Lekarze Neurolog Kraków

Kompetencja i profesjonalizm. Wiedza i empatia. Pani Doktor zawsze z dużą starannością podchodzi do pacjenta, stawia trafnie diagnozę i leczenie. Polecam, szczególnie za ciepłe podejście do człowieka.
Opinia dodana przez: Beata

lekarz Ryszard Nowak

Wallek-Walewskiego 26
30-094 Kraków

Chcialabym podziekowac dr Ryszardowi Nowakowi za serce i pomoc w leczeniu mojego brata,jest czlowiekiem cieplym ,wyrozumialym a przedewszyskim wyslucha pacjeta i nie ma pospiechu ,wszystim bym polecala dr Nowaka bo jest to lekarz z zamilowania i gotowy niesc pomoc chorym o kazdej porze.
Opinia dodana przez: TeresaSadel

lekarz Jan Ścigalski

os. Na Stoku 20 lok. 24
31-703 Kraków

Bardzo uprzejmy,konkretny lekarz.Dobry kontakt z pacjentem .Udziela rzeczowych odpowiedzi na pytania pacjenta
Opinia dodana przez: Jan

lekarz Katarzyna Kasprzyk

SZPITAL UNIWERSYTECKI W KRAKOWIE
Botaniczna 3
Kraków

Pani Doktor jest przecudowną, wspaniałą pełną empatii osobą, trafiłam do niej po kilku innych konsultacjach niestety błędnych... Pani doktor przede wszystkim rozmawia ze swoimi pacjentami i słucha, słucha przez duże S . Jest wspaniałą specjalistką kochającą swoją pracę. Jestem jej bardzo wdzięczna , wdzięczna za poświęcenie, za empatię , za możliwość spotkania jej na swojej drodze, za pomoc i wsparcie jakie mi okazała. Słowa nie są w stanie opisać mojej ...

lekarz Anna Rokosz

Szpital im. Żeromskiego w Krakowie
Kraków

Kompetentny i odpowiedzialny lekarz. Świadomy możliwości medycyny nie obiecuje cudu, ale wskazuje alternatywy. Uprzejma i komunikatywna. Mówi tyle ile trzeba, przystępnie i otwarcie. Godny polecenia
Opinia dodana przez: Bożena

lekarz Marta Zwolska

Neurolog, Psychiatra

PrywatnaPraktyka Neuropsychiatryczna
ul.Brożka 1,pokój nr 6
Kraków

Do Pani dr zgłosiłam się z objawami "wypadnięcia dysku". I z takim rozpoznaniem również byłam leczona przez innych lekarzy (łącznie z nastawieniem kręgosłupa), ale ponieważ nie następowała żadna poprawa, a mój stan się jeszcze pogorszył stwierdziłam, że odwiedzę jeszcze jednego neurologa. Mój wybór padł na dr Zwolską. Od października towarzyszył mi potworny ból kręgosłupa, promieniujący do pachwin, brzucha, pęcherza moczowego i pod żebra. Niestety mimo, iż byłam w Jej gabinecie ...

lekarz Mariusz Rożnowski

Neurolog

Oddział NZOZ "SONO-X " Sp z o.o.
Pomorska 10/1
30-039 Kraków

Pan doktor zachowuje się dość obcesowo, zgodnie z najlepszymi wzorcami z poprzedniego ustroju. Niestety nie polecam.

lekarz Maciej Skubis

Rehabilitant, Neurolog

Pierackiego 11
30-627 Kraków

Bardzo wiele Doktorowi zawdzięczam. Wierzył w moje wyzdrowienie sto razy bardziej niż ja. Motywował do pracy. Nie powiem, bywał surowy. Kawał czasu się ze mną przemęczył, ale już jest dobrze. A że przy tym gaduła, to rozładowywało moje napięcia i poczucie beznadziei. Dzięki, Doktorze.

lekarz Agnieszka Wojtowicz-Ozga

WOJEWÓDZKI SZPITAL SPECJALISTYCZNY im.L. RYDYGIERA
os. Złotej Jesieni 1 31-826 KRAKÓW
31-826 Kraków

Moje doświadczenie są ze szpitala Rydygiera. Komercyjne wizyty może przebiegają inaczej. Wyjątkowo nieuprzejma lekarka. Poprosiliśmy o rozmowę w sprawie stanu naszej mamy, która wg prowadzącej pani doktor nadawała się do wypisu a stan był gorszy niż przy przyjęciu. Na moje pytania coś tam odburknęła-..ewidentnie nie miała czasu na rozmowę. Piątek południe a my głowę zawracamy-takie miałam wrażenie. Jak zapytałam skąd ten brak zaangażowania i empatii to rzuciła fochem i odeszła.. ...
Opinia dodana przez: Marzena

lek. med. Grażyna Kowalska

Szpital Zakonu Bonifratrów św. Jana Grandego w Krakowie
Trynitarska 11
31-061 Kraków

Znakomity specjalista ! Pani Doktor pomogła mi 6 lat temu i od tamtej pory jest wszystko dobrze ! Polecamy wszystkim którzy maja ciężkie bardz trudne do zdiagnozowania problemy neurologiczne Pani doktor napewno zleci bardzo duzo badan ale bedzie szukać źródła choroby aż je znajdzie !
Opinia dodana przez: Marta

lekarz Aleksandra Gergont

Neurolog dziecięcy

PROKOCIM
Kraków

Lekarz godny polecenia. Zawsze ma czas lub stara sie go znalesc zeby spokojnie wytlumaczyc rodzicowi wszystko na temet choroby dziecka nawet tych zadkich o ktorej inni nie maja pojecia.

