Renata Alechnowicz

Położna

Z Panią Renatą rodziłam w połowie czerwca 2017. To były najlepsza decyzja i inwestycja jaką podjęliśmy z mężem w czasie ciąży. Bez Pani Renaty poród zapewne nie byłby tak pozytywnym przeżyciem. Pomimo bólu wspominam ten dzień jako najszczęśliwsze wydarzenie. Pani Renata zadbała o ochronę krocza, wykazała się zrozumieniem, ciepłem ale też zdecydowaniem i nie pozwalała mi się za bardzo rozczulać. Rodziłam bez znieczulenia a dzięki zastosowanym przez położną technikom (piłka, wanna, drabinki) poród trwał 6 godzin. Zadbała o to bym zjadła po porodzie a na drugi dzień odwiedziła nas i udzieliła cennych rad. Bardzo polecam Panią Renatę i jej metody przygotowawcze przed porodem-na pewno usprawniają całą akcję.

Wspaniała polozna, cały czas była przy mnie i spokojnie tłumaczyła co mam robić i urodziłam w ciągu 2 godzin bez komplikacji. Po porodzie zrobila kanapki, herbatę i zajęła sie dzidziusiem. Polecam tą położną!!

Witam, rodziłam z Panią Renatą i szczerze polecam zwłaszcza kobietom które się denerwują.Pani Renata jest ostoją spokoju.Dzięki jej opanowaniu można przeżyć najgorsze chwile związane z bólem porodowym.Dla mnie było to bardzo ważne, aby nie wprowadzać nerwowej atmosfery.Koszt 1600 zł(100 zł konsultacja +1500 zł opieka okołoporodowa).

Szczerze polecam Panią Renatę Alechnowicz ze Szpitala Św. Zofii przy Żelaznej w Warszawie. Rodziliśmy z nią naszą córeczkę w sierpniu 2010. To bardzo opanowana, ciepła kobitka. Rewelacyjnie dobierała mi pozycje do porodu i mobilizowała do parcia. Nie zwlekała ze znieczuleniem. Zaangażowała mojego męża do pomocy. Nie zasiała paniki kiedy po podaniu znieczulenia spadło tętno maleństwa i bardzo szybko wyprowadziła je na prostą. No i najważniejsze, że ochroniła krocze a delikatne pęknięcia zaszyła tak, że nie ma po nich śladu. Kolejne dziecko mamy zamiar przywitać na Świecie również z Panią Renatą.

Pani Renatka jest najlepszą położną jaką można sobie wyobrazić. Kompetentna, rzeczowa, czułam się przy niej bezpieczna. Pomagała mi na wszelkie możliwe sposoby. Pani Renatko serdecznie dziękujemy Judit, Szabolcs, Fédra BARDZO POLECAM

Wciąż poszukujesz "Położna Warszawa"?

Dominika Herlenius-Sawicka

Gabinet lekarski