Neurolog Kraków

PRIMA-MED Centrum Medyczno-Diagnostyczne
Cieszyńska 16

Pani Doktor jest bardzo sympatyczna, podczas wizyty interesuje sie pacjentem, celnie stawia diagnozy.

PAMedica Centrum Medyczno-Rehabilitacyjne
Os. Piastów 40

Pomimo że Pani doktor rzadko ma czas na dłuższą rozmowę-ma bardzo dużo pacjentów,to polecam ją jako fachowca neurologa.Poznałam Panią doktor 2lata temu,poleciła mi ją znajoma.Na pierwszą wizytę pojechałam prywatnie,ponieważ córka miała tzw.transy i przypuszczałam że to może być padaczka,choć nie chciałam tego.Pani doktor zbadała córkę,przeprowadziła bardzo szczegółowy wywiad i zleciła badanie eeg.Badanie niestety wyszło źle,więc powiedziała że to jest padaczka i powiedziała żebyśmy przyjechały ze skierowaniem do szpitala na pozostałe ...

dr n. med. Teresa Róg

Neurolog

wizyta już od 100

Centrum Neurologii Klinicznej
ul. Ariańska 7/3

Pani Doktor jest osobą bardzo miłą ,kompetentną, rzeczową, wnikliwą i posiadającą dużą wiedzę. Dokładnie zbadała córkę.Wysłuchała cierpliwie długą historię choroby, przeczytała karty informacyjne i obejrzała rezonanse magnetyczne.Mając wątpliwości co do diagnozy skonsultowała nas lekarzem genetykiem. Poświęciła nam ponad 2 godziny Jest Lekarzem godnym polecenia.

Oddział NZOZ "SONO-X " Sp z o.o.
Pomorska 10/1

Wspaniały lekarz, leczę się już od kilku lat nie łatwo znaleźć neurologa który pochyli się nad losem pacjenta, moje schorzenie jest rzadkie i część lekarzy kompletnie mnie ignorowała mając za małą wiedzę nie chcieli się dokształcić. Pan Mariusz Rożnowski należy do nielicznych zainteresowanych i chwała mu za takie podejście.Polecam z czystym sumieniem.
Wdzięczna pacjentka.

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Medyczne Centra Diagnostyczne VOXEL Kraków Ośrodek PET-TK-MR
Wrocławska 1-3

Dawno nie trafiłam na tak miłego i otwartego na problemy pacjenta lekarza. Czułam, że została mi poświęcona pełna uwaga ze strony Pana Doktora, jak również czas wizyty był adekwatny do problemu z jakim przyszłam- nie była to wizyta na zasadzie "wejść i wyjść". Do momentu wykonania badania potwierdzającego możliwą chorobę, Pan doktor przepisał mi leki, które nim zostanie wdrożone pełne leczenie pomogą uśmierzyć mi ból i normalnie funkcjonować, za co ...
Opinia dodana przez: Kinga

Centrum Neurologii Klinicznej
ul. Ariańska 7/3

Wybitny lekarz specjalista o ogromnym doświadczeniu - bezbłędnie diagnozuje, bez przeprowadzania zbędnych i kosztownych badań. Osoba skupiona na pacjencie i jego dolegliwościach. Bardzo polecam.
Opinia dodana przez: D

Kraków

Fantastyczny lekarz. Podejscie do pacjenta i rodziny wzorowe. Nie szczedzi czasu, wszystko dokładnie tłumaczy, lekarz z powołaniem. Wiedzialam, ze moja mama jest w dobrych rękach. Gdyby wszyscy lekarze byli jak dr Zbigniew Frycz, to mielibysmy najlepsza slużbe zdrowia. Pozdrawiam Pana doktora. Pacjentka ze Wzgórz.

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej TRIMED
KAZIMIERZA WIELKIEGO 118/4

Rewelacyjna Pani doktor, jesteśmy po jej opieką 8 lat i ani raz nas nie zbyła. Zawsze ma czas aby wszystko przeanalizować i wytłumaczyć. Super mile odejście do dzieci i rodziców. Polecam z czystym sumieniem!

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Kraków-Południe
ulica Zachodnia 27

Fantastyczna lekarka,bardzo miła i konkretna.Bez problemu wypisuje skierowania,doszukuje się problemu i walczy o pacjenta,w każdym tego słowa znaczeniu.Poświęca tyle czasu ile dana osoba potrzebuje,nie bagatelizuje niczego.Jedyny minus,to dość długie oczekiwanie na wizytę ok.2-3 tygodni,chociaż pewnie w innych placówkach czeka się dłużej.Polecam Panią dr.Zawilińską.
Jola

Klinika Chirurgi Serca Naczyń i Transplantologii
ul. Pradnicka 80 Kraków

Witam, moze zaczne od tego ze mialem szczescie ze trafilem do Pani doktor ktora jest doskonalym diagnosta i wspanialym czlowiekiem z ludzkim podejsciem do czlowieka co rzadko sie zdarza w dzisiejszych czasach, Pani doktor postawila mnie na nogi, mam chory kregoslup i zaburzenia nerwowe w nogach dzieki Pani doktor z kazdym dniem czuje sie coraz lepiej.
Opinia dodana przez: Mateusz

Neurolodzy w Krakowie