dr n. med. Michał Treliński

Profesjonalne podejście do problemu i trafna diagnoza. Zapisane krople do oczu bardzo mi pomogły. Gabinet dobrze wyposażony, cena wizyty średnia rynkowa. Wcześniej robiłem tam na Leśnej okulary, zawsze dobrze wykonane.

Totalny brak profesjonalizmu! Doktorowi nie zależy na dobru pacjenta, lecz tylko na jak największej liczbie wizyt, które do niczego nie prowadzą, jedynie do pustki w portfelu. Bardzo drogo! Zdecydowanie nie polecam!

Bardzo dobry okulista, soczewki kontaktowe i okulary dobrane doskonale. Gabinet dobrze wyposażony, sympatyczna obsługa i miła atmosfera. Polecam.

Oprócz znikomej ilości czasu, którą pan dr mi poświecił nie mam żadnych zastrzeżeń.

Profesjonalne podejście do problemu pacjenta, uprzejmość, bardzo dokładne badanie.

Mam niewielką wadę wroku, krótkowzroczność. Na co dzień noszę okulary, a okazjonalnie soczewki kontaktowe jednodniowe polecone mi przez doktora na Leśnej. Jestem zadowolona z opieki okulistycznej i polecam ten gabinet znajomym. Na wizyty umawiam się średnio raz na rok, tylko na początku po dobraniu soczewek musialam przyjść na kontrolę po miesiącu.

Miły, spokojny doktor. Mam astygmatyzm więc na pierwszej wizycie było: badanie - szczegółowe, dokładne; dobranie odpowiednich soczewek oraz zamówienie tychże soczewek. Cena za wizytę - 70zł. Kolejna wizyta - nauka zakładania soczewek. Czas wizyty: 15 minut, koszt - 70 zł. I następna wizyta - kontrola stanu oczu. Czas wizyty - 10 minut i 70zł do zapłaty. Wydaje mi się że te kolejne wizyty nie powinny być aż takie drogie.

Chodze do tego lekarza z moim dzieckiem. Ania wymaga stalej kontroli okulistycznej raz na szesc miesiecy. Jestesmy bardzo zadowolone z wizyt. Pan doktor jest mily, cierpliwy i kompetentny.

Okulista bardzo dobrze zajął się moim problemem z widzeniem. Soczewki kontaktowe noszone do tej pory nie spełniały moich oczekiwań, dopiero dr Treliński zaproponował mi soczewki toryczne. Jest o niebo lepiej. W optyku na Leśnej zrobiłem też okulary z cylindrami. Trochę się musiałem przyzwyczaić, ale wreszcie widzę doskonale.

Jestem bardzo zadowolony z wizyty, lekarz ma bardzo profesjonalne podejście i jest cierpliwy, co ważne jeśli zakładasz soczewki kontaktowe po raz pierwszy w życiu :) A ceny soczewek w optyku na Leśnej, obok gabinetu, bardzo atrakcyjne, chyba najniższe w Kielcach.