lek. med. Grażyna Czekaj

1,9
1,5
2,1
1,5

Byłam jakiś czas temu u reumatolog G.Czekaj w Clinica Medica. Podczas pierwszej wizyty lekarz zawsze przeprowadza wywiad na temat dolegliwości, natomiast doktor wręcz "poganiała" mnie mówiąc, że czas wizyty jest ograniczony (w poczekalni nie było żadnych pacjentów). Mówiłam i pokazałam moje chore stawy może minutę, resztę czasu mówiła p. Czekaj. Nie, nie udzielała mi fachowych porad, opowiadała mi o swoim mężu w Niemczech i kocie o wyszukanym imieniu (bodajże Sokrates) oraz o swojej diecie. Nikomu nie polecam tego lekarza.

Byłam jakiś czas temu u reumatolog G.Czekaj w Clinica Medica.
Nikomu nie polecam tego lekarza.

Zdecydowałam się na wizytę u pani doktor ponieważ na jednej ze stron ma dobre opinie. Sama jednak nie polecam wizyty u tej pani. Pani wystawiła diagnozę na podstawie opisu RTG jednak na samo zdjęcie nie spojrzała. Na wyniki badan krwi, które wykluczyły reumatyzm również nie. Spędziłam w gabinecie godzinę słuchając historii osobistych oraz na temat innych lekarzy. Wyszłam z gabinetu z recepta na antybiotyk, sterydy oraz witaminy na łączny koszt 300zl. Pani doktor poinformowała mnie, ze muszę kontynuować terapie przez 6 tygodni. Niestety nie mieszkam w miejscu przyjmowania pani doktor i nie mam możliwości przyjeżdżać co dwa tygodnie. Pani doktor kazała przysłać mamę na konsultacje bo bez konsultacji nie może wypisać recepty. Na pytanie jak zamierza konsultować się z moja mama odpowiedziała ze mam zrobić zdjęcie miejsca z obrzękiem. Sęk w tym, ze podczas mojej wizyty pani doktor nie obejrzała nic. Stracony czas i pieniądze. Nie polecałabym nikomu.

Nie wiem skąd tyle opinii negatywnych na temat Pani doktor Czekaj. Ja się leczę u Niej od 4 lat. Inni lekarze wcześniej nie mogli mnie wyprowadzić na życie bez bólu, a Ona to zrobiła i to w ciągu 3-4 miesięcy. A ból to był niesamowity, bo poszły mi kręgi w kręgosłupie. Mam do Pani doktor pełne zaufanie i polecam Jej fachowość. Na konsultacje przylatuję z Norwegii - BO WARTO !.

ania4013@gmail.com Nie polecam Pani doktor. Już na wejściu powiadomiła, że konieczna będzie wizyta prywatna bo na NFZ nie starczy czasu na badania ... po czym nie zrobiła mi żadnych badań po samym wywiadzie stwierdzając reumatyzm. Przepisała silne sterydy na młody organizm po czym gdy mi się pogorszyło zapisała chemię- nadal bez diagnostyki. Po długiej diagnostyce u innego lekarza okazało się, ze cierpie na rzadka chorobę w której leczenie sterydami zaszkodziło. Komentowała także niemiło moje życie prywatne- zajmowała się tym nawet dłużej niż sama choroba. Szkoda czasu i zdrowia.

ania4013@gmail.com

Leczyłam się przez parę miesięcy prywatnie. Wczoraj byłam awaryjnie u lekarza rodzinnego po receptę na steryd -kontynuację leczenia. Pani doktor była bardzo zdziwiona że bez diagnostyki brałam przez 3mce silny antybiotyk na RZS mimo że nie było to zdiagnozowane.i później steryd przez 8 m-cy.Skierowala mnie do poradni po fachową pomoc..

Przestrzegam przed tą panią .Niekompetentna.Byłam u niej prywatnie w Clinica Medica w Gdyni. Potrzebowałam pomocy u lekarza reumatologa. Pani doktor nawet nie raczyła dobrze przeczytać wyników badań z którymi przyszłam i zleciła wykonanie innych bardzo drogich z komentarzem, że przecież nie muszę kupować kolejnej kiecki. Na moje pytanie czy z któreś z badań może mi przepisać pierwszego kontaktu odpowiedziała, że ona jest lekarzem prywatnym, a jak chcę to mogę pójść po skierowanie i czekać dwa lata. Nawet mnie nie zbadała. Chamska, arogancka. Zastanawiam się nad złożeniem na tą panią skargi ...

Byłam u Pani Czekaj w Clinica Medica jako u lekarza pierwszego kontaktu. Z takim chłodnym podejściem jeszcze się nie spotkałam. Mam problemy dermatologiczne, oczywiście rozumiem, że Pani doktor nie jest specjalistką w tej dziedzinie, jednak wydaje mi się że powinna chociaż zapytać o co chodzi i obejrzeć zmianę skórną, tym bardziej że bardzo mi to doskwiera i mogłaby spróbować jakoś pomóc do czasu wizyty u dermatologa, przecież od tego jest lekarz rodzinny. Pani doktor odburknęła tylko że się tym nie zajmuje i dała mi skierowanie do dermatologa. Po moim zapytaniu czy wie może jak długo się czeka odburknęła oburzona że trzeba zapytać w recepcji że przecież ona nie wie bo skąd miała by wiedzieć... Cała wizyta łącznie z wypisaniem skierowania trwała może 3 minuty. Nie polecam. Nie wiem jakim jest reumatologiem, bo przecież tym się zajmuje, ale na pewno nie jest uprzejmą osobą i lekarzem z powołania.

Ma wirusa przepisuje antybiotyk... Cały zestaw leków, których połączenie zdziwiło farmaceutki. Leki za zupełnie inne rzeczy i w dodatku drogie. Nie polecam.