Filtruj terminy

aleja Grunwaldzka 74
80-244 Gdańsk

Pilotów 19
80-460 Gdańsk

Byłam i na wizycie prywatnej jak i na NFZ w obu przypadkach traktowała tak samo, dba oby jak najlepiej pacjent wyszedł na wizycie, nie przepisuje zbędnych leków by tylko naciągnąć pacjenta.

Gdańsk

Fachowa opieka pani doktor w każdym calu. Przy przepisywaniu leków bierze pod uwagę inne choroby, które mam. Kontakt z lekarzem jest świetny i bardzo sympatyczny.

Przychodnia Mickiewicza www.logop-logopedia.prv.pl
ul Mickiewicza 28/30
Gdańsk

Zupełnie zapomniałam że lekarz może być tak cudowny. W tym zagonionym świecie Pani doktor jest jak oaza na pustyni, do każdego pacjenta podchodzi z ogromną troską i patrzy na niego bardzo kompleksowo. Obie z mamą po wyjściu z gabinetu jesteśmy naładowane pozytywną energią, odzyskujemy też wiarę w ludzi. Mam 60 lat, mama 82 i przez całe życie nie spotkałyśmy tak fajnego lekarza. Serdecznie polecamy Panią doktor :-)
Opinia dodana przez: Wieśka

Dom Medyczny "Abrahama" NCMed Przychodnie
Abrahama 25
80-307 Gdańsk

Takich lekarzy jak najwięcej. Mila,godna polecenia,podchodzi do kazdego pacjenta z sercem. Jest wyjątkowym czlowiekiem,takich lekarzy ze świeczką szukać..Byłam bardzo chora, tylko dzięki dobrze postawionej diagnozie i dobrym leczeniu przez panią doktor chodzę

Zosi 20
80-119 Gdańsk

To ze lekarz jest mily i stara sie byc uprzejmy to nie wszystko. Leki przepisuje i leczy tak jak reszta czyli tak sobie. Wielkie zachwyty nad tym, ze ktos jest uprzejmy i nic wiecej. Nie ma mowy o fachowosci. Na dodatek z tego samego komputera powtarzaja sie wpisy na maksa - same 5. Pani doktor sama sobie pisze?

Jaskółcza 7/15 lok. 51
80-767 Gdańsk

Pani doktor dobrze postawiła diagnozę, ale od roku nie zleca badań mimo iż choroba jest przewlekła i biorę na nią silne leki które mają negatywny wpływ na narządy wewnętrzne. Rozglądam się za innym lekarzem.
Opinia dodana przez: Maryla

Rajska 10
84-240 Gdańsk

Pani Doktor jest miła, ale chyba nie tego oczekujemy przychodząc z problemem czy bólem, lecz kompetencji. A co do tego mam wątpliwości czy je posiada w przypadku chorób tkanki łącznej, które są bardziej skomplikowane. Niestety zbywa wiele objawów i wskazówek danych przez pacjenta, robi jedne badania na przeciwciała, i jeśli wyszły dobrze, to przecież nie ma potrzeby powtarzać po roku czy dwóch... A po kilku wizytach kontrolnych stwierdza, że w ...
Opinia dodana przez: Sylwia

Przychodnia Morena
ul Jaśkowa Dolina 105
80-126 Gdańsk

Bardzo dobry lekarz pierwszego kontaktu, kompetentna, wnikliwa. Nie myśli rutynowo, dlatego jej dociekliwość uratowała mi życie.
Opinia dodana przez: Ewa

Przychodnia Morena
ul Jaśkowa Dolina 105
80-126 Gdańsk

Szkoda, że nie można dać zero gwiazdek- na pewno tyle bym dała w "Zaufanie do kompetencji", "Godny polecenia" i "Tłumaczenie choroby i leczenia". Nie dowiedziałam się właściwie noc o chorobie- ani o możliwych przyczynach, ani o postępowaniu w chorobie. A gdy na kolejnej wizycie zgłosiłam objawy uboczne po Metotrexacie, pani doktor się obraziła. Bez komentarza.
Opinia dodana przez: B.

Reumatolodzy w Gdańsku