Lekarze Neurolog Kraków

dr n. med. Olga Milczarek

dr n. med. Olga Milczarek

Neurolog dziecięcy, Neurolog

UniCardia&UniMedica&UniEstetica Małopolskie Kliniki Specjalistyczne
Kluczborska 17 ( 2-3 piętro)
31-271 Kraków

Do Pani doktor chodzę z synem do SCM clinic. Nie zagłębiając się w szczegóły, bo nasz przypadek jest dość złożony , mogę powiedzieć, że jestem bardzo zadowolona, że mieliśmy szczęście na nią trafić. To pierwszy lekarz, który nie zbagatelizował naszego problemu, co więcej zaproponowała konkretną terapię i omówiła, na czym będzie polegać. Małymi kroczkami są już pierwsze efekty leczenia, więc jestem dobrej myśli. Dodatkowy plus za super podejście do dzieci.
Opinia dodana przez: Pola

dr n. med. Teresa Róg

Centrum Neurologii Klinicznej
ul. Ariańska 7/3
31-505 Kraków

Pani Doktor jest osobą bardzo miłą ,kompetentną, rzeczową, wnikliwą i posiadającą dużą wiedzę. Dokładnie zbadała córkę.Wysłuchała cierpliwie długą historię choroby, przeczytała karty informacyjne i obejrzała rezonanse magnetyczne.Mając wątpliwości co do diagnozy skonsultowała nas lekarzem genetykiem. Poświęciła nam ponad 2 godziny Jest Lekarzem godnym polecenia.

lekarz Robert Suszko

Medic House
Świętokrzyska 10
30-015 Kraków

Dawno nie trafiłam na tak miłego i otwartego na problemy pacjenta lekarza. Czułam, że została mi poświęcona pełna uwaga ze strony Pana Doktora, jak również czas wizyty był adekwatny do problemu z jakim przyszłam- nie była to wizyta na zasadzie "wejść i wyjść". Do momentu wykonania badania potwierdzającego możliwą chorobę, Pan doktor przepisał mi leki, które nim zostanie wdrożone pełne leczenie pomogą uśmierzyć mi ból i normalnie funkcjonować, za co ...
Opinia dodana przez: Kinga

lekarz Katarzyna Zub-Kasprzyk

Neurolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Złota Jesień"
OS. ZŁOTEJ JESIENI 3
31-826 Kraków

Pani doktor Katarzyna Zub-Kasprzyk profesjonalna, pomocna dla pacjenta która zna się na swojej pracy posiada rozległą wiedzę i w dodatku bardzo miła osoba co teraz w obecnym czasie jest coraz rzadsze.
Opinia dodana przez: Bolesław

lekarz Małgorzata Smyczyńska

Szpital Specjalistyczny im. Gabriela Narutowicza
ul. Prądnicka 35-27
31-202 Kraków

Pani Doktor jest osobą niezwykle kompetentną, poza tym jest realnie zainteresowana pacjentem, co dziś wcale nie jest takie oczywiste, potrafi słuchać, poświęca pacjentowi wystarczająco dużo czasu i potwierdzam wypisanie skierowania na badania nie jest problemem u Pani Doktor. Po pierwszej wizycie już mogę powiedzieć, że to dobry specjalista! Polecam!
Opinia dodana przez: Sylwia

Justyna Zawilińska

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Kraków-Południe
ulica Zachodnia 27
30-350 Kraków

Fantastyczna lekarka,bardzo miła i konkretna.Bez problemu wypisuje skierowania,doszukuje się problemu i walczy o pacjenta,w każdym tego słowa znaczeniu.Poświęca tyle czasu ile dana osoba potrzebuje,nie bagatelizuje niczego.Jedyny minus,to dość długie oczekiwanie na wizytę ok.2-3 tygodni,chociaż pewnie w innych placówkach czeka się dłużej.Polecam Panią dr.Zawilińską. Jola

lekarz Bożena Mruk

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej TRIMED
KAZIMIERZA WIELKIEGO 118/4
30-082 Kraków

Rewelacyjna Pani doktor, jesteśmy po jej opieką 8 lat i ani raz nas nie zbyła. Zawsze ma czas aby wszystko przeanalizować i wytłumaczyć. Super mile odejście do dzieci i rodziców. Polecam z czystym sumieniem!

