Rafał Leszcz

Fizjoterapeuta

Mi groziła operacja kręgosłupa i dopiero to zmobilizowało mnie (szkoda ,że tak późno....) do zasięgnięcia porady u dobrego specjalisty. Dziś bardzo się cieszę z tej decyzji,bo operacja nie była wcale konieczna jak się okazało.

Bóle kręgosłupa szyjnego to chyba jego specjalność. Bardzo mi pomógł i przede wszystkim doskonale zdiagnozował problem. Gabinet Orto-Med znajduje się w Starych Babicach, troszkę trzeba poszukać, ale warto!!!!!

Uczęszczałam do Pana Rafała w trakcie ciąży, gdyż bardzo męczyły mnie bóle kręgosłupa. Gdyby nie koleżanka pewnie wogóle nie dowiedziałabym się o tym gabinecie i nie pomyślała o terapii tylko męczyła się dalej. Byłam bardzo zadowolona-efekty były szybko, a wizyty bardzo sympatyczne (Pan Rafał jest zawsze uśmiechnięty-ci, którzy byli wiedzą).

Wciąż poszukujesz "Fizjoterapeuta Stare Babice"?

SPZOZ Warszawa Wola-Śródmieście
ulica Ciołka 11