mgr Olimpia Przyjemskamgr Olimpia Przyjemska - zdjęcie profilowe

mgr Olimpia Przyjemska

Dietetyk dziecięcy, Dietetyk

Dietetyk sportowy. Autorka licznych artykułów z zakresu zdrowego odżywiania oraz zasad wspomagania suplementacyjnego, publikowanych na łamach ogólnopolskich pism sportowych. Ekspert ds. odżywiania w zakresie nadwagi, otyłości i zaburzeń żywienia związanych z dysfunkcjami metabolicznymi. Ponadto specjalizuje się w projektowaniu i wdrażaniu zaawansowanych planów żywieniowo-suplementacyjnych w sporcie wyczynowym i amatorskim zarówno na etapie przygotowań jak również startów w zawodach.

Polecam. Wizyta trwała 40 min, w sumie nie wiem czego powinnam się spodziewać, jadło spis otrzymałam szybko, dopasowany do mnie, waga spada więc myślę że zdecydowanie mogę polecić

Polecam Panią Olimpię!! Pełen profesjonalizm wielkie, zaangażowanie i poświęcenie w wykonywaniu swojej pracy.Potrafi porozmawiać ,i zmotywować w chwilach słabości :)

Pani Olimpia to bardzo dobry specjalista. Nie zgadzam się z negatywnymi opiniami na Jej temat. Coś tutaj pachnie czarnym pijarem..... Ja polecam ją wszystkim bo bardzo pomogła mnie i wielu innym osobom. To jak poświęca swój czas doradzając ludziom na wielu forach znaczy, że jest życzliwa i pomocna. Nie wierzę aby nie odpisywała na maile... To kompetentna i rzetelna osoba. Polecam!!!!!!

waga idzie w dół z czego jestem zadowolona ale niestety mam zgagi czego nigdy wcześniej nie miałam...

waga idzie w dół z czego jestem zadowolona ale niestety mam zgagi czego
nigdy wcześniej nie miałam...

Polecam. Zdecydowanie o to mi chodziło szukając dietetyka. Otrzymałem fachową poradę, jadłospis dopasowany do mnie i wszelkie wskazówki. Czekam teraz na efekty. Motywacji nie brakuje. Polecam. Świetny fachowiec z odpowiednim podejściem!