dr n. med. Anna Borratyńska

NZOZ CENTRUM MEDYCZNE LARMED
UL. LWOWSKA 17/1
30-548 Kraków

Pani Doktor jest bardzo ciepłym i pomocnym człowiekiem. Byłam na wizycie kilka tygodni temu i muszę przyznać, że to jeden z najserdeczniejszych lekarzy z jakim miałam kontakt do tej pory - poświęciła mi tyle czasu, ile potrzebowałam, dokładnie wyjaśniała, słuchała uważnie tego, co mówię, zadawała pytania, badała mnie, oglądała wyniki badań (a nie każdy lekarz był tak uprzejmy żeby chociaż na nie spojrzeć), przygotowała opinię, o którą prosiłam. Pani Doktor ...
Opinia dodana przez: agnieszka

dr Robert Chrzanowski

ul. Emaus
Kraków

Jestem po piuerwszej wizycie ,lekarz bardzo kompetentny i empatyczny ,poświęcił mi dużo czasu, mimo pełnego korytarza pacjentów,Obecnie czekam na termin operacji w szpitalu w Krakowie , jestem pełna nadzei iż ustapią moje dolegliwości ze strony kregosłupa szyjnego , które wykluczyły mnie obecnie z życia zawodowego.Specjalista godny polecenia!!!
Opinia dodana przez: agata
Fantastyczny lekarz. Podejscie do pacjenta i rodziny wzorowe. Nie szczedzi czasu, wszystko dokładnie tłumaczy, lekarz z powołaniem. Wiedzialam, ze moja mama jest w dobrych rękach. Gdyby wszyscy lekarze byli jak dr Zbigniew Frycz, to mielibysmy najlepsza slużbe zdrowia. Pozdrawiam Pana doktora. Pacjentka ze Wzgórz.

lekarz Dariusz Szabela

Fizjoterapeuta, Rehabilitant

ARS-MEDICA Specjalistyczno - Zabiegowa Przychodnia Medyczna
Warszawska 17
31-155 Kraków

Kompetentny lekarz, z poczuciem humoru, życzliwie podchodzący do pacjenta, na którego dobru mu rzeczywiście zależy.
Opinia dodana przez: M.

lekarz Joanna Grzesiewicz-Zarębska

ulica Kobierzyńska 67/23
30-363 Kraków

specjalista neurolog Pani Joanna Grzesiewicz-Zarębska jest wspaniałym Lekarzem bardzo komunikatywna rzetelna ma olbrzymia wiedzę ze zrozumieniem podchodzi do pacjenta wielki szacunek !!!
Opinia dodana przez: Barbara M.

lekarz Maria Bała-Słodowska

Centrum Medyczne Promed
ulica Rozrywka 24A
31-419 Kraków

Bardzo dobry lekarz z perfekcyjnie opanowaną znajomością sztuki lekarskiej. Idealna osoba na stanowisku które wymaga kompetencji zawodowych i dużo empatii do pacjenta.
Opinia dodana przez: Marek

dr n. med. Anna Zając

Neurolog dziecięcy

USD Prokocim
Kraków

Jeden z najlepszy lekarzy z jakim mialem do czynienia, kompetentna, budząca zaufanie, zrobi dokładny wywiad, bez pospiechu zdiagnozuje i zleci odpowiednie badania.
Opinia dodana przez: Kamil k

lekarz Bogusława Zelwiańska

Neurolog dziecięcy, Pediatra

ulica Kustronia 72
30-433 Kraków

Witam jak mozna dostac kontakt do Pani Doktor? Czy mozna sie umowic na teleporade? Czy mozna umowic wizyte domowa?
Opinia dodana przez: Łukasz

prof. zw. dr hab. Jan Trąbka

Grochowska 25
31-516 Kraków

Ceniony specjalista, kompetentny, prawdziwy lekarz z powolania, dobro pacjenta na miejscu pierwszym.Znam kilkanaście przypadków skutecznego wyleczenia pacjentów Pana Doktora

lekarz Anna Wasielewska

SZPITAL UNIWERSYTECKI W KRAKOWIE
Botaniczna 3
Kraków

Pani Doktor to godny polecenia fachowiec. Miła, uprzejma, kompetentna. warto jej zaufać

lekarz Elżbieta Szczygieł

Szpital Uniwersytecki
oddz.Chorób zwyrodn. i chor. nerw. mięśn.
31-503 Kraków

Moge śmiało powiedzieć, że Pani dr n. med. Elżbieta Szczygieł-Pilut zmieniła moje życie na lepsze. Od kilku lat doświadczałem aur i problemów z pamięcią - przeszedłem przez konsultacje z lekarzami neurologami i scenariusz zawsze był ten sam: skierowanie na rezonans i badanie EEG. Obraz na rezonansie czysty, badanie EEG w czuwaniu i pod deprawacji snu, z fotostymulacją nic nie wykazywało. Dolegliwości zdarzały się jednak coraz częściej - poczucie odrealnienia, deja ...
Opinia dodana przez: Kamil
Jestem bardzo zadowolony z wizyt u Pani doktor. Poświęciła mi dużo czasu, wyjaśniła rzeczowo wszystko o co pytałem, a po zastosowanym leczeniu wreszcie poczułem poprawę i zdecydowanie lepiej funkcjonuję, choć przez lata miałem poważny problem. Chyba miałem jednak źle dobierane leki, źle ustawione leczenie. Polecam.
Opinia dodana przez: Pacjent Szymon M.