Robert Bakalarz

Onkolog

"Jakże piękny jest człowiek, jeżeli jest człowiekiem" (Zenon Bosacki). Do nas los się uśmiechnął i postawił na naszej drodze dobrego i szlachetnego człowieka - dr. Roberta Bakalarza - doskonałego diagnostę i wspaniałego lekarza, który dla dobra pacjenta przeciera coraz nowsze szlaki w medycynie, nie waha ...

"Jakże piękny jest człowiek, jeżeli jest człowiekiem" (Zenon Bosacki).

Do nas los się uśmiechnął i postawił na naszej drodze dobrego i szlachetnego człowieka - dr. Roberta Bakalarza - doskonałego diagnostę i wspaniałego lekarza, który dla dobra pacjenta przeciera coraz nowsze szlaki w medycynie, nie waha się walczyć ze stereotypami i dobre zamieniać na lepsze.
Dziękujemy Panie Doktorze!
Teresa i Bogdan z Kielc

Kompetentny lekarz poświęca pacjentowi dużo czasu tłumaczy nie tak jak inni, którzy wychodzą z założenia "nie ty pierwsza i nie ostatnia"Trafiłam do niego od innego lekarza i zdecydowanie jest lepszy. Nieznana

Nieznana

Nie polecam tego lekarza . Ma pacjentów za nic . Nagminnie podczas przyjmowania pacjentów przerywa przyjmowanie i znika na godzinę dwie. Dzisiaj przyszedł na 10 przyjął 6 osób do godziny 13 i zniknął . O 15 zrezygnowałam z wizyty z tatą , który ma 89 lat i jest ciężko chory jak wszyscy pacjenci chemioterapii dziennej . Nie wiadomo gdzie znikł i kiedy zacznie od nowa przyjmować . Na poczekalni zostało jeszcze 16 osób z osobami towarzyszącymi czekającymi na łaskawość pana doktora. Niektórzy z nich wstali przed 6 ,żeby z miejscowości oddalonych o 100 km dotrzeć na 10 na wizytę . Wymęczeni obolali czekali dalej na łaskawe przyjęcie ,nie wiadomo o której godzinie ,może do 17-18 bo podobno takie zdarzenia też miały miejsce.Później czeka ich dalszy ciąg męczarni - powrót do domu kolejne 100 km. Wszyscy inni lekarze z dziennej chemioterapii o godzinie 13 zakończyli przyjmowanie ludzi . Jedynie dr. Bakalarz chyba dopieszcza sobie ego wiedząc ,że garstka chorych umęczonych cierpiących ludzi czeka grzecznie i potulnie cały dzień na krzesełku poczekalni na łaskawe przyjęcie przez pana doktora.
Jeśli ktoś ma tyle zdrowia żeby przez cały dzień czekać na łaskawe przyjęcie na szpitalnym krzesełku to polecam. Innym chorym ludziom odradzam . Zero empatii i odpowiedzialności za wykonywaną pracę. Ja wracam do lekarza , który rozpoczął leczenie taty - do dr Materny. Poczekam z wizytą do połowy kwietnia i nigdy więcej nie pozwolę się zarejestrować do lekarza Bakalarza.

w mądry,ale zrozumiały sposób wyjaśnia choremu sposób leczenia,odnosi się do pacjenta w sposób "ludzki',nie jak do kolejnego przypadku,podbudowuje wiarę w lekarzy,właściwy człowiek we właściwym zawodzie.Pełny szacunek -wzór dla innych,chciałoby się tylko takich spotykać na długiej ,ciężkiej drodze leczenia.Pozdrawiam MB

MB

godny polecenia lekarz. poza tym jest to człowiek, który wzbudza zaufanie.

godny polecenia lekarz. poza tym jest to człowiek, który wzbudza zaufanie.

Wciąż poszukujesz "Onkolog Kielce"?

Prywatny Gabinet Chirurgiczny
ul. J.N. Jeziorańskiego 75