lekarz Barbara Kołtuńska-Świeca

2,5
2,7
2,7
2,5

NIE POLECAM pani doktor. Pani zamiast zająć się swoją pracą czyli badaniem zajmuje się obrażaniem i oczernianiem wizerunku pacjenta. Zachowanie to jest naganne. Swoją opinię na temat wyglądu pacjenta może schować sobie w kieszeń. Serdecznie nie polecam !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pani doktor chyba już się nie chce być lekarzem, a nawet przyzwoitym człowiekiem. Przyjmuje sobie pacjentów z dwugodzinnym opóźnieniem, od progu obraża pacjenta, zwracając się do ludzi bez żadnego szacunku. Nie zleca żadnych badań, chociaż choroba jest przewlekła. Przepisuje najgorsze z leków, a na protesty i zapytanie, czy nie ma innego sposobu leczenia ma odpowiedź- zastrzyki są łatwiejsze! zdecydowanie NIE POLECAM!

Może na prywatnej praktyce Pani doktor jest super lekarzem....ja widocznie miałam pecha. "Pomoc" Pani doktor na pogotowiu polegała na wysłaniu pacjenta na test :PCR, oczywiście nie tknęła go nawet kijem, bo,,,,nieszczepiony. Pierwszy raz spotkaliśmy się z takim potraktowaniem. Korzystam czesto z prywatnych usług przeróżnych lekarzy, niemniej z Pani usług na pewno nie skorzystam. Z wiadomego powodu. NIE POLECAM :(

Pani doktor dobrze postawiła diagnozę, ale od roku nie zleca badań mimo iż choroba jest przewlekła i biorę na nią silne leki które mają negatywny wpływ na narządy wewnętrzne. Rozglądam się za innym lekarzem.

pani dr bardzo dobrze wyjaśnia chorobę i poświęca dużo czasu

pani dr bardzo dobrze wyjaśnia chorobę i poświęca dużo czasu

Świetny lekarz, poświęciła mi dużo czasu, chociaż na NFZ, i dzięki zaleceniom wreszcie nastąpiła duża poprawa mojego zdrowia. Ustawiła leczenie i kolejne wizyty.