lek. dent. Piotr Czarnek

Najlepszy lekarz jakiego znam. Pelen profesjonalizm, lekarz bardzo uprzejmy. Kazda wizyta na wysokim poziomie. Polecam!!

Niestety NIE polecam tego stomatologa. Doktor wykonał zabieg leczenia kanałowego, gdy wróciłam do gabinetu z ciągle bolacym zębem dowiedziałam się że mam niski próg tolerancji na ból i kazał czekać, czekałam a efektem tego jest obecnie zapalenie sięgające kości a ząb nadaje się do wyrwania.

Jeśli ktoś szuka dobrego chirurga do usuwania ósemek to tylko ten lekarz!!! Bardzo polecam! Lekarz bardzo doświadczony, prawdziwy fachowiec, ma kilkudziesięcioletnie doświadczenie w chirurgii , stąd tylko do niego chodzę i szczerze polecam!

Absolutnie najlepszy stomatolog u ktorego bylam. Chodze do niego od lat. Przesympatyczny czlowiek, kompetentny, wizyty u niego sa calkowicie bezstresowe, traktuje pacjenta z ogromna zyczliwoscia i powaznie podchodzi do pracy. Nigdy nie zmienie pana Piotra na innego dentyste. Polecam calym sercem zwlaszcza ludziom u ktorych wizyta u dentysty zawsze powoduje stres, strach i nerwy.

Świetny fachowiec, sympatyczny człowiek. Wiele razy ratował z opresji. Zawsze niezwykle skutecznie, całkowicie bezbolesnie.

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Kraków"?

Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej Cichoń
Borelowskiego - Lelewela 13, 9441745024