mgr Patrycja Mazur

Dietetyk

Jestem pod ogromnym wrazeniem pani dietetyk.Całe zycie bylam otyla.Probowalam na wlasna reke przeroznych diet. teraz juz w menopauzalnym wieku zaczely mnie dopadac choroby.Cholesterol cukrzyca otylość drugiego stopnia. Potrzebowalam pomocy i trafilam na cudowna pania dietetyk. Dopiero 2 miesiac a juz 10kg mniej i wyniki znaczaco sie poprawily

Pani dietetyk przyjmuje w Żninie w Epoce w soboty. Schudłam już 8kg a jestem już 2 miesiąc na diecie, dla mnie to doskonały efekt. Jeszcze tylko 3-4kg mniej i będę usatysfakcjonowana. Warto przejść się do Poradni Dietetycznej Kalorii a nie na własną rękę próbować diet cud.

Jej rady, pomysły i dieta okazały się nie skuteczne w moim odchudzaniu.

Jej rady, pomysły i dieta okazały się nie skuteczne w moim odchudzaniu.

Wizyta była bardzo miła, własnie takiej oczekiwałam.. Mogłam liczyć na doradztwo i fachowe podejście. Efekty są juz widoczne wiec jestem bardzo zadowolona ze tutaj trafiłam ;) Polecam

Szedłem do poradni z niedowierzaniem, po wizycie zostałem mile zaskoczony podejściem profesjonalnym a na efekty po wykupieniu diety nie musiałem długo czekać. Jestem z siebie i z poradni bardzo zadowolony. Zadaję sobie pytanie dlaczego tak długo odkładałem wizytę :) Polecam

Wciąż poszukujesz "Dietetyk Żnin"?

mgr
Paulina Szczechowicz