Rafał Zdun

3,9

7 minut tyle trwa wizyta u Doktora niezrizumiale mówi i zero zainteresowania co i dlaczego....moje odczucie po wielu latach korzystania ze tylko Kasa się liczy nic więcej 😈😤

Polecam z całego serca! kompetentny i uprzejmy lekarz!rzadko takiego spotkać już po pierwszej wizycie wiedziałam że go nie zmienię! do tej pory na takiego nie trafiłam a bywała u wielu! poprostu przyciąga do siebie! zajmował się mną bez zastrzeżeń w ciąży ale również odbierał mój poród (wywolywany) ! szkoda że tak mało jest takich lekarzy! Wszystkiego dobrego Doktorze ;-)

Lekarz, który patrzy na ilość PLN, a nie na jakość wizyty. Od lat byłam pacjentką i nie miałam do tej pory żadnych zastrzeżeń. Doktor Zdun prowadził moją ciążę od samego początku i wszystko byłoby ok, gdyby nie jego zachowanie w chwili przyjęcia mnie do szpitala w Wołominie. Pomimo, iż byłam jego pacjentką prywatną, nie zajął się mną w żaden nadzwyczajny sposób. W niedziele wieczorem przyjął mnie na patologię ciąży i po 22.00 zawinął się do domu. Rano zostałam wezwana na poródówkę i od godz 7.20 do godz. 19.00 usiłowali wywołać u mnie poród naturalny, co zalecił dr Zdun mówiąc "będziemy próbowali urodzić naturalnie" dał do zrozumienia, że będzie czuwał nad wszystkim. Byłam zdziwiona, że nie ma go w tym czasie w szpitalu, więc zadzwoniliśmy do niego, na co on powiedział, że on jest po dyżurze i musi odpocząć i tyle było rozmowy z nim. Nieważne, że duża masa dziecka (ponad 4200), nie ważne, że brak akcji porodowej itp. Mało tego... przez pierwsze dwie godziny musieliśmy wysłuchać narzekań i komentarzy Pana Ordynatora na samego Zduna i jego prywatne pacjentki, które tylko wywalają kasę na wizytę i niby opiekę nad ciążą, po czym trafiają tutaj i nagle po Zdunie ani śladu, podejmuje jakieś swoje decyzje dotyczące porodu i pacjentek, po czym znika ze szpitala w pogoni za pieniądzem i zrzuca całą odpowiedzialność na swoich kolegów z pracy i tu przyznaję całkowitą racje Panu Ordynatorowi. Nawet po porodzie nie zajrzał do mnie, pomimo iż leżałam prawie tydzień po cc, a Dziecko urodziło się z wrodzoną wadą, której "super lekarz Zdun" nie wykrył, pomimo comiesięcznych wizyt (wada jak najbardziej możliwa do wykrycia, szczególnie podczas USG 4D, które miałam wykonane trzy razy i NIC!!!). Także lekarz kiepski i równie kiepski sprzęt jakim dysponuje, lub też tak dokładnie bada, myśląc o tym, żeby szybciej, bo przecież kolejka pod drzwiami i świeży pieniądz u drzwi. Tak jak mówiłam, nie zainteresował się ani mną, ani moją Córeczką, która została przewieziona do Instytutu w Warszawie, o czym wiedział cały oddział, a jak zapewne się domyślam i sam Zdun wiedział, tylko po co się interesować, jak nikt mu za to nie zapłaci? Żenada i nic więcej. Nigdy więcej spotkania z tym człowiekiem.. STANOWCZO ODRADZAM!!

Wspaniały lekarz,bardzo zaangażowany i kompetentny,prowadził moją ciażę,dzięki niemu mam śliczną ,zdrową córeczkę.Daje ogromne poczucie bezpieczeństwa co jest bardzo ważne w trakcie tych wyjątkowych 9 m-cy.Nieustannie się dokształca.Gorąco polecam

genialny specjalista!polecam każdej kobiecie

genialny specjalista!polecam każdej kobiecie

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Wołomin"?

Emilii Plater 47 lok. 73
Centrum Medyczne Damiana