Michał Zamorski

Ginekolog

Jest lekarzem odpowiedzialnym, sercem oddanym dla pacjentek, kompetentnym , po prostu jest lekarzem zamiłowania i fachu. Aby dzisiejszy obłudny świat nie zniszczył takich dobrych lekarzy jak Pan Doktor Michał Zamorski. Dużo zdrowia i wytrwałości dla Pana Doktora życzy życzliwa pacjentka.

Dużo zdrowia i wytrwałości dla Pana Doktora życzy życzliwa pacjentka.

Profesjonalista, kompetentny lekarz i dobry człowiek. Charakteryzuje Go umiejętność wysłuchania pacjentki. Ogromnie polecam.

I co tu napisać? Okazało się ,że w gabinecie ginekologicznym nadal jestem CZŁOWIEKIEM! Lekarz z powołania, szanujący godność kobiety. Żadne pytanie nie pozostało bez odpowiedzi. Dokładne badanie, tłumaczenie co i dlaczego. Samo badanie przeprowadzone z zachowaniem intymności i taktu. Pan Doktor poświęca na wizytę tyle czasu,ile wymaga tego sytuacja. Nareszcie znalazłam dobrego ginekologa. I to chyba kogoś w oczy kłuje, że lekarz szanuje swoje pacjentki.

Witam. Ktoś napisał, że Pan Doktor jest młodym lekarzem i nabywa dopiero kompetencji. Ja mam trochę inne odczucie. Byłam pacjentką Pana Doktora w tamtym roku. Urodziłam tuż przed "aferą"|. Trafiłam do Niego bo byłam po jednym poronieniu i szukałam lekarza, który poprowadzi moją ciążę. Po pierwszej wizycie ( dodam że na nfz, nie prywatnie) wiedziałam, że to był najlepszy wybór. Wizyta trwała około 40 minut, skierowania na wszystkie badania, dokładne tłumaczenie, podejście do ciężarnej kobiety idealne, niesamowita inteligencja i kultura osobista. Każda kolejna wizyta była bez strachu, na luzie. Nigdy się z czymś takim nie spotkałam. Później w trakcie przebiegu ciąży różne komplikacje, podejrzenia. Wizyta w szpitalu z powodu podejrzenia przedwczesnego porodu. Kontakt z innymi lekarzami ponieważ Pan Doktor przebywał na urlopie. Leżałam na sali z inną pacjentką Pana Doktora i dosłownie modliłyśmy się żeby wrócił z urlopu. Usg miałam robione chyba przez 6 innych lekarzy. Tylko Pan Doktor dokładnie potwierdził wagę dziecka i to że jest wszystko ok. Godzinę przed porodem miałam robione usg na oddziale przez innego lekarza. Waga dziecka - 3400g. Szkoda tylko, że jak urodziłam siłami natury okazało się, że synek waży 4100g. Oczywiście ku zdziwieniu innych lekarzy i położnych. Potwierdziła się waga dziecka, którą określił Pan doktor. Panie Doktorze nie zdążyłam Panu podziękować za to wszystko, myślałam że przyjdę do Pana na wizytę kontrolną po porodzie ale nigdzie nie można się dowiedzieć gdzie Pan przyjmuje w chwili obecnej. Jeśli kiedyś będzie mi dane być w kolejnej ciąży to wiem, że lekarza prowadzącego nie muszę już szukać ;-) Bez obaw wrócę do Pana. Wszystkiego najlepszego!

Nie znam lepszego lekarza. Bardzo uprzejmy, pomocny i zna się na tym co robi. Widać,że zależy mu na pacjentach! Tak dobrego człowieka rzadko można spotkać.PERFEKCJA w każdym calu. Ja i mój synek jesteśmy zadowoleni i bardzo polecamy! Gdyby nie Pan doktor to chyba bym umarła z bólu po porodzie. Jako jego pacjentka szczerze mogę powiedzieć,że to idealny ginekolog, (jedyna wada doktora to to,że jest bardzo przystojny i to może rozpraszać pacjentki)

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Jasło"?

Jasło
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Lekarska "Medicus" Sp.p.
Wojska Polskiego 43
38-400 Krosno