Lekarze Internista Włocławek

lekarz Wojciech Cader

Internista, Lekarz medycyny pracy

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "UNIMED"
pl. Wolności 17
87-800 Włocławek

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pana Doktora. Widać, że jest doświadczony i kompetentny. Najpierw przeprowadził bardzo szczegółowy wywiad, potem zbadał. Wyróżnia się komunikatywnością, przy tym jest bardzo miły i cierpliwy. Polecam! :)
Opinia dodana przez: Karolina

lekarz Mariusz Rok

Internista, Reumatolog

87-800 Włocławek

Świetny specjalista i przede wszystkim dobry człowiek. Wizyta trwa długo, bo lekarz zwraca uwagę na każdy szczegół, dokładnie tłumaczy, podsuwa świetne rozwiązania problemów
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Adam Górny

Chmielna 2/4 lok. 5
87-800 Włocławek

ok. tttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt

lekarz Anna Nowakowska

Internista, Lekarz rodzinny

Deszczowa 12
87-800 Włocławek

jestem bardzo zadowolona z wizyt u lekarza

lekarz Anna Wawrzonkowska

ul. Pawła Bojakowskiego 2/13
87-800 Włocławek

Kilka lat temu leżałam w szpitalu i ta właśnie Pani doktor zaskoczyła mnie swoją wiedzą, empatią i troską o pacjenta. Teraz poszukuję z nią kontaktu , jako że chętnie podjęłabym się leczenia u TEJ właśnie pani doktor prywatnie . Szkoda ze nie przyjmuje w żadnym ośrodku zdrowia. Bardzo szkoda.
Opinia dodana przez: Sonia

lekarz Katarzyna Michorzewska-Konieczna

Szpital Wojewódzki
87-800 Włocławek

Pani doktor Katarzyna Michorzewska to wspaniały człowiek, niezwykle oddany swoim pacjentom, przy tym bardzo profesjonalny lekarz. (J. Grygowski)

lekarz Aleksandra Zembik

Promienna 19/13
87-800 Włocławek

Lekarz z prawdziwego powołania dla ,którego dobro pacjenta jest najważniejsze. Pani Doktor życzę zdrowia.

lekarz Paweł Kochman

NZOZ "Na Plantach" we Włocławku
ulica Planty 29
87-800 Włocławek

Gdyby wszyscy lekarze byli tak kompetentni, NFZ nie miałby problemów finansowych, a pacjenci nie oczekiwaliby w kolejkach po kilka miesięcy. Lekarz rzeczowy i sympatyczny.

lekarz Beata Kubsik

Internista, Alergolog

87-800 Włocławek

Wspaniała,cierpliwa i życzliwa lekarka. Stosuje skuteczne leki nowej generacji.Zleca kompleksowe badania.Polecam.
Opinia dodana przez: Elżbieta

lekarz Magdalena Wycichowska-Wiśniewska

NZOZ "Na Plantach" we Włocławku
ulica Planty 29
87-800 Włocławek

Pani doktor bardzo przyjemna konkretnie podchodzi do pacjenta oraz do zglaszanych dolegliwości.Polecam, już kilka razy byłam u Pani doktor i za każdym razem byłam zadowolona .Bardzo dobrze ze przychodnia na Plantach ma tak dobrego interniste.

lekarz Kamilla Strembska

Internista, Kardiolog

Chocimska 1a
87-800 Włocławek

Bardzo mądra i profesjonalna lekarka ;chyba najlepsza ze wszystkich kardiologów we Włocławku. Ponieważ wyleczyła mnie z dolegliwości sercowych , już się nie leczę u żadnego kardiologa i pomimo wieku, trzymam się całkiem nieźle ;)
Opinia dodana przez: Sonia

lekarz Mariusz Strupiechowski

Angiolog, Internista

Gabinet Mariusz Strupiechowski
Łubna 5C
87-800 Włocławek

Polecam pana doktora. Uprzejmy, kompetentny, doradzi najlepsze metody leczenia. Wizyta prywatna w rozsądnej cenie.
Opinia dodana przez: Izabela

lekarz Anna Brożek-Gawrońska

NZOZ "Euromed" Magdalena Jaśkiewicz we Włocławku
ulica Kaliska 83D
87-800 Włocławek

