lekarz Przemysław Ciesielski

Proktolog

Wyśmienity Pan Doktor, polecam wszystkim cierpiącym, zarówno przed jak i po zabiegu. Jeśli nie jesteście zdecydowani to uwierzcie, że oddajecie się w ręce prawdziwego specjalisty, który ze spokojem wyjaśni wszystko. POLECAM na 200 % Pana Doktora.

Bardzo dziekuje. Sprawnie przeprowadzona operacja, kompleksowe przygotowanie , dokladnie krok po kroku wyjasnione kolejne etapy kuracji. Dodatkowo zrobiona kosmetyka. Polecam!!

Bardzo sympatyczny lekarz. Wspaniale zajmuje się pacjentem, w miarę swoich możliwości. W łatwy sposób opisuje dalszy przebieg leczenia. Polecam tego lekarza :)

Polecam tego lekarza :)

Dr Ciesielski to najbardziej profesjonalny, życzliwy, oddany pacjentom i przemiły lekarz chirurg,jakiego znam.Godny polecenia:)

Doktor Ciesielski jest lekarzem który wie co mówi i wie co robi, to się wyczuwa .Takie jest moje zdanie.Polecam wszystkim cierpiącym.