lekarz Dorota Olewniczak-Skonieczna

2,7
2,5
2,2
2,7

nigdy więcej ważniejsza córka niż pacjent naganianie pieniędzy toruńskim placówką nie można uprosić się o badania specyjalistyczne

Bardzo dobra Pani lekarz, wszystko tłumaczy bardzo dokładnie i konkretnie. Poświęca czas dla pacjenta. Bardzo mi pomogła!

Nie polecam Pani doktor nie nadaje się na lekarza nie miła, brak emapatii a najgorsze w tym wszystkim że nie chcę sie Pani nawet zbadać pacjenta zamiast pomóc zaszkodziła odradzam.

Polecam, wyrozumiała Pani doktor. Umie wysłuchać i dobrać odpowiednie badania. Trafna diagnoza i dobrze dobrane leczenie

Ten Lekarz jest wielkim rozczarowaniem, zupełnie nie słucha pacjenta wykazując totalną ignorancję. Poprzez swoje zaniechanie znacząco pogorszył się stan mojego zdrowia zamiast w tydzień będę dochodzić do zdrowia co najmniej trzy miesiące. W moich planach skarga do izby lekarskiej.

Nie polecam Brak empatii i złe diagnozy.Albo Pani doktor wypaliła się zawodowo,albo nie nadaje się na lekarza. Mało sympatyczna

Nie polecam