Internista Włocławek

- 96 lekarzy

lekarz Anna Kokocińska

Lekarz rodzinny, Internista

liczba opinii: 22

Przychodnia Lekarska "Annmed"
Ostrowska 27
87-800 Włocławek

Średnia ocen: 3,8/5
Cudowna osoba. Życzliwa, miła, zaangażowana. Poświęca pacjentom czas i energię. Często kosztem swojego własnego czasu. Stara się podejść do pacjenta kompleksowo. Próbuję odnaleźć przyczynę choroby i doprowadzić organizm pacjenta do stanu homeostazy a nie tylko leczy skutki i przepisuje coraz silniejsze leki...Co to- to nie! Antybiotyki w ostateczności. Specjalizuje się też w leczeniu/pomaganiu przy chorobach układu kostnego- kręgosłup, itd. Bardzo polecam! Z pewnością nie zostawi pacjenta na lodzie, jak większość ...
Opinia dodana przez: Anonim

lekarz Andrzej Kasprzak

Internista, Endokrynolog

liczba opinii: 21

Gabinet Psychiatryczny
Reja 13 " Medyk "
87-800 Włocławek

Średnia ocen: 1,7/5
Nie mam pojęcia skąd te negatywne opinie. Lekarz wysłuchał z czym przyszłam do niego, obejrzał badania, powiedział co i jak, na spokojnie odpowiedział na moje pytania. Jestem zadowolona z wizyty. Wydaje mi się, ze jest to dobry lekarz ale i miły człowiek. Polecam.
Opinia dodana przez: Pacjentka

lekarz Zbigniew Czarnota

Internista

liczba opinii: 16

Gabinet
Al. Chopina 36/27
87-800 Włocławek

Średnia ocen: 3,0/5
Lekarz przez wielkie L. Wiedzę i kompetencje posiada zapewne każdy lekarz, ale empatia, troska i indywidualne podejście do każdego pacjenta, to już nie takie oczywiste. W przypadku Pana Doktora wszystkie te cechy tworzą naczynia połączone :)
Panie Doktorze, jest Pan LEKARZEM z powołania. Będąc pod Pana opieką w Szpitalu Południowym, czułam się bezpieczna i pewna, że może być tylko lepiej.
Dziękuję za wszystko. Życzę wytrwałości i wdzięczności od pacjentów.
Pacjentka ...
Opinia dodana przez: Hanna

lek. med. Jadwiga Rogozińska

Pulmonolog, Alergolog

  (+1 więcej)
liczba opinii: 13

NZOZ "Przy Żytniej" ul. Łanowa 25a
Łanowa 25a
87-800 Włocławek

Średnia ocen: 3,7/5
Leczę się od jakiegoś czasu u Pani Doktor i jestem bardzo zadowolona. Pani Dr Rogozińska podchodzi do pacjenta z profesjonalizmem, wzbudza zaufanie do swoich kompetencji i dużego doświadczenia. Potwierdziły się słowa znajomego, że nie każdy lekarz poświęca tyle uwagi pacjentowi. Polecam gorąco
Opinia dodana przez: Anonimowo

lekarz Katarzyna Pawlak

Lekarz rodzinny, Internista

liczba opinii: 10

Gabinet
Konopnickiej 12
87-800 Włocławek

Średnia ocen: 4,3/5
Bardzo dobry, przyzwoity lekarz. Pani Doktor kompetentna, poświęca czas pacjentowi, zainteresowana skutecznością leczenia, wyznacza wizyty kontrolne. Gorąco polecam.
Opinia dodana przez: Anonim

lekarz Piotr Plecka

Onkolog, Internista

liczba opinii: 10

Centrum Diagnostyczno-Lecznicze "Barska" we Włocławku
ulica Barska 13
87-800 Włocławek

Średnia ocen: 3,8/5
Szkoda, że tak źle oceniający Doktora nie mają odwagi się podpisać. Jest to bardzo dobry specjalista, który uratował mojego ojca. Wiem, że nie lubią Go niektóre pielęgniarki, bo wymaga od nich tego, czego od siebie DZIAŁANIA DLA DOBRA PACJENTA, a nie picia kawy w czasie godzin pracy.
Opinia dodana przez: Zenobia

lekarz Andrzej Sporny

Internista, Gastroenterolog

liczba opinii: 10

Gabinet
Królewiecka 42 lok. 7
87-800 Włocławek

Średnia ocen: 2,5/5
Lekarz zpowolania badania przeprowadza dokladnie nieprawda jest ze to gbur chyba ze pacjent jes nie zdyscyplinowany lekarz go leczy a on swoje apozniej opwiada innym bzdury tbadania wykonuje bezbolesnie powoli a jak gogos boli to tak chyba mowia histerycy w poczekalni jest slychac jak ludzi ogarnia panika za nim lekarz zabierze sie do badania wiele zawdzieczam panu doktorowi dzieki niemu zyje inni lekarze nie poznali sie na mojej chorobie polecam
Opinia dodana przez: Anonim

lekarz Zbigniew Pawlak

Internista

liczba opinii: 8

Centrum Diagnostyczno-Lecznicze "Barska" we Włocławku
ulica Barska 13
87-800 Włocławek

Średnia ocen: 2,1/5
Kompetentny, ogromna wiedza i doświadczenie. Jak ktoś słucha, na pewno pomoże! Ma niesamowitą umiejętność łączenia objawów i dawania dobrej diagnozy. Byłam u czterech lekarzy i dopiero dr Pawlak mi pomógł. Polecam!
Opinia dodana przez: Anonim

lekarz Zbigniew Szafrański

Internista

liczba opinii: 8

Laboratorium Medyczne Synevo Włocławek Kilińskiego
Jana Kilińskiego 16
87-800 Włocławek

Średnia ocen: 2,1/5
Bardzo dobry lekarz. Zbadał mnie i przyjął bardzo kompetentnie. Dokładnie zbierał wywiad, przejrzał wyniki badań i postawił prawidłową diagnozę (mam problemy z układem moczowym). Przepisał mi dobre i skuteczne leki, w najtańszych dostępnych postaciach handlowych, we właściwych dawkach na kg masy ciała. Znał dawkowanie z pamięci i nie wertował godzinami Leków Współczesnej Terapii ani innych branżowych leksykonów rozdawanych bezpłatnie przez firmy farmaceutyczne na zjazdach lekarzy. Znał podobnie jak ja mechanizm ...
Opinia dodana przez: Anonim

lek. med. Grażyna Czekaj

Internista, Reumatolog

liczba opinii: 8

Gabinet
ul. Leśna 14/4
87-800 Włocławek

Średnia ocen: 1,7/5
Nie wiem skąd tyle opinii negatywnych na temat Pani doktor Czekaj. Ja się leczę u Niej od 4 lat. Inni lekarze wcześniej nie mogli mnie wyprowadzić na życie bez bólu, a Ona to zrobiła i to w ciągu 3-4 miesięcy. A ból to był niesamowity, bo poszły mi kręgi w kręgosłupie. Mam do Pani doktor pełne zaufanie i polecam Jej fachowość. Na konsultacje przylatuję z Norwegii - BO WARTO !.
Opinia dodana przez: Szymon

Interniści w WłocławkuStrefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay stat