Neurolog Kraków

dr n. med. Sławomir Kroczka

Neurolog dziecięcy, Pediatra

Centrum Medyczne Prokocim Nowy Sp. z o.o.
ulica Teligi 8

Wizyta z moim 8miesiecznym synkiem u Pana Doktora odbyła się w przyjaznej atmosferze. Lekarz kompetentny rzeczowy wyczerpująco odpowiada na zadane pytania. Podejście do dziecka na duży plus.
Opinia dodana przez: Ela

lekarz Beata Mitera

Józefitów 19 lok. 2

A Wy chcielibyście uśmiechnietą Panią która gada przez godzinę z uśmiechem i nic z tego nie wynika ? Pani doktor jest może szybka ale jej diagnozy są trafne.Dziękuję jej za wyleczenie nie tylko mnie ale i mojego ciężko chorego brata.Bardzo polecem jej profesjonalizm i to właśnie że jej postawa uczy nas że to co owiane uśmiechem nie koniecznie dla pacjenta jest dobre.Ja myślę że lekarz też człowiek, może mieć bardzo ...
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Elżbieta Szczygieł

Szpital Uniwersytecki
oddz.Chorób zwyrodn. i chor. nerw. mięśn.

Moge śmiało powiedzieć, że Pani dr n. med. Elżbieta Szczygieł-Pilut zmieniła moje życie na lepsze. Od kilku lat doświadczałem aur i problemów z pamięcią - przeszedłem przez konsultacje z lekarzami neurologami i scenariusz zawsze był ten sam: skierowanie na rezonans i badanie EEG. Obraz na rezonansie czysty, badanie EEG w czuwaniu i pod deprawacji snu, z fotostymulacją nic nie wykazywało.

Dolegliwości zdarzały się jednak coraz częściej - poczucie ...
Opinia dodana przez: Kamil

lek. med. Urszula Nowak

Neurolog dziecięcy, Pediatra

ul. Strzelecka 2
31-503 Stare Miasto, Kraków

Pani Doktor jest przemiłą osobą, z podejściem do dzieci, dokładnie bada oraz tłumaczy, zawsze można do niej zadzwonić i zapytać wyrazie jakiś niejasności! Szczerze polecam!

Anna Lis-Hille

Neurolog dziecięcy

Kraków

Czekanie na umówioną wizytę 3 godziny, przy czym przyjmowani są ludzie bez umówienia. Nie polecam kogoś kto nie potrafi wywiązać się z obowiązków czasowo a co dopiero rzeczowo.
Opinia dodana przez: Pacjent

dr Joanna Angrot-Rydzewska

Szpital Specjalistyczny
Prądnicka 35-37

Pani Doktor Rydzewska jest nie tylko wspaniałym fachowcem ale przede wszystkim cudownym i dobrym człowiekiem, pełnym empatii i zrozumienia. Wizyta przebiegła w miłej atmosferze, pani doktor wszystko dokładnie wytłumaczyła, poświęciła dużo czasu, nie spieszyła się ani przy wywiadzie, ani przy badaniu. Bardzo polecam i Dziekuje za pomoc.
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Katarzyna Kasprzyk

SZPITAL UNIWERSYTECKI W KRAKOWIE
Botaniczna 3
Kraków

Pani Doktor jest przecudowną, wspaniałą pełną empatii osobą, trafiłam do niej po kilku innych konsultacjach niestety błędnych... Pani doktor przede wszystkim rozmawia ze swoimi pacjentami i słucha, słucha przez duże S . Jest wspaniałą specjalistką kochającą swoją pracę. Jestem jej bardzo wdzięczna , wdzięczna za poświęcenie, za empatię , za możliwość spotkania jej na swojej drodze, za pomoc i wsparcie jakie mi okazała. Słowa nie są w stanie opisać mojej ...

lek. med. Joanna Majda

Szpital Zakonu Bonifratrów św. Jana Grandego w Krakowie
Trynitarska 11

Pani Doktor jest w pełni zainteresowana pacjentem, wnikliwie zapoznaje się z wynikami badań, daje potrzebne skierowania na badania oraz do szpitala jeśli to konieczne, na każdej wizycie bada pacjenta, wykazuje troskę o jego stan zdrowia. Jest przy tym bardzo życzliwym i sympatycznym człowiekiem, widać, że zależy jej na pacjencie i robi wszystko, aby mu pomóc. Serdecznie polecam, bo takich lekarzy spotyka się rzadko
Opinia dodana przez: Magdalena

lekarz Magdalena Bosak

SZPITAL UNIWERSYTECKI W KRAKOWIE
Botaniczna 3
Kraków

Nie polecam Pani doktor na początku choroby była przejęta i opiekowała się ale teraz stala się arogancka i beszczelna

lekarz Anna Rokosz

Szpital im. Żeromskiego w Krakowie

Kraków

Lek.Anna Rokosz jest lekarzem z dużym doświadczeniem, jest b.kompetentna, rzeczowa.Do pacjenta podchodzi całościowo interesując się również środowiskiem jego życia.Chorobe i leczenie objaśnia rzeczowo.Poświęca wystarczający czas na badanie.Jest uprzejma i zyczliwa.Wzbudza zaufanie i jest godna polecenia.Stanowi dobry przykład dla personelu i młodszych kolegów.
Opinia dodana przez: Magdalena

Neurolodzy w Krakowie