lekarz Piotr Tyrjan

Internista

1,3

Wyjątkowo chamski typ. Pcha wziernik jak w rurę kanalizacyjną. Nic nie tłumaczy w trakcie ani po badaniu. Opis wyjątkowo okrojony, nie podane PH i wile innych parametrów. nie ma badania na heliko bakter pyroli. To nie pierwsza moja gastroskopia i mam porównanie. Dodam że byłem prywatnie. Nie polecam go nikomu. Ja badanie jestem zmuszony powtórzyć u dobrego lekarza.

Bardzo niemily a wręcz gburowaty lekarz. Zerowa empatia dla pacjenta. Ciągle się spieszy i poświęcą mniej niż minimum czasu. Do tego niedelikatny-po badaniu wszystko boli parę dni. Pozwala sobie na niestosowne uwagi i opinie. Irytuje się gdy pacjenta coś boli-ostatecznie gastroskopie i kolonoskopie robimy sobie dla przyjemności bólu (chyba? według tego Pana), więc nie ma zrozumienia dla czyjegoś cierpienia. Nie potrafi zrozumieć ze badania boli i może boleć różnie różne osoby, co zależy do choroby i stopnia odczuwania bólu u różnych osób. ZDECYDOWANIE NIE POLECAM!!!!!

Najgorszy gastrolog w miescie!!!! Nie polecam. Nie robi wycinkow na heliko bakter, niesymatyczny gbor. Nie polecam. Lepiej isc do innego niz do niego.