Filtruj terminy
Filtruj oceny
Ocena ogólna
Wyczyść

Reumatolog Gdańsk

- 21 lekarzy

dr n. med. Robert Ciechanowicz

Reumatolog, Internista

  (+1 więcej)
liczba opinii: 0

ZOBACZ WOLNE TERMINY wizyta już od 150

Specjalistyczne Gabinety Lekarskie MeaMedica
aleja Grunwaldzka 74
80-244 Gdańsk

Znasz tego lekarza? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘ
+1 więcej

Gabinet
Pilotów 19
80-460 Gdańsk

Średnia ocen: 5,0/5
Byłam i na wizycie prywatnej jak i na NFZ w obu przypadkach traktowała tak samo, dba oby jak najlepiej pacjent wyszedł na wizycie, nie przepisuje zbędnych leków by tylko naciągnąć pacjenta.
Opinia dodana przez: Anonim

Gabinet

Gdańsk

Średnia ocen: 4,8/5
Fachowa opieka pani doktor w każdym calu. Przy przepisywaniu leków bierze pod uwagę inne choroby, które mam. Kontakt z lekarzem jest świetny i bardzo sympatyczny.
Opinia dodana przez: Anonim
+3 więcej

Przychodnia Mickiewicza www.logop-logopedia.prv.pl
ul Mickiewicza 28/30
Gdańsk

Średnia ocen: 4,8/5
Zupełnie zapomniałam że lekarz może być tak cudowny. W tym zagonionym świecie Pani doktor jest jak oaza na pustyni, do każdego pacjenta podchodzi z ogromną troską i patrzy na niego bardzo kompleksowo. Obie z mamą po wyjściu z gabinetu jesteśmy naładowane pozytywną energią, odzyskujemy też wiarę w ludzi. Mam 60 lat, mama 82 i przez całe życie nie spotkałyśmy tak fajnego lekarza. Serdecznie polecamy Panią doktor :-)
Opinia dodana przez: Wieśka

Dom Medyczny "Abrahama" NCMed Przychodnie
Abrahama 25
80-307 Gdańsk

Średnia ocen: 4,8/5
Takich lekarzy jak najwięcej. Mila,godna polecenia,podchodzi do kazdego pacjenta z sercem. Jest wyjątkowym czlowiekiem,takich lekarzy ze świeczką szukać..Byłam bardzo chora, tylko dzięki dobrze postawionej diagnozie i dobrym leczeniu przez panią doktor chodzę
Opinia dodana przez: Anonim

Gabinet
Zosi 20
80-119 Gdańsk

Średnia ocen: 4,4/5
To ze lekarz jest mily i stara sie byc uprzejmy to nie wszystko. Leki przepisuje i leczy tak jak reszta czyli tak sobie. Wielkie zachwyty nad tym, ze ktos jest uprzejmy i nic wiecej. Nie ma mowy o fachowosci. Na dodatek z tego samego komputera powtarzaja sie wpisy na maksa - same 5. Pani doktor sama sobie pisze?
Opinia dodana przez: Anonim

Gabinet
Jaskółcza 7/15 lok. 51
80-767 Gdańsk

Średnia ocen: 4,2/5
Pani doktor dobrze postawiła diagnozę, ale od roku nie zleca badań mimo iż choroba jest przewlekła i biorę na nią silne leki które mają negatywny wpływ na narządy wewnętrzne. Rozglądam się za innym lekarzem.
Opinia dodana przez: Maryla

Gabinet
Rajska 10
84-240 Gdańsk

Średnia ocen: 3,8/5
Pani Doktor jest miła, ale chyba nie tego oczekujemy przychodząc z problemem czy bólem, lecz kompetencji. A co do tego mam wątpliwości czy je posiada w przypadku chorób tkanki łącznej, które są bardziej skomplikowane. Niestety zbywa wiele objawów i wskazówek danych przez pacjenta, robi jedne badania na przeciwciała, i jeśli wyszły dobrze, to przecież nie ma potrzeby powtarzać po roku czy dwóch... A po kilku wizytach kontrolnych stwierdza, że w ...
Opinia dodana przez: Sylwia

Przychodnia Morena
ul Jaśkowa Dolina 105
80-126 Gdańsk

Średnia ocen: 3,7/5
Bardzo dobry lekarz pierwszego kontaktu, kompetentna, wnikliwa. Nie myśli rutynowo, dlatego jej dociekliwość uratowała mi życie.
Opinia dodana przez: Ewa

Przychodnia Morena
ul Jaśkowa Dolina 105
80-126 Gdańsk

Średnia ocen: 2,3/5
Szkoda, że nie można dać zero gwiazdek- na pewno tyle bym dała w "Zaufanie do kompetencji", "Godny polecenia" i "Tłumaczenie choroby i leczenia". Nie dowiedziałam się właściwie noc o chorobie- ani o możliwych przyczynach, ani o postępowaniu w chorobie. A gdy na kolejnej wizycie zgłosiłam objawy uboczne po Metotrexacie, pani doktor się obraziła. Bez komentarza.
Opinia dodana przez: B.

Reumatolodzy w GdańskuCopyright ©2018 RankingLekarzy.pl

Strefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay stat