Najlepsza Pani doktor jaką miałam okazję poznać. Sympatyczna, miła, rzaczowa, kompetentna. Bardzo zaangażowana, umiejąca wysłuchać pacjenta. Stawiająca diagnozę nie z powietrza, ale na podstawie badań. Polecam z czystym sumieniem. Pani doktor pozdrawiam serdecznie wdzięczna pacjentka
Opinia dodana przez: Katarzyna

Magdalena Jaśkiewicz

Endokrynolog, Internista

NZOZ "Euromed" Magdalena Jaśkiewicz we Włocławku
ulica Kaliska 83D
87-800 Włocławek

Najlepsza Pani Doktor z jaką kiedykolwiek się spotkałam. Wszystko dokładnie wytłumaczy,wysłucha i oczywiście z każdej wizyty wyszłam zadowolona. Oby więcej tak wspaniałych lekarzy.
Opinia dodana przez: Ewelina

lekarz Katarzyna Pawlak

Lekarz rodzinny, Internista

Konopnickiej 12
87-800 Włocławek

Bardzo dobry, przyzwoity lekarz. Pani Doktor kompetentna, poświęca czas pacjentowi, zainteresowana skutecznością leczenia, wyznacza wizyty kontrolne. Gorąco polecam.

lekarz Martina Żadan

Internista, Diabetolog

87-800 Włocławek

Rzeczowa . Tłumaczy dlaczego stosuje takie A nie inne leczenie A to u lekarzy nie jest częste. Poświęca dużo czasu pacjentowi.
Opinia dodana przez: Adam

Irena Łukaszewska

NZOZ Przychodnia Lekarska "Eskulap" we Włocławku
ulica Traugutta 10A
87-800 Włocławek

Lekarka godna polecenia.Z powołaniem i wielkim sercem.Ja i moja rodzina od wielu lat korzystamy z porad pani doktor.Jeśli pani doktor nie jest pewna diagnozy mówi to i dla pewności zleca dodatkowe badania.
Opinia dodana przez: Violka

lekarz Krzysztof Rutkowski

Reumatolog, Internista

Laboratorium Medyczne Synevo Włocławek Kilińskiego
Jana Kilińskiego 16
87-800 Włocławek

Bardzo dobry specjalista. Lekarz z dużym doświadczeniem, jego diagnozy są trafione. Profesjonalne podejście do pacjenta. Bardzo miła osoba. Polecam.

lekarz Anna Kokocińska

Lekarz rodzinny, Internista

Przychodnia Lekarska "Annmed"
Ostrowska 27
87-800 Włocławek

Wizyta u Pani doktor to zawsze bardzo pozytywne doświadczenie. Miła, zaangażowana, pomocna i zawsze robi wszystko aby pomóc pacjentowi. Wszelkie wątpliwości rozwiane przed wyjściem z gabinetu, pacjent może czuć się dobrze zaopiekowany i odpowiednio poinformowany o procesie leczenia. Bardzo polecam każdemu!
Opinia dodana przez: Kamil

lekarz Piotr Plecka

Onkolog, Internista

Centrum Diagnostyczno-Lecznicze "Barska" we Włocławku
ulica Barska 13
87-800 Włocławek

Szkoda, że tak źle oceniający Doktora nie mają odwagi się podpisać. Jest to bardzo dobry specjalista, który uratował mojego ojca. Wiem, że nie lubią Go niektóre pielęgniarki, bo wymaga od nich tego, czego od siebie DZIAŁANIA DLA DOBRA PACJENTA, a nie picia kawy w czasie godzin pracy.
Opinia dodana przez: Zenobia