lekarz Sylwia Bukowczan

Oddział Kliniczny Neurologii
Botaniczna 3
31-503 Kraków

To dzięki Pani doktor znalazłem sie na oddziale gdzie zdiagnozowano u mnie tę straszną chorobe - cóż takie jest życie . niezwylke miła i kompetentna osoba a jako lekarz wspaniała . Dziekuję serdecznie
Opinia dodana przez: jerzy47

lek. med. Renata Kosobucka-Peszat

Klinika Chirurgi Serca Naczyń i Transplantologii
ul. Pradnicka 80 Kraków
31-202 Kraków

Pani Doktor ma świetne podejście do pacjenta. Rozmawia się z nią konkretnie. Podczas badania dosłownie przebadała mnie od stóp do głów. Jak tylko może to pomaga.
Opinia dodana przez: Malgorzata

lekarz Wojciech Turaj

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej GEROMED
Ułanów 25
31-450 Kraków

Nie wiem, skąd powyższa negatywna opinia. Moja wizyta u dr. Turaja była wzorcowa, długie i dokładne badanie, kompleksowe wyjaśnienie tematu, przyjazne podejście. Jestem takim typem pacjenta, który zadaje dużo pytań i upewnia się po wielokroć, czy dobrze zrozumiał - doktor był cierpliwy i wyrozumiały.
Opinia dodana przez: Artur

dr n. med. Marta Banach

Specjalistyczne Gabinety
Plac Lasoty 4
30-539 Kraków

Świetna lekarka o niezwyklym wsrod krakowskich lekarzy profesjonalizmie. Trafna diagnoza, skuteczne leczenie, prawdziwa chec pomagania. A przy tym niezwykle mila i serdeczna osoba. Wyjatkowy przyklad lekarza z powolania.
Opinia dodana przez: cania

lek. med. Joanna Majda

Szpital Zakonu Bonifratrów św. Jana Grandego w Krakowie
Trynitarska 11
31-061 Kraków

Pani Doktor jest w pełni zainteresowana pacjentem, wnikliwie zapoznaje się z wynikami badań, daje potrzebne skierowania na badania oraz do szpitala jeśli to konieczne, na każdej wizycie bada pacjenta, wykazuje troskę o jego stan zdrowia. Jest przy tym bardzo życzliwym i sympatycznym człowiekiem, widać, że zależy jej na pacjencie i robi wszystko, aby mu pomóc. Serdecznie polecam, bo takich lekarzy spotyka się rzadko
Opinia dodana przez: Magdalena

Anna Lis-Hille

Neurolog dziecięcy

Kraków

Zgadzam się z opinią, że Pani Doktor nie powinna leczyć nawet zwierząt. Stanowczo odradzam. Zero kompetencji. Stwierdziła, że nie wypisze mojemu dziecku leczenia (chodzi o ból głowy), ponieważ jeszcze go nie zna. Pani Doktor nie zapoznała się z aktualnymi wynikami badań, nie przejrzała płytki z rezonansu magnetycznego głowy, ponieważ stwierdziła, że nie ma takiej możliwości - a byliśmy u niej w szpitalu w Prokocimiu. A co najciekawsze neurolog - a ...
Opinia dodana przez: Alicja

dr n. med. Sławomir Kroczka

Neurolog dziecięcy, Pediatra

Centrum Medyczne Prokocim Nowy Sp. z o.o.
ulica Teligi 8
30-835 Kraków

Wizyta z moim 8miesiecznym synkiem u Pana Doktora odbyła się w przyjaznej atmosferze. Lekarz kompetentny rzeczowy wyczerpująco odpowiada na zadane pytania. Podejście do dziecka na duży plus.
Opinia dodana przez: Ela

lekarz Alina Lorczyk

Os. Szklane Domy 1/128
31-972 Kraków

Moja siostra po ciezkim covidzie cierpi codzienne na silne bole glowy plus ma inne objawy neurologiczne , stad lekarz rodzinny skierowal ja do neurologa. Pani doktor przyjela ja z 2 godzinnym opoznieniem ale oprocz frazesow nie wykazala zainteresowania jej stanem zdrowia i nie skierowala na zadne badania tylko przepisala pigulki.Ta wizyta to strata czasu i sporo nerwow bo siostra cierpi i nawet nie otrzymala diagnozy , ale jak ja miala ...
Opinia dodana przez: sylwia

lek. med. Bogusława Kraj

Szpital Specjalistyczny
Prądnicka 35-37
31-202 Kraków

Jestem bardzo zadowolona z kilku wizyt, które odbyłam i mam nadzieję dalej leczyć się u pani doktor. Potraktowała mnie poważnie (a objawy, z którymi przyszłam, przez inną lekarkę były zignorowane jako wynik niedoboru witaminy D), zleciła odpowiednie, badania, znalazła przyczynę problemów. Poza tym zauważyła kilka innych rzeczy, o których nie mówiłam, czym zdobyła u mnie zaufanie do swoich wysokich kompetencji. Poza tym bardzo miła i uprzejma, wizyta u niej to ...
Opinia dodana przez: Antonina