dr n. med. Michał Trąbkadr n. med. Michał Trąbka - zdjęcie profilowezdjęcie #1

dr n. med. Michał Trąbka

Urolog

Jestem bardzo zadowolony z wizyty o Pana doktora. Obawiałem się konsultacji lekarskiej, ale jak się okazało bez powodu. Celnie rozpoznana przypadłość i wprowadzone skuteczne leczenie. Tego właśnie oczekuję od specjalistów ze swojego zakresu. Ze spokojnym sumieniem mogę każdemu polecić wizytę u doktora.

Bardzo dobry specjalista-urolog. Wyróżnia się wysoką kulturą osobistą i życzliwym podejściem do pacjenta. Podejmuje się trudnych przypadków, jednocześnie omawiając szczegółowo chorobę, sposób jej leczenia, wyniki badań i zabiegów. Rzadko kiedy spotyka się takich specjalistów, dlatego też polecam wizytę u doktora.

Mam bardzo duże zaufanie do doktora, bo leczyłam się u niego już wielokrotnie. Za każdym razem mogłam liczyć na bardzo ciepłe przyjęcie i bardzo profesjonalną diagnozę. Bardzo cenię sobie uprzejmość oraz to, że za każdym razem poświęcane jest mi tyle czasu, ile potrzeba. Bez pośpiechu i wyganiania z gabinetu.

Mam bardzo duże zaufanie do doktora, bo leczyłam się u niego już wielokrotnie. Za każdym razem mogłam liczyć na bardzo ciepłe przyjęcie i bardzo profesjonalną diagnozę. Bardzo cenię sobie uprzejmość oraz to, że za każdym razem poświęcane jest mi tyle czasu, ile potrzeba. Bez pośpiechu i wyganiania z gabinetu.

Jeden z najlepszych urologów w Polsce. Bardzo dobry specjalista, o ogromnej wiedzy z zakresu swojej specjalizacji. Mimo tytułu doktora jest bardzo uprzejmy i z dużą uwagą podchodzi do leczenia. Cierpliwie odpowiada na wszystkie pytania pacjenta.

Bardzo dobry i rzeczowy specjalista. Ze swoją przypadłością żyłam od wielu miesięcy a inni lekarze nie potrafili mi pomóc. U doktora od razu padła trafna diagnoza i rozpoczęte zostało leczenie. Bardzo uprzejmy człowiek, tłumaczący cierpliwie chorobę i sposób leczenia. Dziękuję i pozdrawiam :)

Wciąż poszukujesz "Urolog Stalowa Wola"?

specjalistyczny gabinet lekarski
Poniatowskiego 17g