dr n. med. Mirosława Koseda-Dragan

Reumatolog

U Pani Doktor leczę się od 1999r. Niezwykle mądra,dokładna i życzliwa doktor u jakiej się leczyłam.Bogu dziękuję ,że trafiłam na takiego lekarza. Życzę Pani Doktor wszystkiego najlepszego i dziękuję za opiekę.

U Pani Doktor leczę się od 1999r.
Życzę Pani Doktor wszystkiego najlepszego i dziękuję za opiekę.

Bardzo kompetentny lekarz, tłumaczy chorobę,oraz leczenie, godny polecenia. Leczę się od kilku lat i jestem bardzo zadowolony.

Zupełnie zapomniałam że lekarz może być tak cudowny. W tym zagonionym świecie Pani doktor jest jak oaza na pustyni, do każdego pacjenta podchodzi z ogromną troską i patrzy na niego bardzo kompleksowo. Obie z mamą po wyjściu z gabinetu jesteśmy naładowane pozytywną energią, odzyskujemy też wiarę w ludzi. Mam 60 lat, mama 82 i przez całe życie nie spotkałyśmy tak fajnego lekarza. Serdecznie polecamy Panią doktor :-)

Wciąż poszukujesz "Reumatolog Gdańsk"?

Zosi 20

Pilotów 19