Lekarze Neurolog Kraków

lekarz Katarzyna Zub-Kasprzyk

Neurolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Złota Jesień"
OS. ZŁOTEJ JESIENI 3
31-826 Kraków

Pani doktor Katarzyna Zub-Kasprzyk profesjonalna, pomocna dla pacjenta która zna się na swojej pracy posiada rozległą wiedzę i w dodatku bardzo miła osoba co teraz w obecnym czasie jest coraz rzadsze.
Opinia dodana przez: Bolesław

lekarz Małgorzata Smyczyńska

Szpital Specjalistyczny im. Gabriela Narutowicza
ul. Prądnicka 35-27
31-202 Kraków

Pani Doktor jest osobą niezwykle kompetentną, poza tym jest realnie zainteresowana pacjentem, co dziś wcale nie jest takie oczywiste, potrafi słuchać, poświęca pacjentowi wystarczająco dużo czasu i potwierdzam wypisanie skierowania na badania nie jest problemem u Pani Doktor. Po pierwszej wizycie już mogę powiedzieć, że to dobry specjalista! Polecam!
Opinia dodana przez: Sylwia

Justyna Zawilińska

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Kraków-Południe
ulica Zachodnia 27
30-350 Kraków

Fantastyczna lekarka,bardzo miła i konkretna.Bez problemu wypisuje skierowania,doszukuje się problemu i walczy o pacjenta,w każdym tego słowa znaczeniu.Poświęca tyle czasu ile dana osoba potrzebuje,nie bagatelizuje niczego.Jedyny minus,to dość długie oczekiwanie na wizytę ok.2-3 tygodni,chociaż pewnie w innych placówkach czeka się dłużej.Polecam Panią dr.Zawilińską. Jola

lekarz Bożena Mruk

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej TRIMED
KAZIMIERZA WIELKIEGO 118/4
30-082 Kraków

Rewelacyjna Pani doktor, jesteśmy po jej opieką 8 lat i ani raz nas nie zbyła. Zawsze ma czas aby wszystko przeanalizować i wytłumaczyć. Super mile odejście do dzieci i rodziców. Polecam z czystym sumieniem!
Fantastyczny lekarz. Podejscie do pacjenta i rodziny wzorowe. Nie szczedzi czasu, wszystko dokładnie tłumaczy, lekarz z powołaniem. Wiedzialam, ze moja mama jest w dobrych rękach. Gdyby wszyscy lekarze byli jak dr Zbigniew Frycz, to mielibysmy najlepsza slużbe zdrowia. Pozdrawiam Pana doktora. Pacjentka ze Wzgórz.

lekarz Dariusz Szabela

Fizjoterapeuta, Rehabilitant

ARS-MEDICA Specjalistyczno - Zabiegowa Przychodnia Medyczna
Warszawska 17
31-155 Kraków

Kompetentny lekarz, z poczuciem humoru, życzliwie podchodzący do pacjenta, na którego dobru mu rzeczywiście zależy.
Opinia dodana przez: M.

dr Robert Chrzanowski

ul. Emaus
Kraków

Jestem po piuerwszej wizycie ,lekarz bardzo kompetentny i empatyczny ,poświęcił mi dużo czasu, mimo pełnego korytarza pacjentów,Obecnie czekam na termin operacji w szpitalu w Krakowie , jestem pełna nadzei iż ustapią moje dolegliwości ze strony kregosłupa szyjnego , które wykluczyły mnie obecnie z życia zawodowego.Specjalista godny polecenia!!!
Opinia dodana przez: agata

lekarz Joanna Grzesiewicz-Zarębska

ulica Kobierzyńska 67/23
30-363 Kraków

specjalista neurolog Pani Joanna Grzesiewicz-Zarębska jest wspaniałym Lekarzem bardzo komunikatywna rzetelna ma olbrzymia wiedzę ze zrozumieniem podchodzi do pacjenta wielki szacunek !!!
Opinia dodana przez: Barbara M.

lekarz Maria Bała-Słodowska

Centrum Medyczne Promed
ulica Rozrywka 24A
31-419 Kraków

Bardzo dobry lekarz z perfekcyjnie opanowaną znajomością sztuki lekarskiej. Idealna osoba na stanowisku które wymaga kompetencji zawodowych i dużo empatii do pacjenta.
Opinia dodana przez: Marek

dr n. med. Anna Zając

Neurolog dziecięcy

USD Prokocim
Kraków

Jeden z najlepszy lekarzy z jakim mialem do czynienia, kompetentna, budząca zaufanie, zrobi dokładny wywiad, bez pospiechu zdiagnozuje i zleci odpowiednie badania.
Opinia dodana przez: Kamil k

