dr n. med. Piotr Kłosiński

Traumatolog, Ortopeda

Polecam, fachowiec. Jestem po operacji usunięcia dysku L5/S1 wykonanej przez Dr Kłosińskiego. Dziękuję.

Dziękuję.

Czekałam z wystawieniem opinii rok, żeby móc ocenic efekty długofalowe, jedynie wiarygodne. U mojej mamy, ponad rok temu, zdiagnozowano patologiczne złamanie kręgu L2 w wyniku posterydowej osteoporozy (w przebiegu RZS) z zaczynającym się niedowładem kończych dolnych. Jesteśmy z województwa śląskiego, polecił nam doktora Kłosińskiego inny lekarz, do którego mama zgłosiła się na początku. Doktor Kłosiński przeprowadził zabieg wszczepienia implantu w chorym odcinku kręgosłupa. Tylko dzięki Jego umiejętnościom, wiedzy i doświadczeniu mama nie skończyła na wózku inwalidzkim z całkowitym paraliżem od pasa w dół i CHODZI! Na pewno tylko Jego poprosimy ...

U mojej mamy, ponad rok temu, zdiagnozowano patologiczne złamanie kręgu L2 w wyniku posterydowej osteoporozy (w przebiegu RZS) z zaczynającym się niedowładem kończych dolnych. Jesteśmy z województwa śląskiego, polecił nam doktora Kłosińskiego inny lekarz, do którego mama zgłosiła się na początku. Doktor Kłosiński przeprowadził zabieg wszczepienia implantu w chorym odcinku kręgosłupa. Tylko dzięki Jego umiejętnościom, wiedzy i doświadczeniu mama nie skończyła na wózku inwalidzkim z całkowitym paraliżem od pasa w dół i CHODZI! Na pewno tylko Jego poprosimy o wymianę stawów kolanowych mamy. Panie doktorze, dziękujęmy! Jest Pan nieoceniony!

Znam bardzo dobrze Piotra, to On operował moją córkę po wypadku komunikacjnym na krągosłupie szyjnym gdzie były bardzo poważne problemy.Dzięki Niemu moja córka wyszła bez szwanku.Wedle mojej wiedzy jest fachowcem wielkiego formatu .Pozdrawiam Pana Piotra Kłosińskiego.

Na problemy z kręgosłupem zdecydowanie polecam. Dwa miesiace po usunięciu dyskopatii czuje sie super zero dolegliwości. Jeszcze raz polecam.

Jeżeli ktoś ma problemy z kręgosłupem - to tylko dr. Kłosiński. Mnie przez kilka lat dokuczał ból w odcinku lędźwiowym, potem zaczęłam tracić czucie w nodze. Wynik rezonansu: kręgozmyk 9 mm. Dr Kłosiński na konsultacji powiedział że konieczna jest operacja (stabilizacja implantem tytanowym L4/L5/S1), bo w przeciwnym razie w niedalekiej przyszłości czeka mnie wózek inwalidzki. Uprzedził mnie że najprawdopodobniej operację trzeba będzie przeprowadzić w dwóch etapach: z dostępu tylnego, a potem z przedniego. Dokładnie wyjaśnił postępowanie i późniejszą rehabilitację oraz ograniczenia wynikające z unieruchomienia odcinka lędźwiowego. Owszem, bałam sie bardzo, ale zaufałam Panu dr. To było trzy lata temu. Teraz czuję się rewelacyjnie; nic mnie nie boli, jestem aktywna: ćwiczę, chodzę na basen. A co najważniejsze Pan dr przez swoje zaangażowanie, troskę i kompetencje daje wiarę, że są lekarze którym w pełni można zaufać. Z całego serca polecam!

Wciąż poszukujesz "Traumatolog Kraków"?

Rafał Więcek

USG ortopedyczne
Gabinet Krowodrza (Łobzów)
Zakątek 13/36
Słomczyńskiego 18/47
ul. Zachodnia 10/61
Os. Hutnicze 6/134
Ortoklinik Specjalistyczny ośrodek ortopedii i traumatologii narządu ruchu w Krakowie
Lubicz 25, lok 16
Szpital Ortopedicum