Internista Włocławek

Internista, Endokrynolog

Gabinet Psychiatryczny
Reja 13 " Medyk "
87-800 Włocławek

Nie mam pojęcia skąd te negatywne opinie. Lekarz wysłuchał z czym przyszłam do niego, obejrzał badania, powiedział co i jak, na spokojnie odpowiedział na moje pytania. Jestem zadowolona z wizyty. Wydaje mi się, ze jest to dobry lekarz ale i miły człowiek. Polecam.
Opinia dodana przez: Pacjentka

lekarz Anna Kokocińska

Lekarz rodzinny, Internista

Przychodnia Lekarska "Annmed"
Ostrowska 27
87-800 Włocławek

Cudowna osoba. Życzliwa, miła, zaangażowana. Poświęca pacjentom czas i energię. Często kosztem swojego własnego czasu. Stara się podejść do pacjenta kompleksowo. Próbuję odnaleźć przyczynę choroby i doprowadzić organizm pacjenta do stanu homeostazy a nie tylko leczy skutki i przepisuje coraz silniejsze leki...Co to- to nie! Antybiotyki w ostateczności. Specjalizuje się też w leczeniu/pomaganiu przy chorobach układu kostnego- kręgosłup, itd. Bardzo polecam! Z pewnością nie zostawi pacjenta na lodzie, jak większość ...

lekarz Zbigniew Czarnota

Al. Chopina 36/27
87-800 Włocławek

Lekarz o bardzo dużym wykształceniu oraz doświadczeniu co przekłada się na leczenie pacjenta. Stanowczy a zarazem kulturalny. Zawsze miło udziela informacji. Diagnozy trafne i pomógł wielu ludziom. Właściwy człowiek na właściwym miejscu.
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Katarzyna Pawlak

Lekarz rodzinny, Internista

Konopnickiej 12
87-800 Włocławek

Bardzo dobry, przyzwoity lekarz. Pani Doktor kompetentna, poświęca czas pacjentowi, zainteresowana skutecznością leczenia, wyznacza wizyty kontrolne. Gorąco polecam.

lekarz Jadwiga Rogozińska

Pulmonolog, Internista

Poradnia Pulmonolgiczna
Armii Krajowej 54
87-600 Włocławek

Nie rozumiem czego inni ludzie się czepiają. W 1982r. byłem u dr. Rogozińskiej po raz pierwszy. Od tej pory leczę się tylko u niej. Stawia trafne diagnozy, jest bardzo sympatyczna. Gorąco polecam.

lekarz Andrzej Sporny

Internista, Gastroenterolog

Królewiecka 42 lok. 7
87-800 Włocławek

Lekarz zpowolania badania przeprowadza dokladnie nieprawda jest ze to gbur chyba ze pacjent jes nie zdyscyplinowany lekarz go leczy a on swoje apozniej opwiada innym bzdury tbadania wykonuje bezbolesnie powoli a jak gogos boli to tak chyba mowia histerycy w poczekalni jest slychac jak ludzi ogarnia panika za nim lekarz zabierze sie do badania wiele zawdzieczam panu doktorowi dzieki niemu zyje inni lekarze nie poznali sie na mojej chorobie polecam

lekarz Piotr Plecka

Onkolog, Internista

Centrum Diagnostyczno-Lecznicze "Barska" we Włocławku
ulica Barska 13
87-800 Włocławek

Szkoda, że tak źle oceniający Doktora nie mają odwagi się podpisać. Jest to bardzo dobry specjalista, który uratował mojego ojca. Wiem, że nie lubią Go niektóre pielęgniarki, bo wymaga od nich tego, czego od siebie DZIAŁANIA DLA DOBRA PACJENTA, a nie picia kawy w czasie godzin pracy.
Opinia dodana przez: Zenobia

lekarz Zbigniew Szafrański

Laboratorium Medyczne Synevo Włocławek Kilińskiego
Jana Kilińskiego 16
87-800 Włocławek

Bardzo dobry lekarz. Zbadał mnie i przyjął bardzo kompetentnie. Dokładnie zbierał wywiad, przejrzał wyniki badań i postawił prawidłową diagnozę (mam problemy z układem moczowym). Przepisał mi dobre i skuteczne leki, w najtańszych dostępnych postaciach handlowych, we właściwych dawkach na kg masy ciała. Znał dawkowanie z pamięci i nie wertował godzinami Leków Współczesnej Terapii ani innych branżowych leksykonów rozdawanych bezpłatnie przez firmy farmaceutyczne na zjazdach lekarzy. Znał podobnie jak ja mechanizm ...

lek. med. Grażyna Czekaj

Reumatolog, Internista

ul. Leśna 14/4
87-800 Włocławek

Nie wiem skąd tyle opinii negatywnych na temat Pani doktor Czekaj. Ja się leczę u Niej od 4 lat. Inni lekarze wcześniej nie mogli mnie wyprowadzić na życie bez bólu, a Ona to zrobiła i to w ciągu 3-4 miesięcy. A ból to był niesamowity, bo poszły mi kręgi w kręgosłupie. Mam do Pani doktor pełne zaufanie i polecam Jej fachowość. Na konsultacje przylatuję z Norwegii - BO WARTO !.
Opinia dodana przez: Szymon

lekarz Zbigniew Pawlak

Centrum Diagnostyczno-Lecznicze "Barska" we Włocławku
ulica Barska 13
87-800 Włocławek

Kompetentny, ogromna wiedza i doświadczenie. Jak ktoś słucha, na pewno pomoże! Ma niesamowitą umiejętność łączenia objawów i dawania dobrej diagnozy. Byłam u czterech lekarzy i dopiero dr Pawlak mi pomógł. Polecam!

Interniści w Włocławku