Monika Droździel

Położna

Anioł 😀Cudowna osoba😀Bez niej nie dałabym rady😀 Mega profesjonalizm z jej strony😀 Wszystko co mówiła się sprawdziło😀Czułam się przy niej bardzo komfortowo😀Gdybym rodziła ponownie, to tylko z nią😀😀😀

Geniusz w swoim fachu. Bardzo konkretna, skoncentrowana na zadaniu, otwarta, kontaktowa, bezposrednia i rzetelna osoba. Urodziłam z Moniką drugą córkę. Był to genialny poród i to za sprawą Moniki właśnie. Na każdy kryzys spowodowany bólem odpowiadała propozycją, która doskonale wpisywała się w moje potrzeby. Była czuła, ciepła, stanowcza jak trzeba. Oszczędziła mi krocze (mimo naprawdę sporego dziecka), pozwoliła mi na dużo swobody w trakcie I i II okresu porodu. Nie przesadzając - dużo było metafizyki w tym, jak poprowadziła cały poród. Polecam ją z całego serca!

Geniusz w swoim fachu.

Rodziłam w sierpniu 2013 roku.Z całego serca polecam Monikę Droździel. Bardzo kompetentna, ciepła, miła i taktowna osoba. Poród z nią wspominam bardzo dobrze, wspierała w momentach kiedy traciłam wiarę, że dam radę. W tej wyjątkowej chwili jaką jest przyjście na świat naszego dziecka właśnie ktoś taki jak Monika powinien być przy nas.

Gorąco polecam tą Panią- super babka.

Gorąco polecam tą Panią- super babka.

Panie Monika, w zeszłym roku (2012)towarzyszyła mnie i mojemu mężowi w bardzo trudnej sytuacji jaką jest urodzenie (przedwcześnie) martwego dziecka. Kiedy trzeba stanowcza, taktowna, ciepła, fachowa i bardzo opiekuńcza. Dzięki niej i reszcie zespołu mimo tak trudnych przeżyć nie mamy "traumy szpitala" i na pewno do nich wrócimy - mam nadzieję w milszych okolicznościach.

Wciąż poszukujesz "Położna Warszawa"?

Dominika Herlenius-Sawicka

Gabinet lekarski