lekarz Rafał Cygan

Chirurg ogólny

no cóż, powiem krótko uratował życie mojej mamie. lekarze w Szpitalu na Wrocławskiej leczyli ja na rwę kulszową a okazało sie ze ma niedrożność jelit,.czas leczenia bardzo długi ale sie udało.Podejście do pacjenta i rodziny pełne podziwu.Dziękuje mu za troskę, zaangażowanie pełne, zero spychologii, wiedzę i za mamę. Pozdrawiam z całym szacunkiem.

Lekarz, któremu zależy na pacjentach, kompetentny, rzeczowy, bardzo uprzejmy, a przy tym delikatny i sympatyczny. Zdecydowanie godny polecenia - widać, że to lekarz z powołania!

Niesamowity lekarz, który zasługuje na same najlepsze słowa i opinie. Kompetentny z ogromną wiedzą, fajnie też traktuje swoich pacjentów, do każdego podchodzi indywidualnie, umie się dogadać.

Uratował mi życie! Naprawił błąd innego lekarza, który to odesłał mnie domu z niedrożnością jelit w wyniku zrostu pooperacyjnego. Kompetentny, miły, wzór lekarza zatroskanego o pacjenta.

Ja jestem pacjentką z Tarnowa i muszę powiedzieć, że to jeden z lepszych lekarzy na jakiego do tej pory trafiłam. Kompetentny i profesjonalny. Bardzo oddany swojej pracy.

Wciąż poszukujesz "Chirurg ogólny Kraków"?

Klinika chirurgii
ul.Kopernika
Kraków

Specjalistyczny Gabinet Urologiczny
Targowa 5/1

Marek Woźniak

Chirurg ogólny
Gabinet chirurgii ogólnej i laserowej
Piłsudskiego 11
32-020 Wieliczka