Lekarze Internista Włocławek

Pulmonolog, Alergolog

NZOZ "Przy Żytniej" ul. Łanowa 25a
Łanowa 25a
87-800 Włocławek

Leczę się od jakiegoś czasu u Pani Doktor i jestem bardzo zadowolona. Pani Dr Rogozińska podchodzi do pacjenta z profesjonalizmem, wzbudza zaufanie do swoich kompetencji i dużego doświadczenia. Potwierdziły się słowa znajomego, że nie każdy lekarz poświęca tyle uwagi pacjentowi. Polecam gorąco
Opinia dodana przez: Anonimowo

lekarz Tomasz Jabłoński

Stacja Pogotowia Ratunkowego we Włocławku
ulica Lunewil 15
87-800 Włocławek

Bardzo kompetentny , potrafi w porę zdjagnozowac chorobę .Panie Doktorze wracaj Pan do Torunia,proszę podać obecny adres przyjmowania pacjętów. POLECAMY.
Opinia dodana przez: Aleksandra i Henryk

lekarz Marek Suski-Hauzner

Centrum Diagnostyczno-Lecznicze "Barska" we Włocławku
ulica Barska 13
87-800 Włocławek

Niestety nie dam dobrej opinii. Gdy zaczęło się u mnie źle dziać, lekarz stwierdził że to wiek, zwyrodnienia... Obecnie moja i tylko moja determinacja sprawiła,że światło dzienne ujrzały fakty, których lekarz nie widział lub nie chciał widzieć. Choroba tkanki łącznej, rzs, złe wyniki wątrobowe, nerek,krwi, ..jestem po koronarografii, 7x biorę leki krążeniowe/nie są jedynymi lekami. Nie każdy emeryt ma takie choroby , nie można być tak nieczułym,.. wiedza wtedy na ...
Opinia dodana przez: Basia

lekarz Zbigniew Czarnota

Al. Chopina 36/27
87-800 Włocławek

Pan doktor niestety chyba pomylił się z wyborem zawodu Pierwszy raz spotkałam się z taką sytuację aby Ktoś tak potraktował swojego Pacjenta.w ty W tym wypadku mojego męża. Sama wykonuje zawód medyczny i nie wyobrażam sobie takich po prostu chamskich zachowań.Nie będę opisywała tu szczegółów tylko napisze oficjalną skargę do Izby Lekarskiej. Drodzy Pacjenci , to Lekarze są dla Nas a nie odwrotie.Nie pozwalajmy na pomiatanie Namii traktowanie Nas Pacjentow ...
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Andrzej Sporny

Internista, Gastroenterolog

Królewiecka 42 lok. 7
87-800 Włocławek

Lekarz zpowolania badania przeprowadza dokladnie nieprawda jest ze to gbur chyba ze pacjent jes nie zdyscyplinowany lekarz go leczy a on swoje apozniej opwiada innym bzdury tbadania wykonuje bezbolesnie powoli a jak gogos boli to tak chyba mowia histerycy w poczekalni jest slychac jak ludzi ogarnia panika za nim lekarz zabierze sie do badania wiele zawdzieczam panu doktorowi dzieki niemu zyje inni lekarze nie poznali sie na mojej chorobie polecam

lekarz Piotr Tyrjan

ulica Przedmiejska 13/15/15
87-800 Włocławek

Lekarz aby postawić diagnozę bez wahania skierował mnie na TK oraz markery aby wykluczyć raka. Pomogło to w szybkiej diagnozie.
Opinia dodana przez: Jola

lekarz Dorota Olewniczak-Skonieczna

ul. Kaliska 83A/6
87-800 Włocławek

Bardzo dobra Pani lekarz, wszystko tłumaczy bardzo dokładnie i konkretnie. Poświęca czas dla pacjenta. Bardzo mi pomogła!
Opinia dodana przez: Robert

lekarz Tomasz Lisiak

Przychodnia "Prof- Med"
ulica Toruńska 222
87-805 Włocławek

świetny lekarz, super podejście do pacjenta, każdego traktuje priorytetowo, polecam z pełną odpowiedzialnością
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Joanna Białeta

Lekarz medycyny pracy, Internista

ulica Mielęcińska 1
87-800 Włocławek

Lekarz z prawdziwego powołania.Diagnozy - 100/100.Profesjonalistka w całym tego słowa znaczeniu,niewątpliwy przykład dla wielu lekarzy.
Opinia dodana przez: Krzysztof

lekarz Zbigniew Szafrański

Laboratorium Medyczne Synevo Włocławek Kilińskiego
Jana Kilińskiego 16
87-800 Włocławek

Bardzo dobry lekarz. Zbadał mnie i przyjął bardzo kompetentnie. Dokładnie zbierał wywiad, przejrzał wyniki badań i postawił prawidłową diagnozę (mam problemy z układem moczowym). Przepisał mi dobre i skuteczne leki, w najtańszych dostępnych postaciach handlowych, we właściwych dawkach na kg masy ciała. Znał dawkowanie z pamięci i nie wertował godzinami Leków Współczesnej Terapii ani innych branżowych leksykonów rozdawanych bezpłatnie przez firmy farmaceutyczne na zjazdach lekarzy. Znał podobnie jak ja mechanizm ...

