lekarz Mirosław Rybak

Lekarz o ogromnym doświadczeniu. Kiedy byłam w szpitalu, poświęcił mi dużo czasu, cierpliwie tłumacząc zawiłości operacji, którą później, wraz z innym lekarzem, perfekcyjnie przeprowadził. Poza tym jest miłym, życzliwym człowiekiem, swoim humorem potrafił rozładować napięcie, jakie towarzyszyło mi przed operacją.

Bardzo dobry lekarz, zawsze otwarty dla pacjentki nawet wtedy kiedy nie ma już limitu.

DR jest bardzo miły, ma poczucie humoru.Podchodzi jednakowo do każdej pacjentki czy to leczonej prywatnie , czy na kasę chorych.Jest kompetentny i nie wyróżnia swoich pacjentek jak to robią inni lekarze na oddziale położniczym.POLECAM.

Jest grzeczny, miły i taktowny. Udziela wyczerpujących odpowiedzi na zadawane pytania. W przypadku możliwych komplikacji przedstawia je w sposób niezwykle delikatny. Płód w łonie matki to dla niego CZŁOWIEK ( niestety w przypadku niektórych lekarzy można odnieść wrażenie jakby się rozmawiało z mechankiem naprawy sprzętu AGD ) niezmiernie ważny, wyczekiwany i wytęskniony! Po rozmowie nigdy nie czuje się niedosytu. W trakcie pobytu na oddziale przeprowadza ponadplanowe wizyty lekarskie wzbudzając tym samym ogromne zaufanie! Naprawdę bardzo dobry lekarz godny polecenia !!!

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Szczecinek"?

dr
Tomasz Żyłka

Matusewicz 15
78-400 Szczecinek
Centrum Okulistyki i Chirurgii Oka Podimed Sp. z o.o.
ulica Kościuszki 38-38 B

Marek Ogrodziński

Pomorski Ośrodek Diagnostyki Medycznej "PODIMED" Sp z.o.o.
ulica Limanowskiego 13 A

Ryszard Stasiak