśmy po jej opieką 8 lat i ani raz nas nie zbyła. Zawsze ma czas aby wszystko przeanalizować i wytłumaczyć. Super mile odejście do dzieci i rodziców. Polecam z czystym sumieniem!

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Kraków-Południe
ulica Zachodnia 27

Fantastyczna lekarka,bardzo miła i konkretna.Bez problemu wypisuje skierowania,doszukuje się problemu i walczy o pacjenta,w każdym tego słowa znaczeniu.Poświęca tyle czasu ile dana osoba potrzebuje,nie bagatelizuje niczego.Jedyny minus,to dość długie oczekiwanie na wizytę ok.2-3 tygodni,chociaż pewnie w innych placówkach czeka się dłużej.Polecam Panią dr.Zawilińską.
Jola

Neurolodzy w Krakowie