dr Joanna Angrot-Rydzewska

Neurolog

Uprzejma, kompetentna, prawdziwy fachowiec. Bardzo polecam zabiegi Akupunktury, którymi również się zajmuje. Miałem dolegliwości bólowe korzeniowe kręgosłupa, leczyłem się u innych tutejszych neurologów, bez powodzenia, faszerowali mnie tylko dużą ilością leków. Dopiero, gdy trafiłem do Pani Doktor Rydzewskiej nabrałem ponownie wiary w lekarzy - po kilku zabiegach akupunktury dolegliwości ustąpiły! Będę je z pewnością kontynuować. Polecam wszystkich tą Panią Neurolog, nie szukajcie innych. Cena jak za wizytę do 60 min! naprawdę niska. Pani Doktor proszę się tylko z tej racji, że nie pracuje Pani w tutejszym szpitalu ( może lepiej ) bardziej się ogłaszać, aby też u inni cierpiący mogli w końcu skorzystać z prawdziwie Fachowej porady. Bardzo dziękuję za Pani serce do ludzi. Podziwiam, życzę zdrowia Pani Doktor i nam wszystkim. Pozdrawiam zadowolona pacjentka.

Szczerze polecam Panią dr.Joannę Angrot-Rydzewską ;-) Już kilka razy byłam na wizycie, i jestem bardzo zadowolona. Oprócz prawdziwie ludzkiej serdeczności jest wspaniałym lekarzem. Wszystko dokładnie tłumaczy, wyjaśnia i poświęca tyle czasu ile trzeba a nie tak jak niektórzy 5 min i "dowidzenia".Mimo że nie mieszkam w Miechowie i mam kawałek drogi to nie żałuje że dojeżdzam bo naprawdę warto. Polecam - Małgorzata

Bardzo miła i kompetentna pani doktor.Dopiero ona wytłumaczyła mi cały problem związany z moją chorobą . Leczę się od 10 lat , byłam już u wielu specjalistów ale nikt nie poświęcił mi tyle uwagi. Gorąco polecam innym potrzebującym.