lekarz Bogusława Zelwiańska

Neurolog dziecięcy, Pediatra

ulica Kustronia 72
30-433 Kraków

Witam jak mozna dostac kontakt do Pani Doktor? Czy mozna sie umowic na teleporade? Czy mozna umowic wizyte domowa?
Opinia dodana przez: Łukasz

prof. zw. dr hab. Jan Trąbka

Grochowska 25
31-516 Kraków

Ceniony specjalista, kompetentny, prawdziwy lekarz z powolania, dobro pacjenta na miejscu pierwszym.Znam kilkanaście przypadków skutecznego wyleczenia pacjentów Pana Doktora

lekarz Anna Wasielewska

SZPITAL UNIWERSYTECKI W KRAKOWIE
Botaniczna 3
Kraków

Pani Doktor to godny polecenia fachowiec. Miła, uprzejma, kompetentna. warto jej zaufać

lekarz Elżbieta Szczygieł

Szpital Uniwersytecki
oddz.Chorób zwyrodn. i chor. nerw. mięśn.
31-503 Kraków

Moge śmiało powiedzieć, że Pani dr n. med. Elżbieta Szczygieł-Pilut zmieniła moje życie na lepsze. Od kilku lat doświadczałem aur i problemów z pamięcią - przeszedłem przez konsultacje z lekarzami neurologami i scenariusz zawsze był ten sam: skierowanie na rezonans i badanie EEG. Obraz na rezonansie czysty, badanie EEG w czuwaniu i pod deprawacji snu, z fotostymulacją nic nie wykazywało. Dolegliwości zdarzały się jednak coraz częściej - poczucie odrealnienia, deja ...
Opinia dodana przez: Kamil
Jestem bardzo zadowolony z wizyt u Pani doktor. Poświęciła mi dużo czasu, wyjaśniła rzeczowo wszystko o co pytałem, a po zastosowanym leczeniu wreszcie poczułem poprawę i zdecydowanie lepiej funkcjonuję, choć przez lata miałem poważny problem. Chyba miałem jednak źle dobierane leki, źle ustawione leczenie. Polecam.
Opinia dodana przez: Pacjent Szymon M.

lek. med. Paweł Malik

NZOZ Podgórze
Wysłouchów 4/25
30-611 Kraków

Polecam, świetny specjalista,ciepły, radosny, człowiek. Cierpliwie i dokładnie bada i wyjaśnia stan zdrowotny pacjenta.
Opinia dodana przez: Teresa

dr Joanna Angrot-Rydzewska

Szpital Specjalistyczny
Prądnicka 35-37
31-202 Kraków

Pani doktor o najwyższych kompetencjach. Fachowa pomoc i diagnostyka przeprowadzona w punkt. Do tego bardzo miła osoba z poczuciem humoru do tego stopnia że oprócz bycia neurologiem mogłaby udzielać porad psychologicznych. Pacjent wychodzi z gabinetu z uśmiechem. Nie podchodzi "mechanicznie" do pacjenta.
Opinia dodana przez: Wojciech Szczęsny

dr n. med. Józef Jarosz

Neurolog, Psychiatra

Gabinet Psychiatryczno-Psychosomatyczny
Na Polach 118
31-344 Kraków

Wspaniały lekarz. Szybko zdiagnozował problem i podjął stosowne kroki. Dzięki niemu wreszcie czuje, że żyję. Polecam każdemu :)
Opinia dodana przez: Adrian

lek. med. Urszula Nowak

Neurolog dziecięcy, Pediatra

Wojewódzki Specjalistyczny Szpital Dziecięcy im. św. Ludwika w Krakowie - Instytucja Województwa Małopolskiego
ul. Strzelecka 2
31-503 Kraków

Lekarka sympatyczna i zaangażowana. Zawsze spokojna i ma podejście do dzieci z problemami psychicznymi.
Opinia dodana przez: Opinia

dr n. med. Aleksandra Klimkowicz-Mrowiec

Nzoz Ugorek
ul. Ułanów
Kraków

Od niedawna leczę sie neurologicznie właśnie u Pana dr Pijanowskiego. Zdecydowanie polecam, kompetentny, uprzejmy (nawet jak jest opóźnienie w przyjmowaniu pacjentów to potrafi przeprosic ze sie długo czekało). Na wizytę z NFZ czeka sie jakies 2-3 miesiące,świadczy to też o tym że ma wielu pacjentów. Naprawdę to dobry lekarz, wszystko wyjaśni, wytłumaczy, zbada. Przeciętny pacjent siedzi u niego w gabinecie 20-25 min. w porównaniu do innych specjalistów to naprawdę sporo ...