Filtruj terminy

Specjalistyczne Gabinety Lekarskie MeaMedica
aleja Grunwaldzka 74
80-244 Gdańsk

wizyta już od 150
Lekarz Bogu ducha winien, ale ten portal to jakaś totalna ściema. Jechałam 170 km z moją 83-letnią mamą do lekarza bo potrzebowałam szybkiej porady a dowiedziałam się że nie ma takiego sposobu rejestracji. A dr Ciechanowicz owszem jest, ale za tydzień. Na odczepnego przyjął nas internista i udawał że go obchodzą nasze problemy.
Opinia dodana przez: Łucja

lekarz Bożena Pobłocka

Reumatolog, Internista

Zosi 20
80-119 Gdańsk

To ze lekarz jest mily i stara sie byc uprzejmy to nie wszystko. Leki przepisuje i leczy tak jak reszta czyli tak sobie. Wielkie zachwyty nad tym, ze ktos jest uprzejmy i nic wiecej. Nie ma mowy o fachowosci. Na dodatek z tego samego komputera powtarzaja sie wpisy na maksa - same 5. Pani doktor sama sobie pisze?

lekarz Barbara Rolbiecka-Tkaczyk

Przychodnia Morena
ul Jaśkowa Dolina 105
80-126 Gdańsk

Rzeczywiście gdyby można było dać zero gwiazdek - dałabym zero, przede wszystkim za kulturę osobistą, gdy doktor badała moje plecy ruszyłam ręką i zahaczyłam ją paznokciem - a ona na to "no może mnie Pani nie drapać tymi pazurami?", po nie przyjemnej wymianie zdań tak się na mnie obraziła (podkreślam - o paznokieć), że powiedziała, że nie chce mnie więcej widzieć (LEKARZ!!!!!!!))))))) wypisała receptę i nic więcej nie wyjaśniła, nikt ...
Opinia dodana przez: Ewa

dr n. med. Zenobia Czuszyńska

Rajska 10
84-240 Gdańsk

Pani Doktor jest miła, ale chyba nie tego oczekujemy przychodząc z problemem czy bólem, lecz kompetencji. A co do tego mam wątpliwości czy je posiada w przypadku chorób tkanki łącznej, które są bardziej skomplikowane. Niestety zbywa wiele objawów i wskazówek danych przez pacjenta, robi jedne badania na przeciwciała, i jeśli wyszły dobrze, to przecież nie ma potrzeby powtarzać po roku czy dwóch... A po kilku wizytach kontrolnych stwierdza, że w ...
Opinia dodana przez: Sylwia

dr n. med. Mirosława Koseda-Dragan

Przychodnia Mickiewicza www.logop-logopedia.prv.pl
ul Mickiewicza 28/30
Gdańsk

Zupełnie zapomniałam że lekarz może być tak cudowny. W tym zagonionym świecie Pani doktor jest jak oaza na pustyni, do każdego pacjenta podchodzi z ogromną troską i patrzy na niego bardzo kompleksowo. Obie z mamą po wyjściu z gabinetu jesteśmy naładowane pozytywną energią, odzyskujemy też wiarę w ludzi. Mam 60 lat, mama 82 i przez całe życie nie spotkałyśmy tak fajnego lekarza. Serdecznie polecamy Panią doktor :-)
Opinia dodana przez: Wieśka

lek. med. Grażyna Czekaj

Internista, Reumatolog

Wielospecjalistyczna Przychodnia - Lekarze Specjaliści
Podbielańska 16
80-851 Gdańsk

Nie wiem skąd tyle opinii negatywnych na temat Pani doktor Czekaj. Ja się leczę u Niej od 4 lat. Inni lekarze wcześniej nie mogli mnie wyprowadzić na życie bez bólu, a Ona to zrobiła i to w ciągu 3-4 miesięcy. A ból to był niesamowity, bo poszły mi kręgi w kręgosłupie. Mam do Pani doktor pełne zaufanie i polecam Jej fachowość. Na konsultacje przylatuję z Norwegii - BO WARTO !.
Opinia dodana przez: Szymon

lekarz Wanda Kunc-Miernik

Pilotów 19
80-460 Gdańsk

Byłam i na wizycie prywatnej jak i na NFZ w obu przypadkach traktowała tak samo, dba oby jak najlepiej pacjent wyszedł na wizycie, nie przepisuje zbędnych leków by tylko naciągnąć pacjenta.

dr n. med. Iwonna Lajborek-Czyż

Dom Medyczny "Abrahama" NCMed Przychodnie
Abrahama 25
80-307 Gdańsk

Takich lekarzy jak najwięcej. Mila,godna polecenia,podchodzi do kazdego pacjenta z sercem. Jest wyjątkowym czlowiekiem,takich lekarzy ze świeczką szukać..Byłam bardzo chora, tylko dzięki dobrze postawionej diagnozie i dobrym leczeniu przez panią doktor chodzę

lekarz Barbara Kołtuńska-Świeca

Jaskółcza 7/15 lok. 51
80-767 Gdańsk

Pani doktor dobrze postawiła diagnozę, ale od roku nie zleca badań mimo iż choroba jest przewlekła i biorę na nią silne leki które mają negatywny wpływ na narządy wewnętrzne. Rozglądam się za innym lekarzem.
Opinia dodana przez: Maryla

lekarz Hanna Krefta

Internista, Reumatolog

Przychodnia Morena
ul Jaśkowa Dolina 105
80-126 Gdańsk

Bardzo dobry lekarz pierwszego kontaktu, kompetentna, wnikliwa. Nie myśli rutynowo, dlatego jej dociekliwość uratowała mi życie.
Opinia dodana przez: Ewa

Reumatolodzy w Gdańsku