lekarz Piotr Plizga

Pediatra

Poswiecony czas, uprzejmosc, bez zarzutu. Jednak podanie dziecku z obciazeniem alegia na penicyline- antybiotyku z jej pochodna to calkowity brak kompetencji i narazenie zycia. Lekarz byl poinformowany! Walka ze skutkami uczulenia jest nieprzyjemna i bolesna.

Poswiecony czas, uprzejmosc, bez zarzutu.
Walka ze skutkami uczulenia jest nieprzyjemna i bolesna.

Ja z moją Żoną jesteśmy bardzo zadowoleni z usług pana Piotra. gdyby nie on nasze dziecko nie raz by cierpiało, leczy bez antybiotyków o ile nie zajdzie taka potrzeba. Wyprowadził naszą małą córeczkę z bardzo poważnej choroby. Nie zmienimy go za nic. Bardzo polecam

Nie polecam! Gluchy na prosby w kwestii oceny rozwoju mojego dziecka choc mowilam kilka razy ze cos jest nie tak w kwestii rozwoju ruchowego,byc moze moje dziecko juz dawno skonczylo by rehabilitacje i dorownalo rowiesnikom a Pan P. nie widzial niczego zlego dopiero jak sprawa sie poglebila dal skierowanie do rwhabilitanta zamiast neurologa....nie zycze zadnej matce zeby tak potraktowal jej dziecko!

Moje dziecko trafiło na wspaniałego lekarza,zamiast antybiotyków jest leczony syropami.We wrześniu dostał szczepionkę uodparniającą i już szósty miesiąc dziecko zdrowe.Jestem szczęśliwa,że Pan Doktor prowadzi mojego synka,naprawdę bardzo dobry lekarz,ma podejście do dzieci.Mama Kubusia

byłam dziś pierwszy raz z tygodniową córeczką, jestem bardzo miło zaskoczona, lekarz kompetentny, przemawia przez niego stoicki spokój, dzieciątko bada rewelacyjnie, prowadzi pamięć danych w komputerze, co też jest bardzo ważne. wzbudził moje zaufanie i będę go polecać wszystkim! Makulinka

Makulinka

Wciąż poszukujesz "Pediatra Nysa"?

Rubinowa 5
48-300 Nysa