Internista Włocławek

lekarz Wojciech Cader

Lekarz medycyny pracy, Internista

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "UNIMED"
pl. Wolności 17
87-800 Włocławek

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pana Doktora. Widać, że jest doświadczony i kompetentny. Najpierw przeprowadził bardzo szczegółowy wywiad, potem zbadał. Wyróżnia się komunikatywnością, przy tym jest bardzo miły i cierpliwy. Polecam! :)
Opinia dodana przez: Karolina

Szpital Wojewódzki

87-800 Włocławek

Wyjątkowo rzetelny i rzeczowy człowiek. Zawsze można liczyć na zrozumienie i konkretne informacje. W dodatku ciepła i życzliwa osoba.
Opinia dodana przez: K

SP Zespół Przychodni Specjalistycznych we Włocławku
ulica Szpitalna 6A
87-800 Włocławek

Moja ocena we wszystkich ocenianych punktach jest powyżej 5 ale dostępna opcja kończy się na 5 Oby leczyli nas tacy lekarze, tego byśmy sobie życzyli - ale niestety jest ICH zdecydowanie za mało. Moje ogromne uznanie i podziw - :) dziękuję !!!
Opinia dodana przez: Jadwiga

NZOZ "Euromed" Magdalena Jaśkiewicz we Włocławku
ulica Kaliska 83D
87-800 Włocławek

Polecam pana doktora. Uprzejmy, kompetentny, doradzi najlepsze metody leczenia. Wizyta prywatna w rozsądnej cenie.
Opinia dodana przez: Izabela

Centrum Diagnostyczno-Lecznicze "Barska" we Włocławku
ulica Barska 13
87-800 Włocławek

Przyjmuje w mojej przychodni, lubię go, szybko bez pomyłek, jak przepisze leki to nie trzeba później iść po zmianę bo nie działają. Nie wywyższa się, kompetentnie, kilka pytań osłuchanie i diagnoza.

Promienna 19/13
87-800 Włocławek

Bardzo dokładny lekarz ,duża wiedza, sympatyczny dla pacjenta ,kompetentny, poświęca dużo czasu dla pacjenta tłumacząc chorobę i sposób leczenia -polecam
Opinia dodana przez: paweł

SP Zespół Przychodni Specjalistycznych we Włocławku
ulica Szpitalna 6A
87-800 Włocławek

Wspaniała,cierpliwa i życzliwa lekarka. Stosuje skuteczne leki nowej generacji.Zleca kompleksowe badania.Polecam.
Opinia dodana przez: Elżbieta

ul. Pawła Bojakowskiego 2/13
87-800 Włocławek

Osoba kompetentna, życzliwa, ma na celu dobro pacjenta. Po rzetelnie przeprowadzonym wywiadzie podjęła leczenie. Zleciła wszystkie potrzebne badania i właściwie dobrała mi leki. Dziękuję Pani doktor.
Opinia dodana przez: Elżbieta

NZOZ "Euromed" Magdalena Jaśkiewicz we Włocławku
ulica Kaliska 83D
87-800 Włocławek

Najlepsza Pani doktor jaką miałam okazję poznać. Sympatyczna, miła, rzaczowa, kompetentna. Bardzo zaangażowana, umiejąca wysłuchać pacjenta. Stawiająca diagnozę nie z powietrza, ale na podstawie badań. Polecam z czystym sumieniem.
Pani doktor pozdrawiam serdecznie wdzięczna pacjentka
Opinia dodana przez: Katarzyna

NZOZ "Na Plantach" we Włocławku
ulica Planty 29
87-800 Włocławek

Gdyby wszyscy lekarze byli tak kompetentni, NFZ nie miałby problemów finansowych, a pacjenci nie oczekiwaliby w kolejkach po kilka miesięcy. Lekarz rzeczowy i sympatyczny.

Interniści w Włocławku