Reumatolog Gdańsk

aleja Grunwaldzka 74
80-244 Gdańsk

Pilotów 19
80-460 Gdańsk

Byłam i na wizycie prywatnej jak i na NFZ w obu przypadkach traktowała tak samo, dba oby jak najlepiej pacjent wyszedł na wizycie, nie przepisuje zbędnych leków by tylko naciągnąć pacjenta.

Gdańsk

Fachowa opieka pani doktor w każdym calu. Przy przepisywaniu leków bierze pod uwagę inne choroby, które mam. Kontakt z lekarzem jest świetny i bardzo sympatyczny.

Przychodnia Mickiewicza www.logop-logopedia.prv.pl
ul Mickiewicza 28/30
Gdańsk

Zupełnie zapomniałam że lekarz może być tak cudowny. W tym zagonionym świecie Pani doktor jest jak oaza na pustyni, do każdego pacjenta podchodzi z ogromną troską i patrzy na niego bardzo kompleksowo. Obie z mamą po wyjściu z gabinetu jesteśmy naładowane pozytywną energią, odzyskujemy też wiarę w ludzi. Mam 60 lat, mama 82 i przez całe życie nie spotkałyśmy tak fajnego lekarza. Serdecznie polecamy Panią doktor :-)

Opinia dodana przez: Wieśka

Dom Medyczny "Abrahama" NCMed Przychodnie
Abrahama 25
80-307 Gdańsk

Takich lekarzy jak najwięcej. Mila,godna polecenia,podchodzi do kazdego pacjenta z sercem. Jest wyjątkowym czlowiekiem,takich lekarzy ze świeczką szukać..Byłam bardzo chora, tylko dzięki dobrze postawionej diagnozie i dobrym leczeniu przez panią doktor chodzę

Zosi 20
80-119 Gdańsk

To ze lekarz jest mily i stara sie byc uprzejmy to nie wszystko. Leki przepisuje i leczy tak jak reszta czyli tak sobie. Wielkie zachwyty nad tym, ze ktos jest uprzejmy i nic wiecej. Nie ma mowy o fachowosci. Na dodatek z tego samego komputera powtarzaja sie wpisy na maksa - same 5. Pani doktor sama sobie pisze?

Jaskółcza 7/15 lok. 51
80-767 Gdańsk

Pani doktor dobrze postawiła diagnozę, ale od roku nie zleca badań mimo iż choroba jest przewlekła i biorę na nią silne leki które mają negatywny wpływ na narządy wewnętrzne. Rozglądam się za innym lekarzem.

Opinia dodana przez: Maryla

Rajska 10
84-240 Gdańsk

Pani Doktor jest miła, ale chyba nie tego oczekujemy przychodząc z problemem czy bólem, lecz kompetencji. A co do tego mam wątpliwości czy je posiada w przypadku chorób tkanki łącznej, które są bardziej skomplikowane. Niestety zbywa wiele objawów i wskazówek danych przez pacjenta, robi jedne badania na przeciwciała, i jeśli wyszły dobrze, to przecież nie ma potrzeby powtarzać po roku czy dwóch... A po kilku wizytach kontrolnych stwierdza, że w zasadzie to ona nie ma już tu nic do roboty, bo przecież wyniki są dobre, a te objawy to na pewno od mojej innej choroby i nie ma sensu żebym przychodziła na kolejną wizytę (mimo posiadania jednej potwierdzonej choroby tkanki łącznej i kilku chorób autoimmunologicznych, przy któych jest b.duże ryzyko rozwinięcia się kolejnych)... jednym słowem gdy p.doktor nie ma pomysłu, to uwalnia się od pacjenta, aby przypadkiem NFZ nie musiał zbyt dużo płacić... smutne to jest. Nie polecam

Opinia dodana przez: Sylwia

Przychodnia Morena
ul Jaśkowa Dolina 105
80-126 Gdańsk

Bardzo dobry lekarz pierwszego kontaktu, kompetentna, wnikliwa. Nie myśli rutynowo, dlatego jej dociekliwość uratowała mi życie.

Opinia dodana przez: Ewa

Przychodnia Morena
ul Jaśkowa Dolina 105
80-126 Gdańsk

Szkoda, że nie można dać zero gwiazdek- na pewno tyle bym dała w "Zaufanie do kompetencji", "Godny polecenia" i "Tłumaczenie choroby i leczenia". Nie dowiedziałam się właściwie noc o chorobie- ani o możliwych przyczynach, ani o postępowaniu w chorobie. A gdy na kolejnej wizycie zgłosiłam objawy uboczne po Metotrexacie, pani doktor się obraziła. Bez komentarza.

Opinia dodana przez: B.

Reumatolodzy w mieście Gdańsk