Natalia Kołodziej-Wojciechowska

Czy wiecie w jaki dni Pani dr ptzyjmuje prywatnie? Czy trzeba się rejestrować i jeśli tak, to pod jakim numerem? Bo na internecie znalazłam kilka.

nie jestem zadowolona, poleciła mi lekarza koleżanka, przed wizytą przeczytałam opinie na necie i podeszłam do wizyty już zadowolona, niestety nie czuję się jakby moja osoba doktor obchodziła, nie czuję żadnej empatii, czy to na wizycie prywatnej czy państwowej, być może miałam za duże oczekiwania, których niestety doktor nie spełniła

Pani dr jest zdecydowanie kompetentną i doświadczoną osobą, moge ja z czystym sumieniem polecic. Ceny nie sa zbyt wygorowane wiec jesli chcecie miec fachowa i serdeczna opieke to zapraszam

Serdecznie polecam, Pani Doktor prowadziła moją ciążę spełniła wszelkie moje oczekiwania (200%normy). Zawsze uprzejma, odpowiedziała na wszelkie moje pytania, wyjaśniła wszelkie wątpliwości doradziła a nawet podnosiła na duchu.

Chodzę do tej pani doktor od ok. 10 lat, prowadziła dwie moje ciąże - polecam pod każdym względem. Zawsze wysłuchuje wszystkich pytań, przystępnie wyjaśnia, zawsze tłumaczy, co robi i w jakim celu (badania, leczenie), podchodzi kompleksowo, zwraca uwagę na różne objawy. Osoba sympatyczna, kontaktowa, rzeczowa.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Szczecin"?

Katarzyna Oronowicz

ul. Szafera 24a
Szczecin
Prywatny Gabinet Lekarski
Milczańska 6 lok. 5
70-117 Szczecin

Katarzyna Strojny

Niepubliczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Prawobrzeże - Medyk"
ul.Kostki Napierskiego 6c, 70-783 Szczecin
70-783 Szczecin