dr n. med. Michał Treliński

Okulista

Bardzo dobry okulista, soczewki kontaktowe i okulary dobrane doskonale. Gabinet dobrze wyposażony, sympatyczna obsługa i miła atmosfera. Polecam.

Oprócz znikomej ilości czasu, którą pan dr mi poświecił nie mam żadnych zastrzeżeń.

Profesjonalne podejście do problemu pacjenta, uprzejmość, bardzo dokładne badanie.

Mam niewielką wadę wroku, krótkowzroczność. Na co dzień noszę okulary, a okazjonalnie soczewki kontaktowe jednodniowe polecone mi przez doktora na Leśnej. Jestem zadowolona z opieki okulistycznej i polecam ten gabinet znajomym. Na wizyty umawiam się średnio raz na rok, tylko na początku po dobraniu soczewek musialam przyjść na kontrolę po miesiącu.

Miły, spokojny doktor. Mam astygmatyzm więc na pierwszej wizycie było: badanie - szczegółowe, dokładne; dobranie odpowiednich soczewek oraz zamówienie tychże soczewek. Cena za wizytę - 70zł. Kolejna wizyta - nauka zakładania soczewek. Czas wizyty: 15 minut, koszt - 70 zł. I następna wizyta - kontrola stanu oczu. Czas wizyty - 10 minut i 70zł do zapłaty. Wydaje mi się że te kolejne wizyty nie powinny być aż takie drogie.

Wciąż poszukujesz "Okulista Kielce"?

Wójcicki Andrzej, dr nauk med. Spec. chorób oczu. Gabinet okulistyczny
Jurajska 10