dr Joanna Angrot-Rydzewska

Neurolog

Pani Doktor Rydzewska jest nie tylko wspaniałym fachowcem ale przede wszystkim cudownym i dobrym człowiekiem, pełnym empatii i zrozumienia. Wizyta przebiegła w miłej atmosferze, pani doktor wszystko dokładnie wytłumaczyła, poświęciła dużo czasu, nie spieszyła się ani przy wywiadzie, ani przy badaniu. Bardzo polecam i Dziekuje za pomoc.

wybitny fachowiec, poświęca wiele czasu, tłumaczy prosto, ogromna wiedza , świetny diagnosta, polecam, dodatkowo bardzo miła

Bardzo miła i uprzejma Pani Doktor. Pierwszy lekarz, któremu udało się skutecznie zdiagnozować moją przypadłość. Szczerze polecam wszystkim.

W pełni zgadzam się z przedmówcami. Bardzo kompetentna i rzeczowa, tłumaczy w sposób zrozumiały. Otwarta i mająca czas dla pacjenta. Z czystym sumieniem Polecam pani dr Rydzewską.

Uprzejma, kompetentna, prawdziwy fachowiec. Bardzo polecam zabiegi Akupunktury, którymi również się zajmuje. Miałem dolegliwości bólowe korzeniowe kręgosłupa, leczyłem się u innych tutejszych neurologów, bez powodzenia, faszerowali mnie tylko dużą ilością leków. Dopiero, gdy trafiłem do Pani Doktor Rydzewskiej nabrałem ponownie wiary w lekarzy - po kilku zabiegach akupunktury dolegliwości ustąpiły! Będę je z pewnością kontynuować. Polecam wszystkich tą Panią Neurolog, nie szukajcie innych. Cena jak za wizytę do 60 min! naprawdę niska. Pani Doktor proszę się tylko z tej racji, że nie pracuje Pani w tutejszym szpitalu ( może lepiej ) bardziej się ogłaszać, aby też u inni cierpiący mogli w końcu skorzystać z prawdziwie Fachowej porady. Bardzo dziękuję za Pani serce do ludzi. Podziwiam, życzę zdrowia Pani Doktor i nam wszystkim. Pozdrawiam zadowolona pacjentka.

Chodziłem do wielu neurologów, bez skutku. Na szczęście polecono mi Panią Dr Rydzewską - wybitny fachowiec, jest z-cą Ordynatora Szpitala im. G. Narutowicza w Krakowie, to mówi samo za siebie. Od pierwszej wizyty zdiagnozowała chorobę i wdrożyła leczenie. Poczułem od razu poprawę. Chodzę na systematyczne kontrole i jestem bardzo zadowolony. Szczerze polecam

Szczerze polecam Panią dr.Joannę Angrot-Rydzewską ;-) Już kilka razy byłam na wizycie, i jestem bardzo zadowolona. Oprócz prawdziwie ludzkiej serdeczności jest wspaniałym lekarzem. Wszystko dokładnie tłumaczy, wyjaśnia i poświęca tyle czasu ile trzeba a nie tak jak niektórzy 5 min i "dowidzenia".Mimo że nie mieszkam w Miechowie i mam kawałek drogi to nie żałuje że dojeżdzam bo naprawdę warto. Polecam - Małgorzata

Zgadzam sie z tymi opiniami .Bardzo konkretna doktorka .Mogę szczerze polecić .

Zgadzam sie z tymi opiniami .Bardzo konkretna doktorka .Mogę szczerze polecić .

Bardzo miła i kompetentna pani doktor.Dopiero ona wytłumaczyła mi cały problem związany z moją chorobą . Leczę się od 10 lat , byłam już u wielu specjalistów ale nikt nie poświęcił mi tyle uwagi. Gorąco polecam innym potrzebującym.

naprawde konkretna pani doktor. Bardzo miła . Nie patrzyła nerwowo na zegarek.Polecam.