lekarz Piotr Nogal

Okulista

Witam, w moim przypadku leczenie Pana doktora nie przyniosło żadnego pozytywnego skutku. Zapewniał, że wyleczy mnie z potwornych migren. Wydałam dużo pieniędzy, jedna wizyta to koszt 300zł, było ich kilka plus koszty zabiegu (450zł) i dojazdów. Zmarnowane pieniądze, czas i duże rozczarowanie bo migreny nadal są potworne. Nie polecam.

Wspaniały lekarz, wyjątkowy człowiek, stawił czoła czemuś tak paskudnemu jak migrena. Mi dał nowe życie. Nie miałam irydotomii ale krople pomogły do tego stopnia, że jeszcze w to nie mogę uwierzyć i na razie odwlekam zabieg.

witam,nie polecam piotra nogala z Lubina obiecywał rzeczy niemożliwy w naszym przypadku uzdrowienie z migren lecz tonacy brzytwy sie chwyta wieć zaufaliśmy,wszystko okazało sie mistyfikacją,dużo szumu straconego czasu,pieniędzy, zero efektu

Pan Doktor bardzo nam pomógł. Dominik mój syn zachorował przed pierwszym rokiem życia, lekarze nie dawali mu żadnych szans na normalne funkcjonowanie mówili "będzie roślinką" wymyślali coraz gorsze choroby, a z wyników nic nie wychodziło. Ratowaliśmy syna jak tylko mogliśmy rehabilitacje itd. dużo pomogły ale on bardzo cierpiał uderzał głową o ścianę płakał dopiero pan Doktor pomógł nam zrozumieć co nasz kochany pięciolatek przechodzi. Byłam w szoku jak pan doktor patrząc mu w oczy mówił o jego chorobie o tym co przechodzimy na co dzień tak jak by nas znał, nie spodziewałam się takiej opinii, po wyjściu płakałam jak małe dziecko. Powtarzałam tylko Dominik walczymy dalej, teraz mamy wsparcie, ktoś w końcu nam pomoże. Leczymy się u pana Doktora i nie za pieniądze. On jak nas widzi wybiega na korytarz z uśmiechem na twarzy i wita się z nami. Zawsze podtrzymuje nas na duchu, a my walczymy dalej teraz już nie sami. Mój syn chodzi do przedszkola bawi się z dziećmi już nie miewa tak częstych ataków migrenowych. Polecam Pana Doktora to dobry lekarz a przede wszystkim dobry człowiek

Cierpie na częste i uporczywe migreny,doktor Nogal zapewniał w 100% że po zabiegu irydotomii oka migreny ustąpią całkowicie,zabieg się odbył,po nim kolejny lecz to nie pomogło,w moim przypadku metoda okazała się nieskuteczna,migreny nie ustapiły,osobiscie odradzam

Wciąż poszukujesz "Okulista "?

OKOAKCENT Specjalistyczny Gabinet Okulistyczny dr.n.med.Marek Hanarz
Kalwaryjska 63

Medix
Plac Ludwika Hirszfelda 17, Wrocław
Wrocław

Agnieszka Nicpoń