lekarz Zbigniew Pawlak

Centrum Diagnostyczno-Lecznicze "Barska" we Włocławku
ulica Barska 13
87-800 Włocławek

Wyjątkowo arogancki i obrażający pacjenta lekarz Kolmedu. Brak wiedzy merytorycznej, brak właściwej diagnozy, uważa że pacjent oszukuje i naciąga go na zwolnienie. Tekst wygłoszony przez dr Pawlaka :"Nie dam Pani zwolnienia i co mi pani zrobi?" Podstawowy jego problem to brak empatii i cierpliwosci dla pacjenta. Do pacjenta podchodzi jak do oszusta
Opinia dodana przez: Jolanta

lekarz Andrzej Kasprzak

Internista, Endokrynolog

Gabinet Psychiatryczny
Reja 13 " Medyk "
87-800 Włocławek

Dziś byłam u Pana doktora z przerażeniem na twarzy po przeczytaniu tych komentarzy. I stało się zupełnie inaczej. Po wejściu do gabinetu byłam bardzo miło potraktowana nie wspomnę o wywiadzie, który trwał prawie godzinę. Wszystko zostało mi wytłumaczone odnośnie choroby tarczycy jak i innych chorób z którymi sie zmagam.

lek. med. Grażyna Czekaj

Internista, Reumatolog

ul. Leśna 14/4
87-800 Włocławek

Nie wiem skąd tyle opinii negatywnych na temat Pani doktor Czekaj. Ja się leczę u Niej od 4 lat. Inni lekarze wcześniej nie mogli mnie wyprowadzić na życie bez bólu, a Ona to zrobiła i to w ciągu 3-4 miesięcy. A ból to był niesamowity, bo poszły mi kręgi w kręgosłupie. Mam do Pani doktor pełne zaufanie i polecam Jej fachowość. Na konsultacje przylatuję z Norwegii - BO WARTO !.
Opinia dodana przez: Szymon

lekarz Violetta Jarecka

ulica Arentowicza 3/46
87-800 Włocławek

Bardzo miła pani doktor z super podejściem do pacjenta. Leki wypisane skuteczne, poświęciła odpowiedni czas na rozmowę i badanie.

lekarz Jan Rzepecki

Stacja Pogotowia Ratunkowego we Włocławku
ulica Lunewil 15
87-800 Włocławek

Lekarz bez powołania albo SOR Pana znieczulił. Potraktował mnie tak, że poczułam się, jakbym symulowała objawy dla otrzymania L4. Po badaniach na SOR rzucił mi kartkę i kazał iść do domu, po czym odwrócił się i poszedł. Na pytanie o powody tego jak się czuję odwrócił się i rzucił zdawkową odpowiedź, po czym znów ruszył w swoją drogę. Po pytaniu o L4 na ten dzień nawet się nie odwrócił. Zanim ...
Opinia dodana przez: Patrycja

lekarz Piotr Ignatowski

Internista, Epidemiolog

Przychodnia Nr 6
Kaliska 104a
87-800 Włocławek

Szacunku, cierpliwości oraz empatii do pacjenta niestety brak, nigdy nie spotkałam tak nieuprzejmego człowieka. Zdecydowanie odradzam jakichkolwiek porad i wizyt u Pana Piotra Ignatowskiego.
Opinia dodana przez: Julia

lekarz Tadeusz Kacprzak

Warszawska 7/9/19
87-800 Włocławek

Pseudolekarz, nie przyjemny, brak empatii, nie leczy, nie pomaga. Doprowadził pacjenta do zapalenia trzustki, tragicznego w skutkach. Tylko pieniądze dla niego są ważne.
Opinia dodana przez: pacjent

lekarz Justyna Kalinowska

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Amimed"
Wiejska 31
87-800 Włocławek

Kpina, pani doktor spóźnia się godzinę i wychodzi jakbym nic, bez słowa przepraszam. Ptak poszanowania dla czekających pacjentów.

lekarz Joanna Bolewska-Bolewicz

ul. Wieniecka 43
87-800 Włocławek

Niestety Pani Doktor podczas pełnienia swoich obowiązków w poradni rodzinnej nie znalazła czasu na zbadanie mojej córki. Odmowę przyjęcia dziecka umotywowała tym że ona nie jest z "gumy" i się nie rozdwoi. Chciałbym nadmienić, że na korytarzu w tym momencie było tylko dwóch pacjentów. Rozumiem że nie byłem umówiony na godzinę tego dnia ale to jest przecierz przychodnia rodzinna w szpitalu. Choroba nie zna godzin a wysoka gorączka dziecka wymaga ...

lekarz Mohammad Kohbandi

al. Jana Pawła II 121
87-800 Włocławek

Człowiek arogancki, złośliwy i chamski. Odradzam kontakt z tym pseudo lekarzem. Jak najdalej od tego człowieka. Nieludzki i podły to mało powiedziane. Do tego niedouczony, tacy ludzie z automatu powinni być pozbawiani prawa do wykonywania zawodu
Opinia dodana przez: Oliwia