dr n. med. Zenobia Czuszyńska

Reumatolog

3,6
3,6
3,7

Pani Doktor jest miła, ale chyba nie tego oczekujemy przychodząc z problemem czy bólem, lecz kompetencji. A co do tego mam wątpliwości czy je posiada w przypadku chorób tkanki łącznej, które są bardziej skomplikowane. Niestety zbywa wiele objawów i wskazówek danych przez pacjenta, robi jedne badania na przeciwciała, i jeśli wyszły dobrze, to przecież nie ma potrzeby powtarzać po roku czy dwóch... A po kilku wizytach kontrolnych stwierdza, że w zasadzie to ona nie ma już tu nic do roboty, bo przecież wyniki są dobre, a te objawy to na pewno od mojej innej choroby i nie ma sensu żebym przychodziła na kolejną wizytę (mimo posiadania jednej potwierdzonej choroby tkanki łącznej i kilku chorób autoimmunologicznych, przy któych jest b.duże ryzyko rozwinięcia się kolejnych)... jednym słowem gdy p.doktor nie ma pomysłu, to uwalnia się od pacjenta, aby przypadkiem NFZ nie musiał zbyt dużo płacić... smutne to jest. Nie polecam

Bardzo miła i kompetentna osoba. Jestem zadowolona z wizyt i ze sposobu podejścia do pacjenta. W leczeniu kieruje się nie tylko wynikami badań, ale również uwzględnia samopoczucie chorego.

Super lekarz. Super człowiek. Gdyby wszyscy tacy byli jak Pani dr. Czuszyńska świat byłby lepszy. Chylę czoła Pani doktor!

Wydawało się, że jest trochę niechętna do szerszej rozmowy i może trochę nieprzystępna, jednak zorientowałem się po czasie, że najważniejsze w tej wizycie było to, że chyba naprawdę i bardzo szczerze życzyła mi zdrowia. Zdaje się, że dobrze rozumie z jak poważnym problemem zmagają się chorzy, zwłaszcza ze strony mentalnej. Nie doceniłem tego od razu. Empatia i zrozumienie u lekarza to podstawa, a bez umysłu i prawidłowego nastawienia psychicznego się nie zwycięży. Rozumie problem pacjenta, nie tylko leczy.

Udaje że leczy przepisując wszystkim antybiotyki razem ze sterydami. Efekt - po chwilowej poprawie spowodowanej sterydami choroba rozwija się nadal. Wmawia chorym, że ich leczy mimo iż tak naprawdę to nie jest leczenie. Dopiero po zmianie lekarza dowiedziałam się że chorobę można wyleczyć i żyć bez bólu.

tak jak wszyscy lekarze wykorzystują fakt ze trzeba czekać na wizytę w zwykłej poradni prawie 1 rok, więc człowiek płaci bo nie ma innego wyjścia, oczywiście brak paragonu, nie ma nawet żadnego potwierdzenia odbytej wizyty , żadnej założonej karty czyli nie ma śladu po wizycie, a Pani doktor nie przejrzała nawet wszystkich badan , takich lekarzy jest niestety w Polsce ciągle bardzo dużo czyli głównie nastawionych na kasę a nie na leczenie drugiego człowieka ...

Pawdziwy lekarz z powołaniem, a nie z przypadku.

Pawdziwy lekarz z powołaniem, a nie z przypadku.

Wspaniała kobieta- suuuper lekarz. Polecam gorąco wszystkim..

Wspaniała kobieta- suuuper lekarz. Polecam gorąco wszystkim..

jest to lekarz któremu można ufać, leczę się już kilka lat i każda wizyta jest dla mnie nadzieją na lepsze jutro

Oschła, wyniosła, nie słucha pacjenta, nie przejawia zainteresowania jego osobą, ani problemem. Nie polecam, strata czasu.