dr Piotr Mydlarz

Ginekolog

Kompetentny, rzeczowy lekarz, odpowiada rzetelnie na wszystkie pytania. Prowadził moją drugą ciążę. W przeciwieństwie do wielu innych lekarzy nie każe się faszerować witaminami, badać częściej niż to konieczne i natrząsać się nad samą sobą, a mimo to czułam się "zaopiekowana" i wiedziałam, że jestem w dobrych, czujnych rękach. Zdecydowanie polecam.

Bardzo uprzejmy lekarz który poświęca tyle czasu pacjentce ile ona potrzebuje. Dokładnie odpowiada na pytania, czuje ze jestem pod dobrą opieka. Prowadzi moja pierwsza ciążę i jestem bardzo zadowolona.

Jestem bardzo zadowolona z niego. Prowadzi moją ciaze i czuję że jestem w dobrych rękach. Poświęca tyle uwagi ile potrzebuję-jeśli mam jakieś pytania zawsze spokojnie wytłumaczy. Polecam

Bardzo dobry lekarz, prowadził moją ciążę - tłumaczył, rozwiewał wątpliwości ale również nie pozwalał na to bym sie rozkleiła - nieplanowana ciaza. Polecam..

BARDZO DOBRY FACHOWIEC, POMOCNY, RZETELNY. GODNY POLECENIA

BARDZO DOBRY FACHOWIEC, POMOCNY, RZETELNY. GODNY POLECENIA

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Gogolin"?

Gogolin
Poradnia Ginekologiczna
47-300 Krapkowice
Specjalistyczny Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "NA POCZTOWEJ"
ulica Pocztowa 12
47-300 Krapkowice