mgr Piotr Kotajny

Fizjoterapeuta

Miałem okazję pracować z Panem Piotrem po rekonstrukcji ACL. Moim zdaniem super. Pracuje teraz w Klinice Św. Łukasza w Bielsku. Ja gram po zabiegu w piłkę i kolano trzyma bardzo dobrze. Jest na bierząco z wiedzą i umiejętnościami i to widać. Polecam

Pan Piotr to fizjoterapeuta z potencjałem, bardzo dużą wiedzą , fachowością, cierpliwością, ogromną skutecznością. Konsekwentny w przełamywaniu lęku przed niektórymi ćwiczeniami a przy tym dajacy poczucie bezpieczeństwa. Magda.M.

Pan Piotr doprowadzał moje kolano do użytku po rekonstrukcji ACL. Wszystko bardzo rzeczowo omówił, każdy etap rehabilitacji kolana szczegółowo zaplanowany a przy okazji rozwiązał mój stary problem z plecami. Polecam jak najbardziej, potężna wiedza i super kontakt z pacjentem.

Najlepszy fizjoterapeuta w woj. śląskim, jak do tej pory nie znalazłam tak dobrego i tak kompetentnego fizjoterapeuty. Polecam jak najbadziej

Polecam! Rzetelnie wykonuje swoją pracę, chorobę potrafi wytłumaczyć w sposób zrozumiały dla zwykłego człowieka. Bardzo miły i sympatyczny!

Wciąż poszukujesz "Fizjoterapeuta Pszczyna"?

Jastrzębie-Zdrój
Bąków