lekarz Mirosława Michalska

Internista, Kardiolog

2,7

U pani doktor miałam kilka wizyt z dwójka dzieci. Każda wizyta odbywała się w bardzo miłej i profesjonalnej atmosferze. Pani doktor poświęca dużo czasu na małego pacjenta ,bardzo dokładnie bada i czuć, ze ma podejście do dzieci. Nie jest lekarzem, który od razu na wszystko przypisuje antybiotyk,co jest dużym plusem moim zdaniem. Wszystkie diagnozy postawione przez panią doktor były prawidłowe.

Pani doktor jest neonatologiem i podczas wizyt w przychodni z moim młodszym synkiem zawsze proszę żeby zapisano mnie właśnie do Niej.

lek. Mirosława Michalska jest bardzo nieprzyjemną kobietą, zazwyczaj ma zły chumor!!!